דף הבית מאיה

מאיה

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת מאיה
 
כתר זירקוניה למראה מלכותי
23/04/12 | בריאות אחר
לא אחת אנחנו ניצבים בפני הצורך – או הרצון – לתקן את נזקי הטבע והזמן, אשר שניהם עושים את שלהם וגם, אכן, את שלנו. ישנם מי שמצב שיניהם מחייב לא רק תיקון אלא גם ציפוי. ציפוי חרסינה לשיניים עשוי להיות פתרון אסתטי מיטבי, מאחר שבעין בלתי מזוינת לא יהיה ניתן להבחין כי השן המצופה חרסינה אינה השן הטבעית.
למאמר המלא...

קאוצ'ינג – אז מה זה בעצם אומר?
13/02/12 | אימון אישי
בזמן האחרון יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור תהליך של אימון אישי אם במסגרת אישית או במסגרת עסקית. במסגרת קוצ'ינג מאמן אישי ומאומן עוברים תהליך משותף בדרך להגשמת יעדים רצויים. יעדים אלה מוגדרים ביחד בשלב ראשוני בתהליך ויכולים לכלול מגוון רחב של תחומים לדוגמא קריירה ולימודים, זוגיות או גמילה מעישון.
למאמר המלא...

קידום אתרים
16/05/11 | פרסום באינטרנט
תחום קידום אתרים הוא חלק מעולם שיווק באינטרנט המאופיין בדינאמיות רבה. עיקר התחום מסייע לאנשים לקדם ולפרסם את עצמם ברשת. בעזרת קידום אתרים, ניתן להתוות אסטרטגיה שיווקית לחשיפה גדולה יותר בקרב קהלי מטרה רלוונטית, ללמוד על מוצרים ושירותים אשר צוברים תאוצה. קצב השינויים מלמד על חדשות קידום אתרים שהם חלק בלתי נפרד מהשינויים שעובר התחום.
למאמר המלא...

דלת פלדלת מבית רב בריח
05/05/11 | בית חכם
בשנת 1973 הושקה לראשונה דלת הפלדלת על ידי חברת הדלתות רב בריח והשאר - היסטוריה. היום, ניתן למצוא דלתות מסוג "פלדלת" כמעט ובכל בית בישראל. חברת רב בריח, היצרנית הבלעדית של דלתות הפלדלת, משווקת את הדלתות למעלה מ-40 שנה למוסדות חינוך, בתים פרטיים, בנייה רווויה, שגרירויות בארץ ובעולם, ועוד
למאמר המלא...

הדפסת רולאפ, אלבומי תמונות והדפסה על קנבס
14/12/10 | בידור תחביבים ופנאי - אחר
בית דפוס הינו עסק המספק שירותי הדפסה במגוון שיטות, המותאמות לצרכיו של כל לקוח.
בית דפוס מספק לנו הלקוחות מגוון שירותי דפוס, ביניהם: הדפסה על קנבס, הדפסת אלבום תמונות, הדפסה על ביגוד, הדפסת פרוספקטים, תיקיות, הדפסת רולאפ ועוד.
ההדפסה מתבצעת על ניירות או חומרי גלם מגוונים, המותאמים לבקשת הלקוח, לדוגמא: הדפסה על בדים, הדפסה על ספלים וצלחות, הדפסה מיוחדת על קנבס, הדפסה על נייר מיוחד, הדפסה על אלבום תמונות ישן , הדפסת רולאפ ועוד.
כיום בעידן הטכנולוגי, כאשר לרובינו ישנה גישה לאינטרנט, ניתן לגלוש לא
למאמר המלא...

תביעות רשלנות רפואית במקרים של תאונות דרכים
08/12/10 | דיני עבודה
תאונות דרכים לצערנו, הן דבר שבשגרה. לא אחת, רבים מאתנו היו מעורבים במקרים של תאונות דרכים, ואף התבקשו לגשת לקבלת סיוע רפואי לאחר שנפגעו במהלך תאונות דרכים. יחד עם זאת, לעיתים ישנם מקרים בהם הנפגעים באותן תאונות דרכים לא קיבלו את השירות הרפואי הנדרש, ובמקרים אלו היה עליהם לגשת ליעוץ אצל עורך דין תאונות דרכים בכדי לבחון את האפשרות להגיש תביעות רשלנות רפואית כנגד המוסד או הגורם המטפל. כמו כן, לעיתים תאונות דרכים מוגדרות כחוק כמקרה של תאונות עבודה, או אז יש להפנות את התביעות אל גורמים אחרים.
למאמר המלא...

מתי תיחשב תאונת דרכים כתאונת עבודה?
22/11/10 | דיני עבודה
תאונת עבודה, היא תאונה אשר קרתה במהלך עבודתו של השכיר. למעשה, ההבחנה בין תאונת עבודה אל תאונת דרכים או אל כל תאונה אחרת אשר קרתה לתושב במדינת ישראל, נועדה בכדי לקבוע אל מי יהיה התושב רשאי לפנות בתביעה, או למעשה, אל איזו חברת ביטוח יוכל התושב לפנות בכדי לקבל את הפיצויים עבור הנזקים אשר נגרמו לו כתוצאה מאותה תאונה, בין אם זו תאונת דרכים, או תאונה הנובעת מכל סיבה אחרת. במאמר הבא, נכיר את המושג תאונת עבודה, נלמד מתי יש צורך לפנות לקבלת שירותיו של עורך דין תאונות דרכים או עורך דין רשלנות רפואית במקרי
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI