דף הבית תיירות ונופש צימרים מה היתרונות של דירות נופש?
מה היתרונות של דירות נופש?
Ariel Novarov 01/07/12 |  צפיות: 3560

הפינוקוהנוחות שמחכים לכם כשאתם בוחרים לצאת לחופשה דווקא בדירת נופש הוא גדולבעין שיעור מזה המחכה לכם באכסניה, מלון ואפילו מצימר. דירות נופש מאפשרותלנופש להרגיש הכי בבית בחופשה שלו. מחכה לאדם הרוצה לקחת פסק זמן מהלחץבחיים דירה בגודל אמיתי עם מטבח וסלון מרווחים, וההרגשה שעל כזה בית הואחלם כל החיים.

חופשה בתנאים נוחים

דירות נופש כוללות בדרך- כלל את כל מה שחלמתם עליו בבית כמו: פלזמה, ג'קוזי, מיזוגמרכזי, נוף מרהיב, בריכה משותפת לדיירי הבניין, חדר כושר, חנייה פרטית שומרועוד... בואו להרגיש לתקופה קצרה איך זה לגור בתל-אביב למשל או אולי הייתםרוצים ללכת על איזור צפוני יותר...? אז בואו לנסות את זיכרון יעקב. אף אחדמאיתנו לא היה מתנגד לסוף שבוע בצימר או מלון אך יתרון בולט שיש בדירתנופש הוא הגודל, גודל של בית.

ובית יכול לתת לכם מענה לצרכים שונים כמו מפגש משפחתי, אירוע משמח או סתם לבשל לעצמכם ארוחה במטבח בגודל טבעי ולא במטבחון. נכון, צימרים משפחתיים הם חוויה נחמדה אך לא פחות נחמד להזמין את כל המשפחה המורחבת לתוך בית אחדשם באופן טבעי  ההרגשה של בית ושל ביחד תורגש הרבה יותר. לפני מספר שניםהיה נהוג לרכוש דירת נופש, הרכישה הייתה החלטה כבדת משקל.

דירות נופש לכל דבר

הקונההפוטנציאלי היה צריך להחליט מהו היעד המועדף עליו ביותר וכמובן לגייס סכוםלא מבוטל של כסף. כיום האפשרות הנוחה והטובה יותר היא השכרה של דירת נופשכך שבכול פעם מחדש ניתן לשנות את היעד בו רוצים לשהות ומצד המחירים, אין כלספק שכשמדובר בהשכרה יותר אנשים יכולים לעמוד בהוצאה חד פעמית שכזאת. לאפעם ישנם אנשים המשכירים דירות נופש לתווך יחסית ארוך וזאת על מנת לגורבאזור אטרקטיבי באופן זמני וליהנות מכול יתרונותיו. מיקומם של דירות אלוהוא לרוב על שפת הים או לחילופין במקום ממנו נשקף נוף עוצר נשימה. בואובעצמכם לנסות את האפשרות של נופש בדירה וגם אתם תרגישו חופשה שהיא בית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Ariel Novarov


 


מאמרים נוספים מאת Ariel Novarov
 
קנית פרגולות ועוד
פרגולות זוהי דוגמא נפלאה לפריט שיכול לקדם את מטרת גיבוש המשפחה. בפרגולה ניתן לערוך סעודות משותפות, לערוך אירועים משפחתיים או סתם ככה לנהל שיחה בארבע עיניים.

צימרים למשפחות דתיות
21/10/12 | צימרים
בשנים האחרונות צימרים למשפחות דתיות הולכות ומשוות קו עם צימרים המשויכים יותר לציבור הכללי.כמו לציבור חילוני כך גם הציבור הדתי שם את הדגש שלו על רמת הניקיון.

צימרים יוקרתיים בצפון
31/08/12 | צימרים
ישנם כיום כל כך הרבה אפשרויות מפתות למי שרוצה לצאת לחופשה. זה מתחיל בקמפינג ונגמר אי שם במרומי מלונות בוטיק. לא רחוק משם על הסכלה, נמצאים צימרים יוקרתיים. אפשרות זו היא בחירה מצוינת לכל אניני טעם שבייננו שלא מתפשרים על חופשה הכוללת בתוכה ה-כ-ל. בחדר אחד תוכלו למצוא את כל הפינוקים האפשריים, מהפרט הכי קטן ועד לדברים החשובים באמת.

איך לבחור פנצ'ריה?
21/07/12 | רכב
אחזקת רכב היא דבר לא פשוט, היא דורשת מאיתנו להשקיע זמן וכסף ואף לצפות תמיד ללא צפוי. כל בעלי הרכב שבינינו מכירים מקרוב מהם המשאבים הנצרכים לאחזקתו של מכונית, מכירים את הקושי- ובכל זאת לא מוותרים על השימוש ברכבם. קשה מאוד לאדם שיש ברשותו רכב תקופה ארוכה לדמיין את חייו ולו ליום אחד בלעדיו.

צימרים בצפון למשפחות גדולות
20/07/12 | צימרים
לא סתם רוב רובו של מי מאיתנו המחפש חופשה בוחר בחופשה בצפון. החלק הצפוני של מדינתנו הקטנה הוא ארץ בפני עצמה. הצפון גדוש באפשרויות, ובעיקר במים זורמים על גווניו השונים. צימרים בצפון למשפחות הוא האפשרות הנכונה ביותר בעבור מי שרוצה לשלב בין הנאה מקסימאלית מהטבע לבין תנאי שהות מצוינים.

נופש במלונות בוטיק
08/07/12 | בתי מלון
מלונות בוטיק הם מלונות קטנים יחסית למלונות רגילים אך מכילים בתוכם לא מעט יתרונות ביחס לצורות חופשה אחרות. מי מאיתנו לא חולם על חופשה שתוציא אותו מהרעש היומיומי שמקיף כל אחד מאיתנו ולו לעשרים וארבע שעות..?! מי מאיתנו לא צריך קצת פנאי לעצמו, פנאי לגוף ולנשמה...זמן איכות עם עצמו, כדי לחדש כוחות וכדי להיפגש עם מי שהוא באמת...?!

בחירת שמלות כלה צנועות
06/07/12 | עיצוב
אנשים רבים במדינת ישראל אינם מודעים לשוק המפותח הקיים סביב שמלות כלה. חצי מהאוכלוסייה הם גברים שעל רובם ניתן לומר שאינם מודעים לשום שוק הקשור לבגד נשי.

איך לבחור צמיגים מתאימים לרכב?
05/07/12 | רכב
לבחירת צמיגים המתאימים לרכב מקום משמעותי ביותר באחריות בעל הרכב על עצמו ועל היקרים לו אותם הוא מסיע. בשנים האחרונות עולה המודעות לתודעת הציבור בצורה משמעותית- רוב הנהגים כבר יודעים: צמיג תקין מציל חיים!

מה היתרונות של דירות נופש?
01/07/12 | צימרים
הפינוק והנוחות שמחכים לכם כשאתם בוחרים לצאת לחופשה דווקא בדירת נופש הוא גדול בעין שיעור מזה המחכה לכם באכסניה, מלון ואפילו מצימר. דירות נופש מאפשרות לנופש להרגיש הכי בבית בחופשה שלו

האם יש צורך בחשמל סולארי?
האם יש צורך בחשמל סולארי או זה סתם טריק לפירסום? מה הבדל בין אנרגיה מתחדשת לנפט וגז מוכרים לנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI