דף הבית עסקים עסקים - אחר פנסי יד עם תאורת לד
פנסי יד עם תאורת לד
רונן 14/01/15 |  צפיות: 3342

בוחרים פנסים

אם אתם בוחרים פנס וחושבים איזה סוג לבחור כדאי שתבחרו בפנסי יד עם תאורת לד. פנסי יד עם תאורת לד ידועים באיכותם הגבוהה ובעוצמת הארה יוצאת דופן.

בשביל מה צריך פנסי יד?

פנסי יד יכולים לשמש אותנו במגוון סיטואציות וממש להציל אותנו במצבים מסוימים כשאין לנו אפשרות להשתמש במקורות חשמל קונבנציונאליים או כשאנו נמצאים במקומות נטולי תשתית חשמלית.

כאשר יש הפסקת חשמל בבית פנסי יד יכולים לשמש את בני הבית באופן זמני עד שתטופל הבעיה והחשמל יחזור.

אך יותר מכל, שימושיים פנסים במהלך פעילות שמתבצעת בשטח – מחוץ לבית. גם כשאתם יוצאים לטיולים שנמשכים מספר ימים או שגולשים לשעות מאוחרות של הלילה, פנסי יד יעזרו לכם להתמצא בשטח ולהתנהל במצב של חושך מוחלט. גם חיילים, אנשי ביטחון וסיירי שטח משתמשים בפנסי יד איכותיים כדי לבצע סקירות באזור וגם כדי לא ללכת לאיבוד בחשיכה.

קבוצה נוספת שחייבת שיהיו לה פנסי יד הם בעלי מקצוע ובעלי מלאכה שעובדים באזורים דלי תאורה: חדרי מכונות, מחסנים, ביובים ואזורים דומים נוספים.

מה מיוחד בפנסים עם תאורת לד?

פנסי לד נחשבים לפנסים האיכותיים ביותר. תאורת לד בעלת יכולת להאיר למרחקים והטכנולוגיות המתקדמות של היום מאפשרות ליצרני הפנסים לצייד את מוצריהם במנגנונים שמאפשרים לכוון את העוצמה, המיקוד והמרחק של אלומת האור. חלק מפנסי היד יועדו להארת מרחקים קצרים באמצעות אלומה חזקה ורחבה, אחרים, להיפך – תפקידם להאיר למרחקים בעזרת אלומה ארוכה של מאות מטרים.

כמו כן, פנסי לד איכותיים הותאמו לתנאיי שטח וניחנו ביכולת לעמוד בטלטולים, תנאיי לחות ותנאים נוספים שמאפיינים את השטח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רונן


 


מאמרים נוספים מאת רונן
 
פנסי ראש למגוון שימושים
03/03/15 | גאדג'טים
כבר מזמן זכו הפנסים למוניטין חזק של מוצר אפקטיבי בו משתמשים במגוון סיטואציות. פנס הוא פריט שחייב להיות בכל בית למקרה של הפסקת חשמל, משתמשים בו בטיולים ומסעות בשטח, בעלי מקצוע רבים זקוקים לו כדי לייעל את עבודתם ואפילו ילדים משתעשעים עם פנסים ומנצלים אותם למשחק.
כלומר, החשיבות של הפנסים איננה מוטלת בספק. ועם זאת, מדוע עדיף להשתמש דווקא בפנסי ראש ובמה עם טובים יותר לעומת פנסי יד רגילים?


סוללות נטענות למטייל
סוללה נטענת היא מוצר שימושי במיוחד עבור מטיילים, חיילים ואנשים שמרבים לשהות במשך ימים מחוץ לכותלי הבית ולבלות את זמנם באזורים בהם לא קיימת אפשרות להתחבר לחשמל. מאחר והעידן המודרני מחייב אותנו להישאר זמינים תמיד ובכל מצב, הצורך בשמירה על מכשירים ניידים (סלולריים, טבלטים, מחשבים ניידים) טעונים הופך להיות קריטי מאוד.

פנסי יד עם תאורת לד
מה מיוחד בפנסי יד עם תאורת לד? מתי משתמשים בהם ומי חייב שיהיה לו פנסי יד? המאמר כולל פירוט של סוגי פנסי יד שקיימים היום.

סוגים ושימושים של פנסים
23/12/14 | קניות
יש מגוון סוגים של פנסים. אילו סוגים אתם מכירים?

מתנות מקוריות ומפתיעות
17/11/14 | צרכנות
אין דומה להרגשה הזאת שהיינו חשים בתוך ילדים במהלך פתיחת המתנה ותחושת ההפתעה שחווינו כאשר היינו שולפים את המתנה מתוך האריזה. איך מחזירים את התחושה הזאת שנעלמה אצלנו עם הגיל? בעזרת בחירת מתנות מקוריות

מנשא מים
מנשא מים הוא מעין תיק המורכב על הגב ונועד להכיל שקיות שתיה או מערכות שתיה המאובזרים בצינור ופיה להתזת מים ישירות לתוך הפה ללא צורך להסיר את התיק מהכתפיים. באקלים הישראלי חשוב מאוד להתמיד ולשתות כמויות מים גדולות. מנשא מים נועד לעודד שתיית מים בעיקר במהלך עיסוק בפעילות גופנית, ספורט או טיולים בטבע. מנשא מים נרכש בדרך כלל על ידי ספורטאים, אצנים ורוכבים אופניים הזקוקים למקור מים נגיש במהלך פעילותם הגופנית. גם חובבי טבע ומטיילים נותנים עדיפות למנשא מים על פני תיק רגיל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI