דף הבית בידור ופנאי הומור וסטנד-אפ יוגה צחוק - שלמה צחוק
יוגה צחוק - שלמה צחוק
אורי פנג 10/07/11 |  צפיות: 12282

יוגה צחוק

אחת מהנאות החיים הגדולות ביותר הוא הצחוק. צחוק ובידור ליוו את האדם מתקופות קדומות יותר והיום הבידור והצחוק מוצגים בתוכניות בידור שונות, במופעי סטאנד אפ, בבדיחות וגם בסדנאות צחוק. סדנת הצחוק הראשונה הגיעה מהודו אךכיום בכל מדינות המערב יודעים מהי סדנת יוגה צחוק. תרגול של יוגה צחוק מרגיע מאוד ונחשב לטיפול של ממש.

שיפור במצב הנפשי והגופני

תרגול של יוגה צחוק יכול להיות מוזר בהתחלה כיוון שמשתתף מתחיל הנכנס לחדר סדנת צחוק ורואה משתתפים אחרים צוחקים ללא כל סיבה מרגיש קצת מוזר. שלמה צחוק הוא מדריך יוגה צחוק מקצועי המעביר לכם סדנאות צחוק שעוזרות לכם למצב הנפשי והגופני. הצחוק מוכר ברפואה ומטפל בבעיות רבות של דכאון הטכניקה העומדת מאחורי סדנאות יוגה צחוק היא שימוש בנשימה במטרה להגיע להרפיה וריכוז, שיאפשרו לכל משתתף להגיעלמקום האינטימי של מה שמצחיק אותו אישית: חווייה, זיכרון, סיפור וכדומה.

תרגילי חימום לפני הסדנה

שיעורי יוגה צחוק כוללים לרוב תרגילי חימום להעלאת הדופק ולאחר מכן תרגילי יוגה צחוק אשר מתחילים באופן מאולץ, אך נוטים לסחוף עימם ולהדביק את כל חברי הקבוצה,ולהפוך בדרך לצחוק אותנטי ומתגלגל. בסופה של הסדנה נערכת לרוב מדיטצייה, במהלכה נושמים ומשחררים לחצים בעזרתו של הצחוק.

יוגה צחוק

מועדוני יוגה צחוק וסדנת צחוק

שיטת יוגה צחוק משמשת כיום, מעבר להנאה ותחביב בריא עבור אנשים רבים, גם להפעלת ילדים אשר בדור המחשב בקושי חווים מפגשים חברתיים המעוררים צחוק כמו פעם. שימוש נוסף של יוגה צחוק הוא לצורכי רפואה מונעת: ליצנים רפואיים מגיעים לבתי חולים כדי להעביר סדנת צחוק לחולים במטרה להשפיע על ריפויים, ובתי החולים רבים אף מפעילים מועדוני יוגה צחוק משלהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI