דף הבית mosheallon2011

mosheallon2011

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת mosheallon2011
 
סיגריה והמצאות אחרות
02/08/11 | התמכרויות
רבות מדברים אודות ההמצאות הגדולות של המאה ה-20. בגלל שהמאה ה-21 כל כך טרייה מכלילים גם את העשור הראשון שלה במאה ה-20. ואם היינו רוצים לחשוב על כמה המצאות טובות, שתרמו לבריאות האדם, לסביבה (ולא למשל, נשק או טנקים שהם המצאה של המאה ה-20 גם הם), מה היינו בוחרים?
למאמר המלא...

איך עושים גיבויים לבד?
27/07/11 | אבטחת מידע
לצערנו, רוב הסיכויים שתאבדו מתישהו מידע חשוב שהיה מאוחסן על המחשב שלכם. ככל שיש יותר מחשבים מעורבים בעניין, כך גדל הסיכוי לבלגאן. הפגיעות של המחשבים היום, במיוחד כאלו שמחוברים לאינטרנט – פשוט מחייבת גיבויים.
למאמר המלא...

גיבוי שרתים – זה חשוב לעסק שלכם
27/07/11 | אבטחת מידע
גיבויים למחשב הם צעד הכרחי כדי לשמור על המידע בעסק שלכם. חשוב לשמור על השרת גיבוי לכל מידע חשוב – צעד חיוני לתפקודו התקין של העסק. לדוגמה, תארו לכם שאבד כל תיעוד הנהלת החשבונות שלכם? בנוסף לגיבוי הרגיל, כלומר שמירת כל האינפורמציה במחשב מרוחק, יש לגבות גם את השרתים שהעסק שלכם שומר עליהם אינפורמציה.
למאמר המלא...

לך אל כלל פורקס סוחר, למד דרכיו וחכם
12/07/11 | מט"ח
המסחר העצמאי במט"ח, סחורות, מדדים ומניות מבטיח מהפיכה אמיתית - אז למה אתה מחכה? מאמר חובה לסוחר המתחיל.
למאמר המלא...

למד לנהל את הכסף שלך
12/07/11 | מט"ח
המסחר העצמאי מבטיח (ומקיים) מהפיכה אמיתית בתרבות ניהול הכספים של כל אחד מאיתנו. מה זה אומר, איך נכנסים לזה והאם באמת ניתן להרוויח במסחר במט"ח? כל זה בכתבה שלפניכם
למאמר המלא...

טלטלה בשוק ההון: ציבור המשקיעים נודד מניהול תיקים לניהול עצמאי
12/07/11 | מט"ח
פרשות בשוק ההון מכות גלים חדשות לבקרים ומלמדות אותנו שיש פתרון יחיד לביטחון הכלכלי שלנו: ניהול השקעות עצמאי.
למאמר המלא...

מהיום תתחיל לבחור כיצד לסחור!
12/07/11 | מט"ח
רוב חברות הפורקס מציעות מסחר במערכת הביתית שלהם בלבד. כלל פורקס משנה את חוקי המשחק ומבשרת על שלוש מערכות מותאמות ידע וניסיון! שווה לדעת.
למאמר המלא...

המלצות על מלונות באילת
11/07/11 | בתי מלון
גם אתם יורדים בקיץ לאילת? כבר החלטתם איפה אתם מתאכסנים? בניגוד לדעה הרווחת – למלון בו אתם בוחרים לשהות עשויה להיות השפעה רבה על חווית החופשה שלכם, בעיקר בחופשות כמו חופשה באילת, המבוססת בעיר על נופש, מנוחה והנאה. הנה כמה המלצות למלונות באילת.
למאמר המלא...

חברות נסיעות - מה הן מציעות לנו?
11/07/11 | תיירות ונופש - אחר
חברת נסיעות היא חברה העוסקת במכירת שירותי נסיעות ובהזמנתם של שירותים או מוצרים הקשורים ותומכים בענף הנסיעות והתיירות באופן רחב כמו טיסות, השכרת רכב, טיולים מאורגנים ועוד. היתרון של הזמנת שירותים דרך חברת נסיעות, במקום ישירות דרך האינטרנט, הוא המקצועיות והנסיון של הצוות המקצועי, שלרוב בנוסף להזמנה ידע גם להמליץ על אתרי תיירות, מלונות מומלצים, מסעדות, אטרקציות וכדומה.
למאמר המלא...

למי טיולים לנוסע העצמאי מתאימים?
11/07/11 | טיולים בחו"ל
לעיתים אתם רואים פרסומים לגבי טיולים מאורגנים ברחבי העולם אבל הם מיועדים לסוג מסוים של אנשים. לבטח- סין נשמעת מאוד אקזוטית מהבית אבל עכשיו כהגעת במסגרת הטיול המאורגן היא לא בדיוק מה שציפית. כנראה שאינך מסוג האנשים המתאימים לטיולים מאורגנים ואולי דווקא טיול לנוסע העצמאי הוא הטיול בשבילך !
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI