דף הבית שילוח בין-לאומי

מאמרים בנושא שילוח בין-לאומי

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
חיה בר - שילוח בינלאומי
חברת חיה בר – סחר ושילוח בינלאומי, עוסקת בתחום היבוא, היצוא, השילוח הבינלאומי ועמילות המכס.
למאמר המלא...

היכן מתווכי יבוא רכבי יוקרה מאתרים כלי רכב
אם אתם מתעניינים בתחום של יבוא רכבי יוקרה ודאי כבר הבנתם כי חשוב לבחור חברת יבוא רכבי יוקרה שתנהל עבורכם איתור ומציאת רכבי יוקרה בצורה זריזה יעילה
למאמר המלא...

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
למאמר המלא...

מובילים: דברים שאי אפשר לוותר עליהם בחברת שילוח
במידה ואתם מעוניינים לבצע שילוח בינלאומי, עליכם לבחור בקפידה את החברה שתעבדו עימה. כך תחסכו לעצמכם זמן, כסף ועצבים מיותרים. חשוב לבחור חברה המציעה מנוסה, אשר צברה ניסיון רב ויכולה להציע מגוון שירותים.
למאמר המלא...

שילוח בינלאומי: עשה זאת בעצמך
במידה ואתה מעוניין לשכור את שרותיה של שילוח בינלאומי, יתכן שתרצה לארוז את הסחורה בעצמך. ישנם לא מעט אנשים שמעדיפים לארוז את חפציהם בעצמם, במקום להעבירם לידי העובדים של חברת שילוח בינלאומי.
למאמר המלא...

שילוח בינלאומי: מחלקה ראשונה
אפשר בקלות גם לשגר חפצים למחוזות נידחים יותר, ללא חשש שהם יאבדו להם אי שם בדרך. אנחנו מדברים כמובן על שילוח אווירי. במאמר זה נפרט את היתרונות שמציע שילוח בינלאומי אווירי.
למאמר המלא...

יבוא אישי- קל, נח, ומשתלם!
בהשוואה לשאר מדינות האיחוד האירופי, ישראל נחשבת מדינה יקרה. להוציא ענף הירקות והפירות וענף התקשורת, מוצרים בענפים רבים אחרים עשויים להגיע לידי פער של אף 300% (!). ישראל הינה מדינה קטנה, ולא בכדי, רבים מהאזרחים מעדיפים לקנות 'תוצרת הארץ'. והסיבות לכך מגוונות. תהא זו גאוות היחידה בה ניחנו רבים, יהא זה השוק ההולך ומתפתח על ההיצע המגוון בו לא חסר כמעט מאום, ולעיתים אף היעדר מודעות והיעדר הרגלי 'צרכנות חכמה'. השוואת מחירים, סקר שוק והכרת הרכבי המחיר ללקוח.
למאמר המלא...

עובדי חברת שליחויות הם הפנים שלה
23/11/11 |  מאת: noam | שילוח בין-לאומי
גם הופעה של איש שליחויות – מה הוא לובש, האם הוא מגולח, מטופח וריחני, בפירוש יקבעו את רמת שביעות הרצון של מקבל החבילה ובוודאי של המזמין/משלם. במקריפם רבים, חברת שליחויות..
למאמר המלא...

שליחויות פרחים ושוקולדים
22/11/11 |  מאת: noam | שילוח בין-לאומי
נראה שרעיון השימוש הפופולרי בסוגים של שליחויות תפס תאוצה בתחום רומנטי משהו – שליחויות של זרי פרחים. גם אם לא, חברת שליחויות הפכה ליד ימינו של כל מוכר פרחים..
למאמר המלא...

חברת שליחויות או שליח פרטי – מה עדיף?
22/11/11 |  מאת: noam | שילוח בין-לאומי
עובד שליחויות פנימי יעניק שירות אישי מבלי שאיש יחליט עבורנו את סדרי העדיפויות השונים. העבודה מול עובד שליחויות של החברה היא נוחה, פשוטה ומאפשרת שליטה על זמני שליחויות..
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI