דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר כל מה שיש לדעת על דודי חשמל
כל מה שיש לדעת על דודי חשמל
אילת וחי שמש 23/03/15 |  צפיות: 3403

דודי שמש - מביאים את החום מהשמש!

דודי שמש הם אלה הקולטים את קרני השמש החמימות ומחממים מים לדיירי הבית. על מנת שדוד שמש יחמם כמו שצריך הוא צריך להיות תקין ונקי. ישנו צורך לדעת איזה דוד לרכוש וגם איך לשמור עליו לאורך שנים.

כל מה שיש לדעת על דודי שמש - במאמר שלפנינו.

רכישת דודי שמש

ברגע שניגשים לרכוש דודי שמש, רצוי לשקול בכובד ראש את נתוני המקום. לא קונים דוד בלי בלא מחשבה תחילה, כי אחרת חבל על ההשקעה הכספית ברכישה. דודי שמש הינם מוצר יקר וחשוב שיש לקנות בשיקול דעת, הן בגלל מחירו הלא זול, והן בגלל השימוש החשוב שנעשה בו. בית ללא מים חמים, נפגע באיכות החיים ובניהול תקין של חיי היום יום.

מה חשוב לבדוק?

"           שם היצרן, האם מדובר ביצרן אמין ובעל מומחיות בתחום דודי שמש?

"           יש לרכוש רק דודי שמש שנושאים תו תקן.

"           אופן הפעולה של דודי שמש, צורת ההתחממות.

"           גודל הקיבול של דודי שמש, ההבדלים בין הגדלים השונים יוצר הבדלים במחיר. את גודל דודי שמש קובעים לפי גודל המשפחה. כמובן שמספר נפשות גדול יותר שגרים בבית יהיה זקוק לרכישת דוד שמש בעל נפח גדול יותר.

"           מה העלות של הדוד? האם זהו מחירו הרלוונטי? רצוי לבצע השוואת מחירים קצרה לפני שרוכשים דודי שמש, זאת בכדי לוודא שהמחיר לא גבוה מדי, וכי המחיר הנמוך לא מצביע על דגם שאינו טוב ואיכותי. לאחר בירור אפשר להגיע לידי נתונים נכונים.

"           האם מתקינים דודי שמש עם אחריות? חשוב מאד לבדוק האם לדודי שמש שקונים תהיה אחריות מלאה. תקלות בדודי שמש הם דבר מצוי, ויש צורך לקבל אחריות של משך שלוש שנים.

תקלות אופייניות שעשויות להיות בדודי שמש

גם אם קונים דודי שמש במקום מקצועי ובעל ניסיון, עדיין יכולות להיות תקלות. זה קורה בעיקר עקב הצטברות אבנית במיכל, והדבר גורם לסתימה או פגיעה בצינורות. כאשר הדבר קורה צריך להחליף את גוף החימום של דודי שמש ואז הוא חוזר לפעילות תקינה ומלאה.

תקלה נוספת שעשויה להופיע עם דודי שמש הוא נזילה, וכדי לדעת את מקורו יש לפנות אל טכנאי דודי שמש מיומן.

כי דודי שמש מעולים הם ערובה לאיכות חיים!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אילת וחי שמש


 


מאמרים נוספים מאת אילת וחי שמש
 
קירבי חוגגת 100 שנות פעילות!
לרגל חגיגות 100 שנות פעילות של חברת קירבי הבינלאומית, החברה יצרה מערכת חדשנית ומתקדמת המבצעת פעולות ניקיון ואחזקה לבית הכוללת שטיפת רצפה, פוליש והברקה למשטחים רבים

כל מה שיש לדעת על דודי חשמל
דודי שמש - מביאים את החום מן השמש! דודי שמש הם אלה הקולטים את קרני השמש החמימות ומחממים מים לדיירי המקום. על מנת שדוד שמש יחמם היטב, עליו להיות תקין ונקי. ישנו צורך לדעת איזה דוד לקנות וגם כיצד לשמור עליו לאורך שנים. כל מה שיש לדעת על דודי שמש - במאמר שלפנינו.

דודי שמש
זקוקים למים חמים? בשביל זה יש דודי שמש! דודי שמש מהווים תחליף מעולה לבוילר החשמלי היקר. אם זאת בחורף אין ברירה, ובהעדר קרני שמש יש להסתייע גם בדוד חשמל. אך מה טוב יותר מאשר להתענג על קרני השמש החמימות ולהשיג מים חמים בכל עת בצורה קלה ,נוחה וזולה מאד?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI