דף הבית חיות מחמד

מאמרים בנושא חיות מחמד

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
לבחור מזון נכון לחתול שלנו
15/07/15 |  מאת: יחיאל לוי | חיות מחמד
נכון, זה יכול להיות מאוד מבלבל להסתובב בין כל המדפים הללו אשר עמוסים לעייפה בשקים גדולים וקטנים של אוכל לחיות, של חברות שונות ולנסות להבין מבין כל אלה הוא האוכל שיהיה טעים לחתול שלכם גם כן. הדרך הכי טובה היא להתייעץ עם המוכר בחנות. הם אנשי אוהבי חיות ובעלי ניסיון רב עם כל מה קשור לחיות ולכן יכולים לסייע בהתלבטות זו גם כן.
למאמר המלא...

בעלי חיים (כלב וסוס) סדרת מוצרי שיקום אורטופדי
26/03/15 |  מאת: Moriah Hsieh | חיות מחמד
מוצרינו סדרת שיקום אורטופדי בעל החיים (כלב & -סוס) לספק חלופה כירורגי לכלבים כי הם מועמדים הרדמה ישנים יותר, עניים, סובלים הפרעות אחרות שבעליהם להרשות ניהול כירורגי.
1. Triple® הוא המותג שלנו בשוק. אנו מוכרים מוצרי סדרת שיקום אורטופדי בעל החיים (כלב & -סוס).
2. אנו חוויות 43 שנים בייצור, צוות מקצועי, מוניטין מסחרי טוב, ומספיק הון כדי לממן את היצוא.
הבטחת
3. איכות ISO 9001: 2008, CE, FDA ו
למאמר המלא...

אימוץ כלב - לאמץ חבר של אמת
לא לחינם נהוג לכנות את הכלב בשם "ידידו הטוב ביותר של האדם". הכלב, שלא כמו אנשים מסוימים, לעולם לא מאכזב. הכלב נשאר לצד בעליו גם אם הוא בעל הון וגם הוא חסר כל רכוש. הוא נשאר חבר אמיתי גם בבריאות וגם בחולי, גם ברגעים הטובים של החיים וגם ברגעים הקשים של צער או כאב.
למאמר המלא...

מנוי וטרינרי בתל אביב
אין הרבה דברים משמחים יותר מאשר לגדל בבית חיית מחמד. המדובר הוא בבן משפחה לכל דבר ועניין, וכזה שמעניק אהבה ללא גבולות לכל בני הבית. לכן, לא מפתיעה העובדה שכאשר חיית המחמד סובלת ממחלה או מבעיה מסוימת, או כשנדרש לחסן אותה כחלק מהשגרה, יקחו אותה בני המשפחה לוטרינר. הבעיה היא שכל ביקור שכזה כרוך בעשרות, אם לא מאות שקלים, מה שעלול להביא להוצאות כספיות משמעותיות בכל שנה.
למאמר המלא...

קורס אילוף כלבים בצפון
13/10/13 |  מאת: kinneret | חיות מחמד
הבחירה הנכונה של קורס אילוף כלבים בצפון יכולה לעשות את ההבדל ביחסים בין האדם וכלבו. המניעים העיקריים המשותפים לכלל היצורים במשפחת הכלביים ובכללם כלבי הבית הם יצר הציד, שימור הפרט והלהקה. במסגרת האילוף לומד הכלב, שהבעלים הנו המנהיג של הלהקה שהוא משתייך אליה שהיא בני הבית.
למאמר המלא...

הדברת מכרסמים
אין אנשים שלא נתקלו בעכברי או שאר מכרסמים במהלך חייהם. הגועל מהחיות הללו תמיד דחה את האדם והמחלות שהם מעבירים הם ממש פוגעות ומסוכנות. ברגע שראיתם סוג של מכרסם, יש לפנות אל חברה המתמחה עם הדברת מכרסמים. אין סיבה כי תמשיכו לחיות בסבל. מדבירים אשר מומחים בתחום של הדברת מכרסמים, יוכלו לפתור את הבעיה בשיטות שלהם שהן יעילות מאוד. יש היום הרבה חומרים ירוקים שרק המכרסמים מריחים, חומרים אלה שייכים להדברה ירוקה והם מרחיקים את המכרסמים מהבית., שיטה זו היא נפוצה מאוד היום. אין זו הרגשה נעימה למצוא מכרסמים ב
למאמר המלא...

וטרינר עד הבית – שירות וטרינרי לטיפול ביתי ורגוע בכלב או בחתול
11/06/13 |  מאת: שחר מירון | חיות מחמד
הזמנת וטרינר עד הבית הפכה כבר לנורמה בימינו בכל הנוגע לרפואה מונעת עבור כלבים וחתולים. למרפאה וטרינרית ניידת יש המון יתרונות להציע עבור הכלבים והחתולים מאחר וביקור בית של וטרינר נייד מאפשר לכם לבדוק את הכלב או החתול, לטפל או לחסן אותו כנדרש, וכל זאת ללא בזבוז זמן מיותר ומבלי להלחיץ אותו ע"י טרטורו למרפאה הוטרינרית.
למאמר המלא...

פנסיון לכלבים בצפון
17/05/13 |  מאת: kinneret | חיות מחמד
מציאת סידור לכלב היא אחד מכאבי הראש הקשים עימם מתמודד בעל כלב שרוצה לנסוע לחופשה. פנסיון לכלבים בצפון הוא פתרון מעולה למצבים מהסוג הזה.
למאמר המלא...

אילוף כלבים בבאר שבע בדרך הטובה ביותר
19/03/13 |  מאת: כותבים | חיות מחמד
אילוף כלבים בבאר שבע הוא הפתרון עבורכם לכלל בעיות ההתנהגות אצל הכלב. תודות לאילוף כלבים בבאר שבע המתבצע באופן יעיל נוכל להעניק לכלב שלנו חיים טובים יותר ולנו חיים שלווים ושקטים יותר
למאמר המלא...

אילוף כלבים מחיר שכדאי לשלם
11/03/13 |  מאת: כותבים | חיות מחמד
בסופו של דבר, נכנעתם לרצון הילדים (שהוא גם היה חלום סמוי שלכם), והבאתם הביתה, גור כלבים מקסים, שכמה שהוא מתוק, הוא גם קצת סורר ולא ממושמע. אפשר באמצעות אילוף כלבים מחיר, להגיע לתוצאות הרבה יותר מהירות ויעילות בכל מה שנוגע לחינוך הגור שלכם.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI