דף הבית תאונות דרכים

מאמרים בנושא תאונות דרכים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
תאונות דרכים ניתן למנוע
02/09/14 |  מאת: shlomo websem | תאונות דרכים
תאונות דרכים ניתן למנוע, בעזרת מערכת התראה מוקדמת, שמותקנת ברכב.
תפקידה של המערכת הוא לספק התראה מוקדמת לנהג, ובכך למנוע תאונות דרכים.
מאז הקמת מדינת ישראל, היו בה יותר משלושים אלף הרוגים, בתאונות הדרכים.
למאמר המלא...

חגורות בטיחות
29/10/12 |  מאת: prosites | תאונות דרכים
בנסיעה ברכב , לחגורת הבטיחות תפקיד עיקרי בצמצום הפגיעה והנזק שיכול להיווצר לגוף שלנו בעת תאונה. חגורת בטיחות מצילת חיים וזו לא סתם אמרה, רבים מקלים ראש עם קביעה זו ולא לא לוקחים מספיק ברצינות את העובדה שנסיעה ברכב ללא חגורת בטיחות מהווה סכנת חיים ממשית.
למאמר המלא...

מי מחליט אם אני אקבל את הרישיון בחזרה?
במאמר זה מתוארות הסיבות לכך שאדם מופנה אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ומהי הדרך לקבל את הרישיון בחזרה.
למאמר המלא...

לימוד נהיגה בחורף- כללים למען זהירות בדרכים
26/10/11 |  מאת: SEO Neto Team | תאונות דרכים
המטרה היא לתרגל את התלמיד בהתמודדות עם תנאי הנהיגה הקשים ביותר, לצורת שיפור מיומנותו על הכביש. את מלאכת ההוראה נשאיר, כמובן, למורים. בכל זאת, הנה כמה כללים שיעזרו לתלמיד המפוחד לנהוג בצורה זהירה גם כשהשמש לא זורחת.
למאמר המלא...

לימודי נהיגה בתנאי מזג אוויר קשים
28/08/11 |  מאת: SEO Neto Team | תאונות דרכים
ישנם מקרים בהם לימודי נהיגה מתבצעים בתנאי מזג אוויר קשים, ואז צריך לקחת בחשבון כמה גורמים שאינם באים לידי ביטוי בדרך כלל.למרות שבאופן עקרוני אמורים לימודי נהיגה להכין את התלמיד לכל המצבים האפשריים, עדיין ישנם דברים שרק הניסיון המעשי מאפשר ללמוד אותם.
למאמר המלא...

נהיגה בשכרות
שילוב של אלכוהול ונהיגה הוא שילוב קטלני אשר עשוי לא רק לפגוע בחייו של הנהג אלא גם בחייהם של שאר הנוסעים ברכב, ברכבים אחרים או בהולכי רגל בכביש.
למאמר המלא...

תאונות דרכים – השלכות ותביעה משפטית
אנו מבלים זמן רב מחיי היומיום שלנו בנהיגה, אנו נוסעים לעבודה, הולכים למכולת מסיעים את הילדים לבית הספר, לחברים או חוגים, או קופצים לבקר חברים. רבים מאיתנו אף מתפרנסים מנהיגה, נהגי אוטובוס, מוניות, מורי נהיגה, נהגי משאיות וכו'.
למאמר המלא...

נהגים חדשים יוצאים לכביש לאחר שלושה חודשים מקבלת רישיון הנהיגה, ללא ניסיון מספיק בשל העדר מלווה מבוגר
החוק אוסר על נהג חדש לנהוג ללא מלווה במהלך שלושת החודשים שלאחר קבלת הרישיון. אך החוק אינו מחייב אותו לנהוג בפועל בתקופה זו. נהגים חדשים רבים מתקשים למצוא מלווה מבוגר שייצא איתם לנסיעות, כיוון שהוריהם עסוקים. כתוצאה מכך, נהגים רבים יוצאים לדרכם העצמאית ללא ניסיון מספיק בנהיגה במצבי כביש שונים, ונקלעים לתאונות דרכים או כמעט תאונות בשל חוסר ניסיונם זה.
למאמר המלא...

שמירת מרחק
31/05/09 |  מאת: mashik | תאונות דרכים
(א) לא ינהג אדם בעקבות רכב אחר אלא תוך שמירה על ריווח המאפשר לעצור בכל עת את הרכב ולמנוע תאונה, בהתחשב במהירות הנסיעה של שני כלי הרכב, במצב הדרך ובמצב הראות והתנועה בה. (ב) בלי לגרוע מן האמור בתקנת משנה (א), לא ינהג אדם רכב בעקבות רכב אחר הנוסע לפניו באותו נתיב אלא אם כן הוא שומר על מרווח זמן של שנייה אחת לפחות כדי לעבור, במהירות נסיעתו אותה שעה, את המרחק שבין שני כלי הרכב.
למאמר המלא...

אלכוהול ונהיגה
31/05/09 |  מאת: mashik | תאונות דרכים
אדם ובוודאי נהג שנמצא תחת השפעת אלכוהול מתקשה לתפקד בגלל טשטוש החושים. הקשיים העיקריים בהשפעתם על הנהיגה הם: אומדן מרחק, זמן, קצב, שווי משקל, נטייה להרדמות, תגובות איטיות ועוד. כל אלו משפיעים כמובן גם על שיקול דעתו של הנוהג וקבלת החלטות בזמן הנהיגה. אין ספק שאדם המצוי במצב כזה ונוהג ברכב - מסכן את עצמו ואת הסובבים אותו.
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI