דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה ייעוץ זוגי בדרום – רגשי ורוחני
ייעוץ זוגי בדרום – רגשי ורוחני
מיכל ז 27/11/12 |  צפיות: 3318

ההבנה כי בני אדם שונים זה  מזה מקלה על האפשרות ליישר הדורים וליישב מחלוקות, לגשר על פערים ולפתור סכסוכים. האפשרות להסתייע בייעוץ זוגי מהווה קרן אור לזוגות רבים השרויים, לתחושתם באפלה, מגששים דרכם אל האור.

ייעוץ זוגי בדרום מאפשר לתושביו לקבל מענה לבעיות המעיבות על החיים הזוגיים והמשפחתיים סמוך למקום מגוריהם. כל זוג עלול להיקלע למצבי מצוקה, בין אם הגורם להם הוא כלכלי, נפשי או חברתי.  הייעוץ מאפשר לקבל נקודות ראייה חדשות, חומרים למחשבה, הבנות ותובנות שגם ממצב שנראה לכאורה ללא מוצא- ניתן לצאת, ואפילו לחיות באיכות חיים זוגית ומשפחתית טובה יותר.

יועצים מוכשרים בתחום האימון האישי והייעוץ הזוגי, מנוסים בהנחיית הורים ומשפחה, בוגרי קורס גישור ועוד,  מאפשרים לזוגות לקיים תהליך מובנה ומסודר של הידברות וגישור.

יעוץ זוגי בדרום חשוב במיוחד כיום, לקראת שלהי  2012, לאחר תקופה קשה שבה נקלעו תושביו בעל כורחם למציאות מורכבת, שבה כפו עליהן הנסיבות לחיות במתחמים סגורים במשך זמן ממושך, נתונים בחוסר ודאות. מצב זה ודאי לא היטיב עם המשפחות בכלל ועם זוגות בפרט.

כשנחוץ ייעוץ  בדרום

הואיל וקיימת מסגרת ייעוצית מסודרת, אתם מוזמנים ליצור קשר ולתאם מועד לפגישת היכרות ראשונית. אין סיבה לטשטש את המציאות, להתכחש לה, או להמתין שהזמן לבדו יעשה את שלו, ואת שלכם.

צרו קשר באמצעות הטופס המקוון המצורף כאן באתר ואולי עצם הפנייה לייעוץ כבר תחולל ותניע תהליך של קירוב בניכם. נכונות ורצון וגם מאמץ להסתייע בשירותם של יועצים שעובדים עם כל הלב והנפש ומשקיעים כל מאמץ ורצון טוב לשפר את חייכם עשוי להיות ראשיתו של תהליך חשוב ומבורך.

אם אתם רוצים לזקק תובנה אחת מהמאמר- היא מוצעת לכם כאן: לעולם אל תרימו ידיים. אל תוותרו. עשו כל מה שניתן (וניתן!) על מנת לאחות סדקים, שברים וקרעים. השקיעו מאמץ על מנת לתקן. אין סיבה לחיות טעוני מתחים, עכורי משקעים, מרירים.

ייעוץ זוגי בדרום יפתח לכם חלון ואופק לתקווה חדשה, לחיים חדשים. אז למה להתבוסס במה שלא טוב כשאפשר לשפר את החיים?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכל ז


 


מאמרים נוספים מאת מיכל ז
 
החששות בהם כרוך ביצוע קידוח וניסור בטון
17/01/16 | שיפוצים
כל בנייה דורשת שימוש פעיל במרכיב של בטון ההכרחי לשלבים שונים של הבנייה. למשל, פעמים רבות בסיסים של בניינים דורשים משטח גדול של בטון לייצוב. בנוסף, רוב הבתים כיום מבוססים על בטון, כאשר רק קירות פנימיים ניתן ליצור מגבס. עם כל השינויים שעברו על התעשיות השונות במאה האחרונה, בטון בתמהילים שונים נשאר דומה לצורתו המקורית ומאפשר לקבל צורה רצויה.

מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
רבים מאתנו לא מספקים למחשב האישי שלנו את התחזוקה הנדרשת, וכך גם קורה פעמים רבות עם מחשבים במשרד. וזה מתוך מחשבה שהכל תקין. הנה לפניכם סימנים שיגידו לכם מתי לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיעזור לכם.

צילום הריון – עם או בלי הבעל
21/10/14 | צילום
בין אם את רוצה להצטלם עם הבעל שלך ובין אם לא, צילום הריון בקריות או בכל אזור אחר הוא דרך נהדרת להרגיש יפה וסקסית יותר ולהשיג תמונות יפהפיות ומרגשות.

צילום ימי הולדת – אלבום לכל החיים
08/10/14 | צילום
אי אפשר לחגוג יום הולדת מבלי לעשות מזכרת לכל החיים- אלבום תמונות. אבל לא כל אלבום יספיק, אלא רק צילום ימי הולדת שנעשה באופן מקצועי.

השלבים בפיתוח קריירה בתעשיית הבידור
אם אתם רוצים קריירה בתעשיית הבידור, יש כמה שלבים שתצטרכו לעבור כדי להגיע למעמד של אמנים עובדים. לא בטוח שתראו מזה הרבה כסף, אך כן תוכלו להתפרנס בכבוד.

חופשה בים התיכון בסוכות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

צילום ניו בורן לאלבום מקצועי ומעוצב
17/09/14 | צילום
אם אתם רוצים אלבום תמונות מקצועי ויפה לבייבי החדש שלכם, הדרך הכי טובה להשיג את מבוקשכם היא למצוא צלמים מקצועיים, ואך רצוי שאלה יהיו צלמות...

דוגמנות – מחלום למציאות
החלטת שאת רוצה להיות דוגמניות? אם עדיין לא מאוחר מדי ועדיין לא הגעת למה שנחשב בעולם הדוגמנות לגיל הבלות, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לקדם את הקריירה שלך.

אמרגנים לאמנים – הדרך הכי טובה להשיג עבודה
אמנים הם אנשי מקצוע שלא זוכים למספיק הערכה וגם אין להם היצע גדול מספיק של עבודות, ולכן הם "אמנים מורעבים". בעזרת משרד לייצוג אמנים אפשר לשנות את המצב ולהתחיל להשיג יותר עבודות שמתאימות לכישורים.

חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
אחת החופשות הפופולריות ביותר בקרב הישראלים היא חופשה בורנה. ורנה , אחד האזורים המבוקשים והידועים בגלל הספא המפורסם שבה. החופשה בורנה, היא זולה, ולכן יש בה כ2.5 מיליון תיירים בשנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI