דף הבית בית משפחה וזוגיות מעבר דירה הובלות בשרון
הובלות בשרון
natali.d 19/01/11 |  צפיות: 3529

נהוג לחשוב כי מעבר דירה הוא תהליך מתוכנן ומחושב, שבו עומדים לרשותנו חודשים רבים לצורך תכנונים והיערכויות לוגיסטיות. אלא שלפעמים אנו נאלצים לעבור דירה בהתראה קצרה יחסית, למשל, כשבעל הבית שלנו מודיע לנו שעם תום חוזה השכירות הוא רוצה למכור את הבית. במקרים כאלו לא רק שעלינו למצוא דירה חדשה תוך פרק זמן קצר, עלינו גם לארוז את כל הבית ולמצוא חברת הובלות במהירות.

הובלות בשרון – קירבה גיאוגרפית היא רק יתרון

אם החלטתם להישאר באזור השרון, תמיד עדיף לבחור בשירותיה של חברת הובלות בשרון ולא בחברה הפועלת בכל הארץ. כל חברת הובלות שפועלת באזור גיאוגרפי מוגדר וקטן תוכל לחסוך לכם לא מעט כסף. מכיוון שהיא לא תיאלץ לנסוע מרחקים ארוכים רק כדי להגיע אליכם, אתם לא תיאלצו לשלם את הוצאות הדלק המרובות שלה.

הובלות בשרון – פוליסת ביטוח במקום הראשון

כשבוחרים חברת הובלות בשרון ישנו פרמטר אחד שעליו אסור להתפשר – פוליסת ביטוח. פוליסת הביטוח מבטיחה לכם שבכל מקרה של נזק, ולו הקל ביותר, לרכוש שלכם, אתם תקבלו על כך פיצוי כספי הולם. לכן, לפני שאתם מזמינים חברת הובלות בשרון, בקשו לראות את פוליסת הביטוח שלה וודאו שגובה הכיסוי הביטוחי אכן תואם את שווי תכולת הדירה שלכם.

הובלות בשרון – ואיך יעבירו את המיטה, הספה והארון?

פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת חברת הובלות בשרון הוא מכלול השירותים שהיא מציעה. כידוע, מעבר דירה כרוך לא רק בהובלה של חפצים מכתובת א' לכתובת ב', ויש צורך גם בעבודות נוספות, כגון: רכישת חומרים וציוד אריזה, אריזת תכולת הבית, פירוק והרכבת רהיטים, הובלת רהיטים גדולים וכבדים באמצעות מנוף ועוד. אם אתם זקוקים לאחד או יותר מהשירותים הללו, הקפידו לבחור בחברת הובלות בשרון שמספקת גם אותם. תמיד עדיף לבחור בחברת הובלות שמספקת את כל השירותים תחת קורת גג אחת, מאשר להתקשר עם מספר חברות במקביל.

הובלות בשרון – הובלות לפי המחירון

כדי להיערך למעבר הדירה מבחינה כלכלית, חשוב לקבל מחברת ההובלות הצעת מחיר ריאלית ככל האפשר, כדי שלא יהיו לכם הפתעות ביום המעבר. לכן, לפני שאתם בוחרים חברת הובלות בשרון בקשו מנציג החברה להגיע לביתכם ולהעניק לכם הצעת מחיר לאחר שראה את תכולת דירתכם במו עיניו.

מכיוון שעלות הובלת דירות נגזרת מפרמטרים רבים ושונים, רק מוביל מקצועי יוכל להעריך את מורכבות ההובלה במלואה, מבלי שיישכח אף פרט: כמה רהיטים ומכשירי חשמל גדולים יש לכם, האם יש צורך ואפשרות לבצע הובלות מנוף, האם יש מעלית, האם יש גישה נוחה למשאית ההובלות ועוד. את הצעת המחיר הזו הוסיפו לחוזה העבודה שעליו תחתמו, וכך תימנעו מ"תוספות" מיוחדות למחיר ביום ההובלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 natali.d


 


מאמרים נוספים מאת natali.d
 
הובלות בשרון
19/01/11 | מעבר דירה
אם כרגע אתם מצויים בתהליך מעבר הדירה, מתגוררים באזור השרון ומחפשים חברת הובלות בשרון, תוכלו למצוא כמה עצות מועילות שיסיעו לכם במעבר המהיר שנכפה עליכם.

שירות הדפסה על קנבס
הרבה בתי דפוס מציעים שירות של הדפסת תמונות על קנבס, אתם מוזמנים לקרוא על כך ובמיוחד על מה צריך לשים דגש.

גידול ירקות או לא להיות
06/12/10 | חקלאות
לעבור לתחום של גידול ירקות ולזנוח את העבודה של הייטקיסט? עם המחירים המופקעים שדורשים היום על פירות וירקות זו מתחליה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI