דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב אופנה שמלות כלה ושמלות ערב לנשים בעלות חזה גדול
שמלות כלה ושמלות ערב לנשים בעלות חזה גדול
זהבית יניב 28/08/12 |  צפיות: 14231

מרבית הנשים שאני מכירה סבורות שיש פגם כלשהו בגוף שלהן. גם דוגמניות ידועות שם חוטאות בכך. כל אישה באשר היא אשה, בטוחה שיש מה לשפר אצלה ושאיבר אחד לפחות מהווה בעיה חמורה במראה הכללי שלה...  

בדרך כלל, במיוחד כאשר מדובר בכלות צעירות, לא מדובר בפגם קוסמטי אמיתי שלא ניתן להתגבר עליו, אלא בבעיה שמדירה שינה מעינינו הנשים אולם פתירה.

בנוסף, ככל שאשה מתבגרת, מראה הבטן שלה מטריד אותה, שכן אחרי לידות הגוף משתנה והבטן הופכת ממתוחה ויפה למידלדלת ובולטת כמו גם החזה אשר מחליט לצנוח.

כל התנאים האובייקטיביים והסובייקטיביים הללו נלקחים בחשבון כאשר כלה ו/או אמא של כלה, הולכות לבחור שמלה לאירוע כל כך חשוב בחייהן כמו חתונה.

מטבע הדברים כולן רוצות להיראות במיטבן במיוחד באירועים בהם הן מככבות ולכן הן תעשינה מאמצים רבים ללבוש בגד אשר יחמיא להן במיוחד ויותיר את האורחים פעורי פה.

 הפתרונות, לשמחתנו, לא מצריכים סכין מנתחים אלא בעיקר בחירה בקפידה של הגורם אשר אצלו תיבחר השמלה המיועדת והמיוחדת כל כך.

מודל היופי, בדרך כלל מבוסס על סימטריה ופרופורציה. כאשר קיימת סימטריה מדויקת באיברים הזוגיים (עיניים, ידיים, רגליים וכו,) ופרופורציה נכונה בים האיברים(ירכיים וחזה ברוחב פעם וחצי מרוחב המותניים), הרי שהאישה נחשבת בעיננו יפה.

למזלנו, מאז ימי אדם וחווה ועלי התאנה, נצבר בידי האדם ידע רב לגבי יכולות הבגד ליצור אשליה לפי רצון הלובשת. אשליה של צללית ארוכה יותר, חטובה יותר, בעלת חזה גדול יותר, קטן יותר וכו' והכל בכדי להביא את גופנו לסימטריה ופרופורציה מדוייקים ככל האפשר.

בעלות חזה גדול מאוד, או בטן לא פרופורציונית, דואגות לפנות לגורמים מקצועיים אשר מסוגלים בעזרת עזרים פשוטים וטכניקות טשטוש והבלטה להציג את גופן כמושך יותר, מצודד ומתאים למודל היופי הנשי..

לנשים בעלות חזה גדול, חשובה במיוחד התמיכה של השמלה באזור זה (רצוי מחוכים רכים אשר מחד גיסא אורזים ומחטבים את כל אזור המותניים, הבטן והחזה ומאידך גיסא אינם קשיחים מידי ונוחים ונעימים ללבישה).

בנוסף, עדיף להן לבעלות חזה גדול שילבשו שמלה עם מחשוף בצורת   V אשר ייתן אשליה של חזה קטן יותר.

בכל מקרה, חשוב שהאזור שמתחת לבית השחי, יכוסה בבד במלואו ולא יוציא מין עודפי שומן קטנים אשר אינם אסטטיים.

בניגוד לדעה הרווחת אשר גורסת שאשה בעלת  עודף משקל ובטן גדולה ובולטת עדיף לה ללבוש בגד עם שכבות לטשטוש, או בגד בצבע שחור, אני מציעה ללבוש דווקא שמלה צמודה באזור המותן המשרטטת את קו המותן (כמו גיטרה) אשר מחמיא מאוד. בנוסף, קיימת קשת צבעים רחבה אשר תוכל להתאים עבורה בנוסף לשחור הקבוע.

שמלה בגזרת A תחמיא למרבית סוגי הגוף הנשי ויש לשקול אותה במקרים של חוסר פרופורציה. היא תעשה פלאים גם למי שזקוקה לשינוי מהותי וגם לבעלות גוף פרופורציוני.

כלה אשר מודעת לעצמה ולנתוניה האישיים, תדע לבחור את שמלתה בחוכמה ותצליח להשאיר את האורחים פעורי פה למרות מה שהיא רוצה להסתיר. כי בסופו של יום, כל אישה רוצה להסתיר משהו...ולא כולן דוגמניות אולם, עלינו, אנשי המקצוע, מוטלת האחריות, להוציא את הצדדים היפים ביותר בכל אישה ולהציג אותה במיטבה...

כמי שעוסקת בתחום, אני נחשפת למקרים רבים בהם השמלה עושה את השינוי וכלה לעתיד או אמא של חתן/כלה אשר נכנסת ללא בטחון לגבי התוצאה, יוצאת כברבור גאה ויפה תואר לאחר הבחירה בשמלה הנכונה... ובסופו של יום, היכולת לגעת בחיי אנשים ברגע המאושר בחייהם ולחולל את הקסם עבורם הינם המהות האמיתית של העשייה שלי והשכר הכי גדול שאוכל לקבל...

הכותבת, זהבית יניב, הינה בעלת סטודיו לשמלות כלה ושמלות ערב ובעלת ניסיון מעשי עשיר מול כלות מכל רובדי האוכלוסייה. חילוניות, דתיות וחרדיות. קשת הסגנונות שהיא מציעה הינה מגוונת ומכילה שמלות כלה תחרה, שמלות כלה קלאסיות, שמלות כלה נפוחות ושמלות כלה קצפתיות, שמלות כלה רומנטיות ושמלות כלה וינטאג'.

www.dressesonline.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 זהבית יניב


 


מאמרים נוספים מאת זהבית יניב
 
עם מי את הולכת לבחור שמלת כלה?
הרגע הגדול הגיע... אתם מתחתנים...הוא כרע ברך והציע לך נישואין ואת עכשיו בעננים... מרחפת לך בתוך ענן אושר גדול וחולמת על היום ההוא שבו תעמדו יחד מתחת לחופה.מדמיינת איך ייראו חייכם המשותפים באושר ובעושר. אבל אז בדיוק מתחילה תקופה חדשה שבה צריך לדאוג להרבה מאוד פרטים טכניים בכדי להגיע מוכנים כמו שחלמתם. פרק בחירת שמלת הכלה הוא חלק משמעותי בתהליך. בדרך כלל מה שכולם זוכרים מהחתונה זה איך נראתה הכלה, איך היה האוכל ואם היה שמח... מרבית הכלות מתייחסות בכובד ראש לנושא ומשקיעות הרבה זמן, מאמצים וכספים בכדי לתת הופעה מדהימה שידברו עליה עוד הרבה זמן אחרי החתונה. הן מוכנות, ובצדק, לחפש באינטרנט שעות ממוש

שמלות כלה ושמלות ערב לנשים בעלות חזה גדול
מרבית הנשים שאני מכירה סבורות שיש פגם כלשהו בגוף שלהן. גם דוגמניות ידועות שם חוטאות בכך. כל אישה באשר היא אשה, בטוחה שיש מה לשפר אצלה ושאיבר אחד לפחות מהווה בעיה חמורה במראה הכללי שלה... בדרך כלל, במיוחד כאשר מדובר בכלות צעירות, לא מדובר בפגם קוסמטי אמיתי שלא ניתן להתגבר עליו, אלא בבעיה שמדירה שינה מעינינו הנשים אולם פתירה. בנוסף, ככל שאשה מתבגרת, מראה הבטן שלה מטריד אותה, שכן אחרי לידות הגוף משתנה והבטן הופכת ממתוחה ויפה למידלדלת ובולטת כמו גם החזה אשר מחליט לצנוח. כל התנאים האובייקטיביים והסובייקטיביים הללו נלקחים בחשבון כאשר כלה ו/או אמא של כלה, הולכות לבחור שמלה לאירוע כל כך חשוב בחייהן

כל הנשים יפות - וגם שמלת כלה מחמיאה לא חייבת להיות יקרה
נתקלתי כבר בנשים רבות שכאילו ניסו להעלים את ממדי גופן על ידי שמיטת כתפיים ולבישת "שקים" על הגוף במקום שמלה.במקום זה, נסי להתאים לעצמך בגד מחמיא שיוציא ממך את המיטב. ולא, אין מישהי שלא ניתן להפוך לברבור... אנחנו ב-dressesonline עושים זאת מידי יום.ויש לנו הוכחות...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI