דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר שטיח מקיר לקיר במשרד- יתרונות וחסרונות
שטיח מקיר לקיר במשרד- יתרונות וחסרונות
דפנה מירוביץ' 26/03/12 |  צפיות: 3274

שטיח מקיר לקיר במשרד- יתרונות וחסרונות הוא נושא אשר זירת הוויכוח הניטש על אודותיו היא מראה דו צדדית: כל נימוק לכדאיות השימוש בו הוא, מצד שני, נימוק להעדרה. היתרונות מגלמים גם את החסרונות. דומה כי היתרונות ברורים:

 • הם יפים ומייפים את מתחם הבית או המשרד.
 • הם משדרים אווירה חמה ורכה.
 • התחזוקה שלהם נוחה וקלה: די בשאיבת אבק - והםנקיים, אין צורך לגלגלם ולהעבירם לניקיון שטיחים אלא רק במקרים חמורים בהם מזמינים חברה מקצועית לניקוי שטיחים מקיר לקיר.
 • הם מעוצבים, דקורטיביים, מוצעים במגווןדגמים, צבעים וטקסטורות.
 • הם משמשים כמבודדים של קור ורעשים.
 • הם בטיחותיים יותר לילדים.

ועם זאת... היות שלכל מטבע יש צד שני ולכל ירח יש צד אפל, לשטיח מקיר לקיר יש גם חסרונות:

 • הם צוברים לכלוך (לא רק אבק).
 • שטיח שלא שואבים ממנו אבק לעתים תכופות עלוללשמש כר רבייה וגידול של קרדית אבק הבית.
 • כאשר הם מוכתמים, הניקוי שלהם אינו כה קל כמוניקוי כתם על רצפה חשופה.
 • כאשר השטיח דוהה, מתבלה, מתרפט או נקרא-נפגמת האסתטיקה. התיקון אפשרי אבל לא אחת הוא "סיפור" הדורשהתערבות של איש מקצוע.
 • הם אינם זולים- חומרים מסוימים שמהם עשוייםשטיחים אלה מייקרים אותם עוד יותר.

כאשר מבררים על נושא שטיח מקיר לקיר במשרד חשוב לקחת בחשבון כי יתרונות וחסרונות של שטיח כזה אינם שונים, מהותית, מכל שטיח אחר: הוא לא מונח במקום מיוחד או באופן שונה, הוא לא עשוי מחומרים שונים, הוא חשוף לאותם גורמים, הוא משמש לאותם שימושים.

עם זאת, מאחר שהוא מכסה שטח גדול בהרבה מאשר שטיח רגיל (כמו זה המונח בסלון של בית או קטן ממנו, המונח בחדריו השונים) הן היתרונות שלו בולטים יותר והן חסרונותיו מודגשים יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דפנה מירוביץ'


 


מאמרים נוספים מאת דפנה מירוביץ'
 
עו"ד רשלנות רפואית חיפה- והעיקר הבריאות
להיות עורך דין אינו דבר פשוט. צריך לצבור ניסיון בניהול תיקים, פשוטים כמורכבים, להתנהל כפוליטיקאי משופשף במסדרונות בתי המשפט ולהיתקל במאות אנשים ובאלפי מקרים, חלקם מוזרים וחלקם אפילו ביזאריים לחלוטין, ועדיין, להיות מסוגל לייצג אותם בכבוד וללא כחל ושרק...

עו"ד רשלנות רפואית חיפה- והעיקר הבריאות
להיות עורך דין אינו דבר פשוט. צריך לצבור ניסיון בניהול תיקים, פשוטים כמורכבים, להתנהל כפוליטיקאי משופשף במסדרונות בתי המשפט ולהיתקל במאות אנשים ובאלפי מקרים, חלקם מוזרים וחלקם אפילו ביזאריים לחלוטין, ועדיין, להיות מסוגל לייצג אותם בכבוד וללא כחל ושרק...

שטיח מקיר לקיר במשרד- יתרונות וחסרונות
שטיח מקיר לקיר במשרד- יתרונות וחסרונות הוא נושא אשר זירת הוויכוח הניטש על אודותיו היא מראה דו צדדית: כל נימוק לכדאיות השימוש בו הוא, מצד שני, נימוק להעדרה. היתרונות מגלמים גם את החסרונות. דומה כי היתרונות ברורים..

שואבי אבק וקרדית אבק הבית
16/03/12 | שיפוצים
כאשר נדרשים לסוגיית שואבי אבק וקרדית אבק הבית אפשר לדמות את הקשר לחתול ולעכבר, לפיל ולזבוב או לדימויים השאולים מעולמות תוכן שונים. כך או כך הקשר בין השניים הוא קשר חשוב למניעת התפשטות נגע הקרדית ולטיפול בה באופן שימגר את המטרד ואת הסכנה הגלומה בה.

רשלנות רפואית בלידה- הרת אסון ובלתי נסלחת
ל רשלנות מקוממת, אבל יש רשלנויות בלתי נסלחות. רשלנות רפואית בלידה עלולה להיות בלתי הפיכה. יש לחלק אותה לשני פרקים- לרשלנות במעקב במהלך ההיריון ולרשלנות בתהליך הלידה..

קאפה- לוח מודעות או הטרנד הבא בעיצוב?
אם אתם עוסקים בעיצוב או שרטוט אתם בטח מכירים מקרוב את הקאפה. הקאפה הוא מוצר כימי תעשייתי הנועד לצרכי יצירת ובניית דגמים. חומר זה הינו חומר פולימרי מוקצף עם פנים של נייר הנותן לנו...

ספא זוגי בנתניה- פינוק לגוף ולנפש
ביקור בספא יכול להוות אתנחתא חלומית משגרת השבוע, ובהחלט מומלץ לאמץ שהייה בספא מפנק בתדירות קבועה. מה טוב יותר מלקחת פסק זמן מיום עבודה נמרץ ולהיכנס לעולם מפנק ועוטף המספק מרגוע מושלם לחושים ולנפש?

שטיח מקיר לקיר- לעיצוב האווירה
שטיחים מקיר לקיר יוצרים תחושה נעימה מאוד בבית או במשרד וקשה לייצר אווירה דומה באמצעים אחרים. התחושה החמימה והביתית שמשרים שטיחים מקיר לקיר בהחלט יכולה להפוך כל חדר למקום אידיאלי...

איך יצור מקרוסקופי עלול לגרום לסינוסיטיס כרוני?
10/02/12 | רפואה
קרדית אבק הבית הוא אומנם חיידק בגודל של כחצי מילימטר, אבל נמצא בכל חללי הבית, על כל בד שמכסה רהיטים או שמתנופף כווילון על חלונות כאלה ואחרים. גם המיטות שלנו מלאות בו ובחבריו, שלא לדבר על שטיחים, בגדים ומזרונים.

מדרסי מדף – סכנה לציבור?
מדרס הינו מוצר טכני, אשר מוכנס לתוך הנעל. תפקידו של המדרס הוא לחלק באופן שווה את העומס שנוצר על כפות הרגליים, לשפר את היציבה והיציבות, לתמוך ברקמות ולהפחית כאבים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI