דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר עובדי ניקיון - לנקות את כל הלכלוך, ולא להשאיר פירור
עובדי ניקיון - לנקות את כל הלכלוך, ולא להשאיר פירור
אסף ברנר 30/12/12 |  צפיות: 4323

ישנו משפט שאומר, הרצפה כל כך נקייה שאפשר לאכול ממנה. ובכן, איש מאיתנו לא ירוץ לאכול מהרצפה, אך כולנו היינו שמחים אילו הרצפה שלנו היתה נקייה עד כדי כך, שהיינו יכולים לאכול ממנה, אילו היינו רוצים בכך. על מנת שהרצפה תהיה נקייה ברמה כזו, אנו צריכים לבצע ניקוי מרצפות-פוליש.

ניקוי מרצפות וכן פוליש, זו עבודה של עובדי ניקיון מקצועיים, לעיתים קרובות מדובר בחברות שירותי ניקוי וכן אחזקה , אשר מתמחות בשירותי פוליש, אשר הם מבצעים הן בבתים פרטיים, הן בעסקים והן במוסדות ציבוריים. בדרך כלל שירותי פוליש אלו, באים לפני או אחרי אירועים גדולים, שהמטרה היא כמובן, להפוך את המקום לנקי ונטול כל אבק.

משק בית וכן ניקיון רגיל, לא נוהג לעשות פוליש לרצפה, אלא אם כן מדובר באנשים מקצועיים שמבינים כיצד עושים זאת. בדרך כלל משק בית וכן ניקיון , מבצעים שירותי ניקיון וכן אחזקה , רגילים אשר מתבצעים בכל בית רגיל. לכן כאשר רוצים לערוך ניקוי מרצפות, עושים זאת, באמצות שירותי פוליש מקצועיים.

מה דורשים אותם שירותי פוליש מקצועיים? כמובן חומרי ניקוי מתאימים, אשר יהיה ניתן לעבוד איתם על החומרים השונים במקום. למשל, ניקיון חדרי מדרגות,  או ניקוי פרקטים דורשים חומרים אחרים מאשר ניקוי רצפת בלטות. הן מאחר ויש צורך שהפרקט יבריק, העץ שלו יישמר, שלא יהיו שריטות, סדקים או כל פגיעה אחרת בחומר הפרקט עצמו.

אם יש שיש במקום, אז כמובן ששירותי פוליש מקצועיים, יחזיקו חומרים לשם ליטוש שיש, על מנת שהוא יבריק, שוב, בלי שיסדק או יישרט. יש לזכור, שלא פעם, שירותי ניקוי מרפות וכן פוליש, מתבצעים באולמות אירועים, אולמות קונגרסים וכדומה, אשר מרוצפים בשיש. לכן חשוב שעובדי ניקיון שמעניקים שירותי פוליש, ידעו לעבוד עם השיש בצורה טובה.

דבר דומה, ניתן לומר על עבודה עם אבן. ישנם לא מעט בתים ואולמות, אשר בנויים מאבן ויש צורך לבצע בהם עבודת ניקיון. ליטוש אבן , רחיצתה, ניקוי אבק ועוד. כמובן שהחומרים איתם יעבדו, צריכים להיות מתאימים לאבן, על מנת שלא תישבר, לא תסבול מרטיבות, לא תתפורר וכן הלאה. עבודה כזו היא עבודה של מקצועניים.

כאשר אנו בוחרים לפנות אל שירותי ניקוי מרצפות וכן פוליש, חשוב מאוד, שמי שבא אלינו לבצע את העבודה, ידע אלו חומרים עליו לנקות, על מנת שיקבע בטרם יתחיל בעבודתו, עם אלו חומרים לבצע את העבודה. כמו כן, עליו לוודא, שכל מה שזז, יוזז בשלמותו ויוחזר למקום בשלמותו.

יש להקפיד על תרכובות נכונות של החומרים השונים,על מנת לא לסכן את האנשים במקום, עם חומרים מסוכנים. עבודות פוליש, כפי שצוין קודם לכן, יש לעשות לפני או אחרי אירועים גדולים, כך נהנה ממרצפות נקיות, ומי יודע, אולי בגלל זה, נסכים לאכול מהרצפה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף ברנר


 


מאמרים נוספים מאת אסף ברנר
 
תיקון תריסים - להחזיר לבית את המגן הפנימי
אחד הדברים המעצבנים ביותר, שאנו כמעט ולא שמים לב אליהם הוא, שכעבור זמן מה בדירה, חדשה או ישנה, מתחילים התריסים להתפרק. מי לא מכיר את זה? פה מתפרק תריס אחד, שם מתפרק תריס אחר, ולא חולף זמן רב, והתריסים במרפסת או בחדר נראים כמו לוח לא גמור, אחד כן אחד לא.

גבס ומוצריו - לבנות את הבית בקלות
30/12/12 | שיפוצים
בלא מעט מבנים בישראל, בתים פרטיים או מוסדות ציבור, הבנייה היא איננה בנייה של לבנים בסגנון הישן אלא בניית גבס . אומנם מבחוץ, קשה להבחין בהבדל בין שתי סגנונות הבנייה, אך מבפנים קל לראות ובעיקר להרגיש, בהבדלים שבין סגנונות הבנייה, אך יתרה מזו, משך זמן הבנייה הוא שונה, וזה לא פעם משחק תפקיד חשוב, עבור בעלי המבנה.

שמלות כלה צנועות - שומרת על המסורת בלבן
30/12/12 | חתונות
החתונה היהודית היא ללא ספק אחד מהטקסים העתיקים ביותר של הדת היהודית שנשמרת כבר דורות רבים. הטקס המסורתי בחברה הישראלית כיום הוא עדיין אחד הטקסים השכיחים, אפילו שרוב העם הישראלי הוא חילוני.

עובדי ניקיון - לנקות את כל הלכלוך, ולא להשאיר פירור
ישנו משפט שאומר, הרצפה כל כך נקייה שאפשר לאכול ממנה. ובכן, איש מאיתנו לא ירוץ לאכול מהרצפה, אך כולנו היינו שמחים אילו הרצפה שלנו היתה נקייה עד כדי כך, שהיינו יכולים לאכול ממנה, אילו היינו רוצים בכך. על מנת שהרצפה תהיה נקייה ברמה כזו, אנו צריכים לבצע ניקוי מרצפות-פוליש.

שירה בציבור - ערב של שושנים
30/12/12 | שירה
אחד מהסממנים הבולטים של החברה הישראלית, שרווח גם בקהילות הישראלים ברחבי העולם, הוא ללא ספק מנהג השירה בציבור. המנהג היפה והרומנטי החל עוד מימי היישוב, ונעשה פופולארי גם כיום.

מעבדות מחשבים - המקום הנכון לשחזור מידע
הלך לכם הדיסק הקשיח במחשב ואיתו כל המסמכים החשובים ששמרתם? נשבר לכם כרטיס הזיכרון של נגן המוזיקה שמלווה אתכם יום יום לחדר הכושר? נמחקה לכם כל עבודת התזה שהייתה שמורה על המחשב הנייד? התמונות במצלמה נעלמו? אל תרימו ידיים, עם הטכנולוגיה של היום אפשר בהחלט, ברוב המקרים, להציל את המידע החשוב.

רפלקסולוגיה - חיבור בין גוף לנפש
החיים של היום הם לחוצים מדי. הדאגות לא מפסיקות להסתובב בראש ואיך שאנחנו פותחים את העיניים אנחנו כבר חושבים על מתי נסיים את היום. כולנו נמצאים לעיתים תכופות במתחים ולחצים מסוגים שונים, וההרפיה היחידה שאנו מקבלים היא מהטלוויזיה או מקריאת ספר טוב.

ריהוט גן - כי גם לגן שלנו מגיע שולחן וכיסא
30/12/12 | ריהוט
יש אנשים שכל חלומם הבוגר הוא, שיהיה להם גינה פרטית בבית. גינה קטנה, אליה הם יכולים לצאת בבוקר כדי לשתות קפה, ובערב לחזור אליה כדי להנאות מבריזה נעימה. לשבת בה עם חברים בערבי שישי, לשתות קצת, ולהרגיש איך הם הגשימו את החלום שלהם. לא אגזים אם אומר, שגינה פרטית, זה אחד מהחלומות הישראליים של ימנו.

קריוקי לילדים - השמחה רבה
30/12/12 | שירה
רוב ההורים שוברים את הראש על איך להפיק את מסיבת יום ההולדת המושלמת עבור הילד או הילדה שלהם. שוב להזמין ליצן? אולי קוסם? אולי מתנפחים?

קניונים ומרכזי קניות - להתחבא מהחום ולעשות קניות
12/12/12 | תחביבים
סביר להניח, שאם יגיע לישראל תייר שמעולם לא היה כאן, הוא יופתע לגלות כמה קניונים יש בישראל, ואיך לעיתים בערים בינוניות יש יותר מקניון אחד. אין ספק שהקניונים הפכו לסמל בתרבות הישראלית, סמל של שפע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI