דף הבית תחבורה ורכב שילוח בין-לאומי חברת שליחויות או שליח פרטי – מה עדיף?
חברת שליחויות או שליח פרטי – מה עדיף?
noam 22/11/11 |  צפיות: 12094

הצורך בהעברת מסמכים וחבילות מבית עסק לידי לקוחות מכל המינים והסוגים מחייב היערכות מיוחדת. רבים ממנהלי עסקים בכל התחומים מתלבטים לא אחת האם לשלוח בדואר רגיל, האם להיעזר בשירות עד הבית של דואר ישראל או להתקשר עם חברת שליחויות שתעשה את כל העבודה. ואם לא די באפשרויות האלה, אפשר גם להעסיק לצורך כך עובד שתפקידו יתמקד אך ורק בנושא שליחויות.

לכל החלטה יש כמובן יתרונות וחסרונות. בראש ובראשונה, ההחלטה לוותר על משלוח בעזרת מעטפה ובול קשורה בדרך כלל לשתי סיבות עיקריות. קודם כל, שירות שליחויות מהיר יותר ובמקרים מסויימים שליחויות זריזות הן עקרוניות מאוד, כמו למשל במסירת מסמכים משפטיים. מעבר לכך, שליחויות במסירה אישית הן בטוחות יותר גם מבחינת שלמות המסמך או החבילה וגם מבחינת השמירה על אבטחת המידע. רשות הדואר מציעה גם שירות שליחויות עד הבית אך לא במהירות של חברת שליחויות.

ואם ויתרנו על שליחויות באמצעות הדואר

עובד שליחויות פנימי יעניק שירות אישי מבלי שאיש יחליט עבורנו את סדרי העדיפויות השונים. העבודה מול עובד שליחויות של החברה היא נוחה, פשוטה ומאפשרת שליטה על זמני שליחויות חשובות יותר או פחות. לכאורה עלות שליחויות באמצעות איש חברה הן זולות יותר, מכיוון שנחסך כך פער התיווך בין החברה לבין חברת שליחויות, אבל למעשה חברת שליחויות חוסכת עלויות מעביד, כלי רכב, דלק, ביטוח, מכשירי קשר ועוד, כך שלא בטוח שהשיקול כדאי.

ולבסוף – חברת שליחויות שמציעה שירות מהיר ומקצועי של אנשי שליחויות רבים וצי כלי רכב. ההתקשרות עם חברת שליחויות יכולה להיעשות גם על ידי קביעת שליח אחד קבוע שיועסק על ידה אבל ישרת רק את הלקוח הספציפי. כך בעצם אפשר לשלב את יתרונות העובד הפנימי בלי החסרונות של השיטה. ואפשר כמובן להחליט שלא מחליטים ולבחור בכל פעם מחדש את הדרך היעילה ו/או החסכונית לביצוע שליחויות. כל מקרה ייבחן לגופו, האם כדאי להזעיק חברת שליחויות או לנצל את השומר בכניסה לצורך כך, ואם לא ממהרים – גם סמל הצבי הזריז של דואר ישראל יוכל לסייע.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI