דף הבית פיננסים וכספים נדל"ן השקעת נדל"ן בארה"ב: השקעה משתלמת לטווח הארוך
השקעת נדל"ן בארה"ב: השקעה משתלמת לטווח הארוך
אירה פינסקר 03/12/12 |  צפיות: 3198

השקעת נדל"ן בארה"ב היא עסקה שיש בה סיכון לא מבוטל. רבים יודעים ששוק הנדל"ן האמריקאי אשר חווה משבר קשה לפני מספר שנים, עדיין נמצא בשפל: דירות ובתים ריקים לא מצליחים להימכר, ההיצע עדיין עולה על הביקוש, הבנקים עדיין מחזיקים בנכסים מעוקלים רבים, והמחירים כתוצאה מכל הגורמים האלה נמוכים מאוד. מצב זה מעודד משקיעים זרים רבים לרכוש נכסים בארה"ב מתוך המחשבה ששוק הנדל"ן חייב לחזור לצמיחה מתישהו.

בתקופה האחרונה נשמעים קולות אופטימיים רבים של מומחים בנושא הנדל"ן. ייתכן והשוק מתחיל לצאת מהמשבר: המחירים עלו מעט ומספר העסקאות גדל. גם נתוני האבטלה נראים טוב יותר מאשר בתקופות הקודמות; משמעות הדבר היא שיותר משפחות יכולות עכשיו לרכוש דירות ובתים, מה שצפוי לאזן את השוק. לכן, לדעתם של אנשי מקצוע רבים, השקעת נדל"ן בארה"ב עשויה להיות צעד נבון דווקא עכשיו, כאשר המחירים עדיין קרובים למחירי שפל, וצפויים רק לעלות.

יחד עם זאת, יש להתייחס לנושא בזהירות. ראשית כל, יש להבין שאף אחד לא יכול להבטיח את התשואות עליהם מדברים משרדי תיווך שונים; מדובר, במקרה הטוב, בהשערות. שנית, יש להבין שהשקעת נדל"ן בארה"ב היא השקעה לטווח ארוך. בזמן הקרוב לא צפויות עליות מחירים משמעותיות, ונכסים רבים המוצעים להשכרה נשארים ריקים.

במילים אחרות, אתם עלולים להשקיע עשרות ומאות אלפי דולרים בנכס שלא תוכלו להשכיר. תידרשו להשקיע במסים שונים ובשיפוצים, בעמלות תיווך לחברות ניהול וכדומה, מבלי לקבל החזרים. מי שחושב שהוא יכול לספוג את ההוצאות האלה במשך תקופה של כמה שנים, יכול להתקדם עם השקעת נדל"ן בארה"ב. יחד עם זאת, מי שמצפה לתשואה מיידית עשוי להתאכזב קשות.

לסיכום, השקעת נדל"ן בארה"ב עשויה להניב רווחים יפים מאוד, אך לא באופן מיידי. לכן השקעה מהסוג הזה עשויה להיות מסוכנת לאנשים משקיעים את כל חסכונותיהם ונשארים חשופים לכל תרחיש אפשרי. יחד עם זאת, מי שיש ברשותו הון עצמי חופשי, שלא יידרש לו באופן פרטי ומיועד להשקעה בלבד, יכול בהחלט לשקול את האפשרות לרכוש דירות או בתים בארה"ב. רכישה כזאת עשויה להיות משתלמת ביותר לטווח הארוך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI