דף הבית פיננסים וכספים נדל"ן דירות בפלורידה: השקעה משתלמת
דירות בפלורידה: השקעה משתלמת
אירה פינסקר 30/11/12 |  צפיות: 3018

פלורידה היא מדינת הנופש של ארצות הברית, הנמצאת על החוף הדרומי של האוקיינוס האטלנטי. תושבי ארצות הברית רבים חוסכים במשך עשרות שנים על מנת לרכוש סוף כל סוף דירות בפלורידה ולהנות מהאקלים הייחודי, מהקיץ שלא נגמר, מפירות אקזוטיים במהלך כל השנה ומהאווירה המשכרת של נופש.

באופן מסורתי קיים ביקוש גבוה לדירות בפלורידה. גם משבר הנדל"ן האחרון לא הצליח לפגוע באופן משמעותי בביקוש זה. ייתכן כי הסיבה לכך היא שנכסי מגורים בפלורידה נחשבים לנכסים יוקרתיים אשר מיועדים לאנשים אמידים, בזמן שבועת הנדל"ן פגעה בראש ובראשונה בשוק הנכסים הזולים והבינוניים. סיבה אפשרית נוספת היא נהירת התיירים לפלורידה, ובמיוחד למיאמי. מספר התיירים הגבוה שומר על רמת ביקוש גבוהה לדירות להשכרה. לכן רכישת דירות בפלורידה עשויה להיות השקעה משתלמת גם בימים אלה, בהם ענף הנדל"ן האמריקאי רק מתחיל להתאושש.

קיים מבחר עשיר של דירות בפלורידה, להשכרה ולרכישה. שכונות שלמות נבנו כמתחמי דירות יוקרתיות להשכרה או לרכישה. מדובר במגדלי מגורים רבי קומות, הקרויים קונדומיניומים. מגדלים אלה מכילים דירות גדולות שטופות שמש, וממוקמים על חופי האוקיינוס. מי שמעדיף לגור במרכז העסקי והמסחרי של העיר, יכול להנות ממבחר עשיר של דירות שרק המעלית מפרידה ביניהן לבין החיים התוססים של העיר. חובבי ההיסטוריה יוכלו לבחור בדירות בבתים נמוכים יחסית, הממוקמים בשכונות הוותיקות של מיאמי.

תהליך רכישת דירות בפלורידה קצר יחסית ואינו מחייב נוכחות פיזית במקום. יחד עם זאת, כדאי לראות את הנכס במו עיניכם, אם ישנה אפשרות כזאת. יש לבחור במתווך מקומי אמין, ולבצע מחקר שוק מעמיק בנוגע למחירי הנכס, סביבתו, ופוטנציאל התשואה שלו. בנוסף לכך יש להעסיק עורך דין אשר יקפיד על ההיבטים המשפטיים של העסקה. גם התשלום יועבר לעורך הדין אל חשבון מיוחד המשמש למטרת ביצוע העסקה.

לסיכום, יותר ויותר ישראלים בוחנים אפשרויות שונות של רכישת דירות בפלורידה. רכישה זו עשויה להיות עסקה משתלמת, שכן ניתן להשכיר את הדירות ולהנות מדמי שכירות מכובדים למדי. בנוסף לכך, רבים שוקלים שהייה מהנה וממושכת באווירה מפנקת גם עבור עצמם, ורוצים להצטרף למיליוני אנשים הבוחרים באזור מיוחד זה כמקום להתגשמות חלומותיהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI