דף הבית בתיה כץ

בתיה כץ

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת בתיה כץ
 
הכל על פדיון נפש
08/01/19 | יצירתיות
פדיון נפש הוא בעצם פעולה רוחנית המשחררת את האדם מגזירה או חסימה. מטרת הפדיון היא להרחיק מפריעים רוחניים, לשנות גזר דין של אדם לטובה
למאמר המלא...

תיקון רוחני לחולה
08/01/19 | יהדות
רבותינו הקדושים הזכירו שיקדים אדם רפואה למכה - צריך להתפלל על בריאות מידי יום ביומו גם כאשר אנו חשים בטוב ומתפקדים מצויין, נודה לאלוקים על הבריאות שנתן לנו ונבקש על העתיד שיתמיד בריאותינו, בריאות ילדינו, הורינו ושל כל היקרים לנו.
למאמר המלא...

האם אפשר להועיל לאדם שכבר נפטר מהעולם?
08/01/19 | קבלה
יצא לכם בודאי לא פעם לשמוע על עניין של תיקון הנפטרים. מה זה בעצם תיקון נפטרים? למה עושים את התיקון הזה? ולמי זה מועיל? כל זאת ועוד במאמר הבא שלפניכם.
למאמר המלא...

כיצד נבחר לאמא את המתנה המתאימה?
18/06/14 | אירועים וחתונות
יום האם הגיע? אמא חוגגת יום הולדת או יום נישואין? זה בדיוק הזמן הנכון להביע ליקרה לנו מכל את אהבתנו הרבה וההערכה על כל המסירות, הדאגה והתמיכה שהיא מעניקה לנו ללא כל תמורה מאז הגחנו לאוויר העולם ועד עצם היום הזה.
למאמר המלא...

כיצד להפתיע ולרגש את בת הזוג?
17/06/14 | קרן השתלמות
יש להקדיש מחשבה ותשומת לב לבחירה של המתנה המקורית שלכם שזה אומר, להתחשב במה שמקבל המתנה אוהב או זקוק לו, אם יש משהו מסויים שהוא צריך או אין לו והוא רוצה אותו, איזה דבר באמת יצליח להפתיע אותו וכן הלאה על זה הדרך.
למאמר המלא...

אין תכשיטים אלא ליופי
02/06/14 | נשים - אחר
תכשיטי גולדפילד הם בעצם תכשיטים שהזהב בהם מהווה בתור חלק משמעותי מאד גם בכמות והן בנוגע לתהליך העיצוב שהוא עובר במהלך הייצור, תכשיטים העשויים מגולדפילד דומים בחזותם החיצונית לתכשיטי זהב.
למאמר המלא...

איך לבחור מתנה מוצלחת ומפתיעה?
21/05/14 | נשים - אחר
אם כן חישבו על מקבל המתנה האם באמת אותה מתנה שהינכם חפצים להעניק לו אכן תפתיע אותו והוא זקוק לה וגם האם אותה מתנה שימושית עבורו, במידה וזה כך אתם בהחלט בדרך הנכונה, אז צאו לדרך והעיקר שיהיה במזל טוב.
למאמר המלא...

תכשיטים יפים במחירים משתלמים
07/04/14 | נשים - אחר
מחירי התכשיטים הינם בהתאם לרכיבים מהם עשוי אותו תכשיט כשאת המקום הראשון והמכובד תופסים כמובן תכשיטים העשויים זהב שהערך שלהם הוא גבוה בגלל שהזהב הינו חומר שהערך שלו גדול.
למאמר המלא...

עריכת וידיאו מקצועית לאירועים
30/01/14 | אירועים וחתונות
הורים רבים מחפשים אחר דרך מעניינת לחגוג בה את מסיבת בת המצווה לבת שלהם, ברוב הפעמים הכיוון הוא למצוא דרך מעניינת לחגוג את יום ההולדת בשביל להשביע את הרצון של כלת האירוע, קיימים הרבה אפשרויות לערוך את בת המצווה, יש משפחות אשר חוגגים זאת בכותל, באולמי שמחות, במסעדות, וכו', הרעיון הוא להכנס אל הראש של הבת ולערוך לה חגיגה מפתיעה.
למאמר המלא...

סרום לטיפוח העור
26/01/14 | קוסמטיקה וטיפוח
מגיל 30 ומעלה, מתחילים להיווצר קמטים בעור שעם השנים הם הופכים לבולטים ומודגשים יותר, העור מתחיל לאבד מהגמישות ומהמוצקות שלו והתהליך של התחדשות תאי העור הולכת ופוחתת, לעתים גם נוצר בעור מחסור בויטמין A שמסייע לעור הגוף ובפרט לעור הפנים. ומסיבה זו ציבור הנשים דורש מוצרים ותכשירים אשר מביאים להפחתה של הקמטים בעור וזה בלי להתפשר על לחות.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI