דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
מיקי עטיה 24/04/13 |  צפיות: 3881

· אופציה ראשונה: המלצה מחברים

בדומה למרבית הדברים הקשורים בתכנון אירועים, אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור שירותי קייטרינג היא בעזרת המלצות של חברים. התייעצות עם מישהו שהיה במקום שלכם לא מזמן, תמיד מסייעת. הוא יכול לתת לכם טיפים, לספק זוויות ראיה חדשות והכי חשוב, להמליץ לכם מניסיונו האישי. ככל שהחברים קרובים יותר, כך הם מקור מהימן יותר וכדאי יותר להיוועץ בהם.

· אופציה שנייה: ניסיון אישי

במקרה של בחירת קייטרינג לאירועים, ניסיון אישי הוא בעל פונקציה משמעותית, כמו שנהוג לומר - על טעם וריח אין להתווכח. עם זאת, במרבית המקרים הניסיון האישי שלנו מסתכם בזווית האורח, והדברים לא תמיד נראים אותו הדבר מהצד המזמין. על כן, במידה והייתם באירוע מסוים בו אהבתם את הקייטרינג, מומלץ להוסיף לחוויה גם את דעתם של המזמינים.

· אופציה שלישית: לסמוך על אולם האירועים

מרבית האולמות וגני האירועים כוללים בעסקה שירותי קייטרינג לאירוע. זו אופציה שחוסכת זמן, כסף ובעיקר כאב ראש, אך מצמצמת את אפשרויות הבחירה בתפריט. מה שכן, מומלץ לבחון את הצעת האולם בו אתם מתכננים את האירוע, לבדוק אילו שירותי קייטרינג הם מציעים, ובמידה וזה מתאים זו בהחלט יכולה להיות הצעה משתלמת.

מהי האופציה הטובה ביותר?

הדרך הטובה ביותר לבחור קייטרינג לאירועים, היא לשלב בין שלושת הדרכים. בסופו של יום, קייטרינג לא מסתכם באוכל, וכולל את מקצועיות המלצרים, צורת העבודה, אופי השירות, המחיר ועוד. לכן, בעזרת ניסיונכם האישי, המלצות חברים והצעת אולם האירועים, מומלץ לבחור ב – 2 עד 3 ספקי קייטרינג, מהם קיבלתם את ההצעות המתאימות ביותר לתקציבכם, להגיע לטעימות ולבחון את אופן השירות והתפקוד.

בחירה וסגירת עסקה

כאשר מצאתם שירותי קייטרינג מהם הייתם מרוצים, הן מבחינת השירות והן מבחינת האוכל, אתם מוכנים לסגירת עסקה. בחרו את המנות המועדפות עליכם, הרכיבו את התפריט ודאגו לעיצוב מרשים של השולחנות. בכדי למנוע אי נעימויות ומפחי נפש, הקפידו לציין את כל הפרטים שהובטחו לכם בחוזה עסקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיקי עטיה 


מאמרים נוספים מאת מיקי עטיה
 
אלי אסקוזידו תומך בכלכלה חברתית
26/03/14 | אקטואליה
ראש מועצה אזורית נחל שורק, אלי אסקוזידו, תומך בכלכלה חברתית וחיזוק הקשר בין העסקים לקהילת המועצה האוזרית.

אלי אסקוזידו פתח את הכינוס שהתקיים במתנ"ס ביד בנימין בו השתתפו עשרות מנהלים מקרב תושבי המועצה. במסגרת הכינוס הוצגו גישות חדשניות לכלכלה חברתית והוצגו פרויקטים חברתיים וסביבתיים המיושמים במועצה כחלק מהחזון של אלי אסקוזידו להביא לצמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים באזור.


מבול חידושים בתחום מוצרי פרזול
24/03/14 | ריהוט
רוצים להכניס לביתכם ניחוח של חדשנות ופונקציונאליות? עולם של מוצרי פרזול פותח בפניכם אינספור אופציות מעניינות ומעוררות השראה לשינויים שתוכלו לערוך בביתכם. כך תשדרגו את עיצוב החלל הביתי ותהפכו אותו לנוח יותר לשימוש, תגבירו את הנראות האסתטית ותיהנו מפתרונות פרזול מתקדמים שיביאו אל ביתכם עדכניות עיצובית אופנתית במיוחד.

עורך דין גירושין - כך תעברו את הגירושין בשלום
18/03/14 | משפחה
על מנת לעבור את התקופה הלא קלה של הגירושין בשלום, מומלץ לפנות לעורך דין גירושין מוסמך ועתיר ניסיון בתחום, שיוכל להנחות ולהוביל אתכם לאורך התהליך, יסייע לפתור את הסכסוך, יעזור להגיע להבנות ולהשלים ביעילות את כל שלבי הגירושין.

הדברה כימית או הדברה ירוקה
הדברה נחשבת ליעילה כאשר היא גורמת להיעלמותם של המזיקים מסביבתנו. כלומר, מטרתה של ההדברה – לפתור את בעיית המזיקים על ידי הרחקתם מהאזור או באמצעות קטילתם. לאור שיטות וטכניקות ההדברה הרבות העומדות לרשותנו כיצד נדע איזו מהן עדיפה ובאילו נסיבות?

אטרקציות לאירועים מיוחדים
אנשים רבים "שוברים את הראש" במחשבה איך לשמח את האורחים באירוע שלהם, בדרך מקורית ומעניינת. לכאורה הכל כבר ידוע מראש, וקשה לחדש באמת על הטקסים המקובלים.

השכרת גנרטורים לאירועים
03/09/13 | תעשייה
הגנרטור, "מחולל זרם" בעברית, הומצא במאה התשע-עשרה במטרה לספק חשמל גם במקומות שבהם אין לנו אפשרות להתחבר למעגל חשמלי קיים. מדובר במכונה ניידת, שמאפשרת לנו לספק חשמל בכל מקום ולכל מטרה.

יום גיבוש לעובדים
מהו התקציב העומד לרשותכם?
תקציב הוא המסגרת בה ניתן לפעול, ועל כן, כאשר בוחרים ימי כיף לעובדים, חייבים להתחשב בתקציב הקיים והעומד לרשותנו. ישנן חברות רבות המתמחות בארגון והפקת אירועים עסקיים, בהם ימי גיבוש וכיף לעובדים, והשכרת שירותיהן יכולה להוזיל משמעותית בעלויות.


מתקני תצוגה למכירה
16/05/13 | חקלאות
מתקני תצוגה הינם מתקנים המשמשים לפרסום או לתצוגה של חומרים, שירותים ומוצרים שונים. מתקני תצוגה משמשים גם לתצוגת מידע כמו לוחות זמנים, סדר היום, רשימת חברות או ארגונים, רשימת הרצאות וכיוצא באלו. השימוש במתקני תצוגה נעשה בעיקר בכנסים ואירועים, וגם בתערוכות שונות. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה וחשוב להתאים את סוג המתקן לצרכים שלכם ולאפשרויות הקיימות.

מה היא בנייה מתועשת?
13/05/13 | תעשייה
בניה מתועשת היא שם כולל של מספר שיטות בניה המשמשות באמצעים מכניים על מנת ליעל ולזרז את הבניה. בבניה מתועשת חלקי המבנה נוצרים בשטח על ידי תבניות פלדה רב פעמיות אליהם ניתן לצקת בטון ומורכבים זה לזה.

איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
כיום, כמעט לכל אירוע דרושים שירותי קייטרינג, או בעברית, שירותי הסעדה. אחרי בחירת מקום האירוע, מגיעה העת להזמנת שירותים שונים, בהם קייטרינג לאירועים. בדומה לבחירת נותני שירותים אחרים, כמו תקליטן וצלם, גם בחירת קייטרינג לאירועים היא משימה לא פשוטה שעלולה לגזול זמן רב, ובעיקר, מאמץ. כאשר ניגשים לבחירת חברת קייטרינג לאירועים, עומדות בפנינו שלוש אופציות מרכזיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI