דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה זוגיות במאה ה-20 לאן?
זוגיות במאה ה-20 לאן?
הילה אוזן 12/04/13 |  צפיות: 3112

הזמן עובר והשגרה היא אותה שיגרה שוחקת, בני הזוג מתעניינים אחד בשני פחות ופחות, כך נראים חיינו. אך לשמור על אש דולקת במשך כל חיי הנישואין או הזוגיות אינו דבר מה בכך, ונדרשת השקעה של ממש בשימור ותחזוקת היחסים ואני תמיד משווה את הבית שבו אני מתגוררת למערכת יחסים, אחרי כמה שנים של הזנחה וללא תחזוקה הבית מתחיל להראות סדקים ולהתפורר. לכן יש לשים דגש רציני על תגובות בני הזוג במהלך השנים ולשים לב האם משהו השתנה והאם ישנו משהו שניתן לעשות טוב יותר למען בו או בת הזוג.

לאחר שקראתי כמה וכמה ספרים בנושא, נוכחתי לדעת שהאדם זקוק לתשומת לב כל הזמן, צריך לגרות ולהפעיל את המוח שלו על מנת שיהיה מרוצה ממערכת היחסים הקיימת שלו ולא יחפש "לרעות בשדות זרים". הפיתויים בחוץ הם גדולים לשני בני המינים במיוחד עם התחזקות רשת האינטרנט, חדרי הצ'אט וגלובליזציה אשר עוטפת אותנו. תפקידה של האישה במערכת יחסים בין בני הזוג היא הדומיננטית מבין השניים כי הרגש אצל הנשים היא תכונה מולדת אשר חזקה הרבה יותר מן התכונה אצל הגברים, לכן כדי ואף רצוי שהאישה תוביל את מערכת היחסים ותגרום לבן זוגה להיות מאושר. בין הסדינים המצב הוא עדין אף יותר כי כאשר נמצאים עם בין זוג אחד במיטה לאחר כמה שנים "מתרגלים" לבן הזוג לאחר שחקרנו אותו מכל כיוון אפשרי, ולכן ספרים ויועצי נישואין רבים ממליצים לא לפסוח על חדר המיטות וכל הזמן לחדש ולהפתיע, ניתן לגוון על ידי לבוש מיוחד או לשנות מיקומים שונים בבית בעת קיום יחסי מין. אך הצורה המומלצת על ידי מומחים היא על ידי הכנסת אביזרי מין לחדר המיטות בהדרגה.  תחילה ניתן להשתמש באביזרים פשוטים למתחילים ולאט לאט לראות איך בן הזוג מגיב לעניין על מנת "לקבל את אישורו" והסכמתו להמשך הדרך. בתור התחלה ועל מנת למנוע אי נעימות רצוי להיכנס לחנות סקס באינטרנט ביחד עם בן הזוג ולחפש את המוצר אשר יגרום לשניכם הנאה או מוצר אשר יהווה הגשמת פנטזיה מסתורית שישנה לכל אחד מאתנו. רבות הם הדרכים לגיוון ולשמירה על זוגיות בריאה, הדבר החשוב הוא לשמור על ראש פתוח, להיות יצירתי ולהקשיב לבן הזוג. לוקח זמן רב לבנות זוגיות בריאה ויחסי אמון, אך זה משתלם כאשר חושבים בצורה לא שגרתית ויותר משוחררת.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הילה אוזן


 


מאמרים נוספים מאת הילה אוזן
 
זוגיות במאה ה-20 לאן?
בטח רובכם מכירים את זה, אנו גדלים, מתחתנים מביאים ילדים לעולם וחוזרים כל יום ביומו על אותה שיגרה משעממת. עבודה שגרתית אשר גורמת לנו כבר בתחילת השבוע לרצות להגיע לסוף השבוע לאיזה יום שבתון.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI