דף הבית ביטוח ביטוח עסק ביטוח עסק - לעבוד על בטוח
ביטוח עסק - לעבוד על בטוח
mosheallon2011 10/07/11 |  צפיות: 12616

ביטוח עסק - לעבוד על בטוח

אין זה משנה אם העסק שלך הוא בית דפוס, מפעל ייצור,גן ילדים או משרד רואי חשבון. כל עסק מחזיק בתחומו חפצים ומסמכים שונים המהווים את לב העסק והמשך פעילותו השוטפת, בין אם מדובר במכונות,ציוד משרדי,מחשבים, תיקי לקוחות ועוד. אם בוקר אחד תגיע אל בית העסק שלך ותגלה כי חלק גדול מהציוד המוחזק בו נגנב, נשרף או נכחד מסיבה כזו אחרת הרי שברגע אחד עולמך ייחרב עליך.

על מנת להשאיר את בית העסק ליד הגורל הדרך הכי בטוחה להגן עליו היא לרכוש עבורו ביטוח עסק מקיף ואיכותי. ביטוחי עסקים שונים נבנים בהתאם לצרכים השונים של בית העסק ולציוד המחוזק בתוכו. כמו כן, ביטוח עסק הינו עניין הכרחי לצרכי ביטוח לצד שלישי,לרבות,העובדים בבית העסק ולקוחותיו המבקרים בו במהלך שעות הפעילות המוגדרות.פוליסת ביטוח עסק מותאמת באופן אישי לכל מגזר עסקי כזה ואחר ומעניקה כיסוי נרחב על מגוון מקרים.

ביטוח אחריות מקצועית - כי אתה זה העסק

בעלי מקצועות חופשיים רבים חשופים בשנים האחרונות לקצב הולך וגדל של תביעות מצד לקוחותיהם בעבר הרחוק והקרוב. ביטוח אחריות מקצועית נועד להגן על אותם בעלי מקצועות חופשיים מפני אותם תביעות ולהעניק להם כיסוי מרבי בכל מקרה של הוצאות משפט. מרבית התביעות כנגד בעלי מקצועות חופשיים מופנות כנגד רופאים,אדריכלים,עורכי דין,רואי חשבון ועוד. אך יכולים להיות מקרים בהם מוגשות תביעות כנגד אנשי מקצוע שונים,לרבות, מוסכניקים,שיפוצניקים וכדומה. ביטוח אחריות מקצועית מעניק לאותם נתבעים כיסוי בכל תהליך המשפט וכולל כיוסי מלא להחזר הוצאות המשפט הנדרשות. ביטוח אחריות מקצועית זה הדרך הבטוחה לשמור על המוניטין שלך בכל מחיר!

ביטוח אובדן כושר עבודה - להבטיח את המחר בכל מצב

אובדן כושר עבודה אינו מוכר על פי חוק בתשלומי הביטוח הלאומי, למעט מקרים חריגים מאוד. על מנת להבטיח את פרנסתך גם במקרים קיצוניים של אובדן כושר עבודה בגיל צעיר,מתקדם או מבוגר רצוי וראוי לעשות ביטוח חיים במסגרתו תקבל פוליסה נפרדת לכלל צרכי ביטוח במקרים של אובדן כושר עבודה מכל סיבה שהיא. ביטוח כזה יאפשר לך להמשיך להתקיים בכבוד גם לאחר שעברת תאונה מצערת שתגביל אותך לבצע עבודות שונות בשארית חייך. שלא נצטרך להזדקק לביטוח כזה אבל חשוב שהוא יהיה קיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 mosheallon2011


 


מאמרים נוספים מאת mosheallon2011
 
סיגריה והמצאות אחרות
02/08/11 | התמכרויות
רבות מדברים אודות ההמצאות הגדולות של המאה ה-20. בגלל שהמאה ה-21 כל כך טרייה מכלילים גם את העשור הראשון שלה במאה ה-20. ואם היינו רוצים לחשוב על כמה המצאות טובות, שתרמו לבריאות האדם, לסביבה (ולא למשל, נשק או טנקים שהם המצאה של המאה ה-20 גם הם), מה היינו בוחרים?

איך עושים גיבויים לבד?
לצערנו, רוב הסיכויים שתאבדו מתישהו מידע חשוב שהיה מאוחסן על המחשב שלכם. ככל שיש יותר מחשבים מעורבים בעניין, כך גדל הסיכוי לבלגאן. הפגיעות של המחשבים היום, במיוחד כאלו שמחוברים לאינטרנט – פשוט מחייבת גיבויים.

גיבוי שרתים – זה חשוב לעסק שלכם
גיבויים למחשב הם צעד הכרחי כדי לשמור על המידע בעסק שלכם. חשוב לשמור על השרת גיבוי לכל מידע חשוב – צעד חיוני לתפקודו התקין של העסק. לדוגמה, תארו לכם שאבד כל תיעוד הנהלת החשבונות שלכם? בנוסף לגיבוי הרגיל, כלומר שמירת כל האינפורמציה במחשב מרוחק, יש לגבות גם את השרתים שהעסק שלכם שומר עליהם אינפורמציה.

לך אל כלל פורקס סוחר, למד דרכיו וחכם
12/07/11 | מט"ח
המסחר העצמאי במט"ח, סחורות, מדדים ומניות מבטיח מהפיכה אמיתית - אז למה אתה מחכה? מאמר חובה לסוחר המתחיל.

למד לנהל את הכסף שלך
12/07/11 | מט"ח
המסחר העצמאי מבטיח (ומקיים) מהפיכה אמיתית בתרבות ניהול הכספים של כל אחד מאיתנו. מה זה אומר, איך נכנסים לזה והאם באמת ניתן להרוויח במסחר במט"ח? כל זה בכתבה שלפניכם

טלטלה בשוק ההון: ציבור המשקיעים נודד מניהול תיקים לניהול עצמאי
12/07/11 | מט"ח
פרשות בשוק ההון מכות גלים חדשות לבקרים ומלמדות אותנו שיש פתרון יחיד לביטחון הכלכלי שלנו: ניהול השקעות עצמאי.

מהיום תתחיל לבחור כיצד לסחור!
12/07/11 | מט"ח
רוב חברות הפורקס מציעות מסחר במערכת הביתית שלהם בלבד. כלל פורקס משנה את חוקי המשחק ומבשרת על שלוש מערכות מותאמות ידע וניסיון! שווה לדעת.

המלצות על מלונות באילת
11/07/11 | בתי מלון
גם אתם יורדים בקיץ לאילת? כבר החלטתם איפה אתם מתאכסנים? בניגוד לדעה הרווחת – למלון בו אתם בוחרים לשהות עשויה להיות השפעה רבה על חווית החופשה שלכם, בעיקר בחופשות כמו חופשה באילת, המבוססת בעיר על נופש, מנוחה והנאה. הנה כמה המלצות למלונות באילת.

חברות נסיעות - מה הן מציעות לנו?
חברת נסיעות היא חברה העוסקת במכירת שירותי נסיעות ובהזמנתם של שירותים או מוצרים הקשורים ותומכים בענף הנסיעות והתיירות באופן רחב כמו טיסות, השכרת רכב, טיולים מאורגנים ועוד. היתרון של הזמנת שירותים דרך חברת נסיעות, במקום ישירות דרך האינטרנט, הוא המקצועיות והנסיון של הצוות המקצועי, שלרוב בנוסף להזמנה ידע גם להמליץ על אתרי תיירות, מלונות מומלצים, מסעדות, אטרקציות וכדומה.

למי טיולים לנוסע העצמאי מתאימים?
לעיתים אתם רואים פרסומים לגבי טיולים מאורגנים ברחבי העולם אבל הם מיועדים לסוג מסוים של אנשים. לבטח- סין נשמעת מאוד אקזוטית מהבית אבל עכשיו כהגעת במסגרת הטיול המאורגן היא לא בדיוק מה שציפית. כנראה שאינך מסוג האנשים המתאימים לטיולים מאורגנים ואולי דווקא טיול לנוסע העצמאי הוא הטיול בשבילך !
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI