דף הבית ביטוח ביטוח רכוש ביטוח מבנה למשכנתא
ביטוח מבנה למשכנתא
דפנה לוטן 12/10/12 |  צפיות: 13399

לכולנו יש הוצאות רבות בכל חודש, החיים בעשור השני של שנות ה2000 מאוד יקרים ולמרות הכל, יש הוצאות שהם "מאסט" למרות במחיר- ביטוח רכב או דירה למשל. רוצים להיות רגועים? אתם חייבים לעשות ביטוח אצל סוכן מקצועי.

כמעט כל מספר שבועות יש עליה חדה במחירי הביטוח אבל לא חייב לשלם יותר!, פוליסת הביטוח מסתיימת החודש? חייבים ביטוח משכנתא? בואו לקרוא מידע חשוב בכל הקשרו לחברת ביטוח בארץ, עצות לבדיקת מחירים ואיך למצוא ביטוח חיים למשכנתא בדרך הנכונה?.

מחדשים בזמן- אל תמתינו לדקה ה 90 כדאי לבדוק את המחירים לפחות 12 יום לפני שפוליסת הביטוח פוקעת. ככל שתקדימו את הבדיקה תוכלו להשוות בכמה מקומות ולהשוות.

היכן הכי משתלם לעשות פוליסת ביטוח? קחו מספר הצעות גם מהחברות המוכרות וגם מסוכן פרטי. לעתים קרובות הפערים גבוהים מאוד מה שמבטיח לכם חיסכון משמעותי במחיר אבל, מומלץ לבדוק את כל סעיפי הפוליסה.

אפשר לחסוך עוד? ישנם סעיפים שיורידו את המחיר ויחסכו לכם הרבה מאוד כסף לדוגמא: האם יש לכם עבר נקי מתאונות? האם לרכב יש פוינטר? האם יש לכם צורך בביטוח לרכב חלופי? תוספת כזאת או אחרת עולה כסף ומהסיבה הזאת האם באמת כדאי להתפתות לכל גימיק.

מומלץ שכל פוליסות הביטוח שלכם לא יהיו מפוזרים במספר חברות, במקרה וזה ביטוח דירה, ביטוח מבנה למשכנתא לכלי הרכב ביטוחי חיים וביטוחים שונים ונוספים. זה הרבה יותר קל שכל הביטוחים מרוכזים בחברה אחת ואגב, זה גם יוזיל לכם את העלויות.

בדקו עם שכנים, מכרים וחברים, אולי תופתעו לגלות שגם להם יש רכב כמו שלכם? אולי הם מכירים סוכנים זולים? ייתכן שכן ואלי לא כדאי לנסות בכל זאת. אנחנו גרים במדינה קטנה ולכל אחד יש קשרים במקום כזה או אחר.

לכולם יש הרהורים באיזה ביטוח שווה לבחור, צד ג'? או מקיף האם לעשות עם גרירה? תמיד טוב לכסות כל תרחיש אפשרי, בביטוח של הרכב וגם בביטוחי חיים או משכנתא וביטוחים אחרים.

ונסכם: חשוב מאוד לברר הצעות מחיר, לשים לב מה מציעים לכם בכל חברה לגשת לחברות מומלצות ולנהוג בזהירות! מי שבודק חוסך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דפנה לוטן


 


מאמרים נוספים מאת דפנה לוטן
 
זקוקים לתיקון מקררים?
18/10/12 | שיפוצים
מחובר לחשמל ואת החלק הפנימי נקו עם מטלית לחה. את האבק שהצטבר בחלקו האחורי של המקרר יש לנקות בעדינות עם מברשת או לשאוב עם שואב אבק.

רשלנות רפואית בניתוח
ועסקית יכולה להגיע לפתרון. הכל כרוך במאמץ משותף תחת הנחיה של איש מקצוע המכוונת לפתרון משברים

תיקוני שיש בבית
18/10/12 | שיפוצים
ניסיון ומיומנות של הרצפים. לעיתים בזמן הריצוף, צצות בעיות, לדוגמא: רצפה לא ישרה, איכות לא טובה של אריחים ועוד. רצף מנוסה יכול לעלות על כל בעיה מראש, עליכם

איך להתקין מעקות אלומיניום?
18/10/12 | שיפוצים
סעיפים כמו שינויים בתעריף העבודה, לוחות הזמנים וגם את תנאי התשלום. חוזה שכזה ישרת אתכם במקרים

מידע על תיקון מנעולים
להזמין שירות בחינם. אם לא, מחיר עבור ביקור של פורץ מנעולים תל אביב היא עד מאתיים ש"ח, תלוי במורכבות

הזעת יתר בכפות הידיים
לנסות ולשפוט את הצלחתו של ניתוח האף ממש אחרי הורדת התחבושת, יש צורך להיות סבלניים תוך שבועיים-שלושה הנפיחות תחלוף והאזור המטופל יקבל את

היכן קונים סוכך חלון?
18/10/12 | שיפוצים
מאוד לקבל 3-4 הצעות מחיר שיהיו מפורטות כולל מחירי התקנה. לעתים קרובות עדיף להשקיע

השוואת ביטוח צד ג
18/10/12 | ביטוח רכב
חוות דעת בדקו עם ידידים או מכרים קרובים, אולי להם יש מכונית בדיוק כמו שיש לכם

צריכים טכנאי מחשבים?
18/10/12 | שיפוצים
להציג לכם את עבודותיו, אם עדיין יש לכם ספקות נסו ללכת לפגישה עם רעיונות מוגדרים ככל האפשר לגבי המראה לו אתם שואפים להגיע ובקשו מבעל המקצוע שיציגו

ארונות דלתות הזזה
17/10/12 | ריהוט
בבית חדר ארונות? חדר ארונות הוא חלל בבית המוקדש לאחסון בגדים. אם חדר ארונות הוא יעדכם, כדאי לחפש בעל מקצוע שיעניק לכם הצעת מחיר. המחירים לחדר שכזה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI