דף הבית התמכרויות

מאמרים בנושא התמכרויות

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
תופעת הגידול העצמי של קנאביס
28/12/15 |  מאת: קידום ישיר | התמכרויות
גידול וצריכה של מריחואנה שלא למטרות רפואיות, אסורים בארץ על פי החוק. ישנן הרבה מדינות בעולם שגם אצלן, גידול זה הוא אינו חוקי. הגידולים הביתיים נעשים בחדרים פנימיים ובסתר
למאמר המלא...

כל מה שרציתם לדעת על מרכזי גמילה
24/03/15 |  מאת: dadon | התמכרויות
מרכזי גמילה הם מוסדות שיכולים להיות ממשלתיים, כלומר, מסובסדים או ממומנים על ידי הממשלה, או פרטיים, כלומר בבעלות פרטית, כשמטרתם הסופית היא לעשות רווח.
למאמר המלא...

מהי התמכרות בפועל
23/11/14 |  מאת: חיים | התמכרויות
המוני סוגי התמכרויות הנובעות מפעילות בלתי פוסקת. כאמור, למה תגרום הפסקת הפעילות בפועל? אם לפתע יוחלט כי ההתמכרות תטופל, מה יתרחש? כמה דברים על תזונה שלא העזתם לשאול.
למאמר המלא...

שירותי טיפול בנפגעי סמים, אלכוהול והימורים במדינת ישראל
בישראל ניתן למצוא מגוון שירותים לטיפול ושיקום מכורים לסמים, אלכוהול והימורים. מעל 15000 מכורים או נפגעי סמים, אלכוהול והימורים פונים למסגרות השונות שהמדינה מציעה לקבלת טיפול. השירותים מתפצלים לשלוש אפשרויות עיקריות:
למאמר המלא...

60 - גמילה מהימורים – כל מה שרציתם לדעת.
אז מהי בכלל התמכרות? ובכן, התמכרות היא מושג אשר מתאר שימוש חוזר בהתנהגויות מסוימות או שימוש בחומרים באופן שהינו כפייתי. התנהגות זו איננו מאפשרת לאותו אדם לשלוט בעצמו למרות שהנזקים ברורים לו.
למאמר המלא...

64 - גמילה מהרואין – כל המידע החשוב במקום אחד.
אם אתם מכירים אדם אשר מכור לסמים ועל אחת כמה וכמה להרואין (הרי שמדובר בסם מאוד מסוכן שעלול לגרום למוות) בוודאי אתם לא עוצמים עין מדאגה. כעת אתם יכולים להירגע מעט בידיעה שניתן למצוא פיתרון לבעיה המסובכת – מרכז גמילה.
למאמר המלא...

62 - גמילה מאלכוהול – דרכים לגמילה
אדם אשר סובל מהתמכרות מסוג התמכרות אל אלכוהול מוצא קושי וצורך שהולך וגדל בלהשתכר, רצון רב לשתות אלכוהול, איבוד שליטה (וחוסר יכולת להפסיק את איבוד השליטה זה), תלות פיזית בשתייה ועוד. רבים אינם נוטים לראות זאת כך אך אלכוהוליזם הוא בעיה שמסכנת חיים ואף עלולה להוביל למוות. שתייה מרובה אשר חוזרת על עצמה באופן קבוע עלולה להוביל לבעיות בריאותיות כגון: התדרדרות מוחית, הרעלת אלכוהול, כליות, דימום פנימי, כבד, תאונות ואפילו התאבדויות.
למאמר המלא...

סיגריה והמצאות אחרות
02/08/11 |  מאת: mosheallon2011 | התמכרויות
רבות מדברים אודות ההמצאות הגדולות של המאה ה-20. בגלל שהמאה ה-21 כל כך טרייה מכלילים גם את העשור הראשון שלה במאה ה-20. ואם היינו רוצים לחשוב על כמה המצאות טובות, שתרמו לבריאות האדם, לסביבה (ולא למשל, נשק או טנקים שהם המצאה של המאה ה-20 גם הם), מה היינו בוחרים?
למאמר המלא...

תחיו עם הסיגריה האלקטרונית במקום למות מהסיגריה הרגילה
09/06/11 |  מאת: shay bar | התמכרויות
כלי ופיתרון מצוין לגמילה מעישון הוא הסיגריה האלקטרונית. בשנים האחרונות הסיגריה האלקטרונית הוכיחה את עצמה כאחד הכלים היעילים בנושא הגמילה מעישון. הגמילה בעזרת הסיגריה האלקטרונית קלה יחסית לשאר הדרכים השונות והעזרים השונים בנושא הגמילה מעישון , היות והיא נותנת מענה גם לצורך הפיזי שלנו בניקוטין וגם לצורך הפסיכולוגי שלנו , אחרי הכול צורך זה נובע משנים של הרגל.
למאמר המלא...

מתמכרים לסם החיים
05/11/08 |  מאת: רותי | התמכרויות
בכתבה הקרובה לא נספר לכם על נרקומנים שמזריקים הרואין בסמטאות אפלות. גם לא נדבר על איזו "בעיית סמים" אמורפית, או נפנה אצבע מאשימה לעבר הנוער "המקולקל", כפי שנוהגים לעשות רשויות הסמים או גופי החינוך המנותקים מן המציאות. כך יישאר לנו מקום לספר לכם על כל מה שתמיד סיקרן אתכם בנושא הסמים הקלים, מהזווית שמעולם לא הזדמן לכם לשמוע
מאת: זאב סוביק
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI