דף הבית עסקים תעשייה מה היא בנייה מתועשת?
מה היא בנייה מתועשת?
מיקי עטיה 13/05/13 |  צפיות: 4302

מדובר בעצם בייצור סידרתי של חלקי מבנה. בניה מתועשת מתאימה לשימוש בבניינים בהם יש מאפיינים רבים שחוזרים על עצמם. על מנת לייעל את הבנייה הייצור עושה שימוש באמצעים מכאניים כבדים וכלים הנדסיים.

איך תבחרו קבלן מתאים לצורך בניה מתועשת?

במאמר זה נביא לפניכם מספר עצות שימושיות שעליכם לדעת לפני שאתם ניגשים להזמין קבלן לעבודה של בניה מתועשת.
חוזק
יש לבחור קבלן המייצר קירות חזקים במיוחד שעברו מבחנים של עמידות בפנילחצים, הן בלחצים אופקיים והן בלחצים אנכיים. חוזק המבנה נמדד ביחידות שלטון ככל שהמספר גבוה יותר הקיר נחשב חזק יותר.
בידוד
חשוב לבחור קבלן או חברה המשלבים שיטות בידוד בתוך הקיר ויוצרים קירות מבודדים כמה שיותר בפני חום קור ורעש חיצוני ופנימי.
עמידות
קירות המבנה צריכים להיות עמידים כמה שיותר בפני רעידות אדמה וסדקיםהנובעים מתזוזות אדמה קלות. עמידות זו מתקבלת על ידי הגמשת הקיר כמה שיותרמה שהופך אותו לעמיד יותר בפני סדקים ושברים כתוצאה מרעידת אדמה.
מהירות והקפדה
חשוב לבחור קבלן זריז שלא "ימרח" את העבודה. מצד שני אל תתפשרו על עבודה איכותית ומוקפדת מבחינת האיכות של הרכב.
בניגוד לבניה רגילה, "בנייה קלה" היא מהירה יותר, ואם תשכילו למצוא קבלן טוב הבניה תהיה איכותית יותר ועמידה לאורך שנים רבות.
קבלן טוב ניתן למצוא על ידי חיפוש המלצות אצל חברים, מכרים קרובי משפחה אובפורומים של בניה ושיפוצים – שם תוכלו לשאול על המלצות לקבלנים בכללי, אולשאול על חוות דעת של אנשים לגבי קבלן מסוים – אם הם היו מרוצים ממנו או לאמרוצים. כאשר אנשים נותנים חוות דעת כדאי לשאול אותם לגבי כל הדברים שצריךלבדוק.
כמו כן אפשר לחפש באינטרנט במנועי חיפוש שונים עבור קבלנים של בניה מתועשת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיקי עטיה 


מאמרים נוספים מאת מיקי עטיה
 
אלי אסקוזידו תומך בכלכלה חברתית
26/03/14 | אקטואליה
ראש מועצה אזורית נחל שורק, אלי אסקוזידו, תומך בכלכלה חברתית וחיזוק הקשר בין העסקים לקהילת המועצה האוזרית.

אלי אסקוזידו פתח את הכינוס שהתקיים במתנ"ס ביד בנימין בו השתתפו עשרות מנהלים מקרב תושבי המועצה. במסגרת הכינוס הוצגו גישות חדשניות לכלכלה חברתית והוצגו פרויקטים חברתיים וסביבתיים המיושמים במועצה כחלק מהחזון של אלי אסקוזידו להביא לצמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים באזור.


מבול חידושים בתחום מוצרי פרזול
24/03/14 | ריהוט
רוצים להכניס לביתכם ניחוח של חדשנות ופונקציונאליות? עולם של מוצרי פרזול פותח בפניכם אינספור אופציות מעניינות ומעוררות השראה לשינויים שתוכלו לערוך בביתכם. כך תשדרגו את עיצוב החלל הביתי ותהפכו אותו לנוח יותר לשימוש, תגבירו את הנראות האסתטית ותיהנו מפתרונות פרזול מתקדמים שיביאו אל ביתכם עדכניות עיצובית אופנתית במיוחד.

עורך דין גירושין - כך תעברו את הגירושין בשלום
18/03/14 | משפחה
על מנת לעבור את התקופה הלא קלה של הגירושין בשלום, מומלץ לפנות לעורך דין גירושין מוסמך ועתיר ניסיון בתחום, שיוכל להנחות ולהוביל אתכם לאורך התהליך, יסייע לפתור את הסכסוך, יעזור להגיע להבנות ולהשלים ביעילות את כל שלבי הגירושין.

הדברה כימית או הדברה ירוקה
הדברה נחשבת ליעילה כאשר היא גורמת להיעלמותם של המזיקים מסביבתנו. כלומר, מטרתה של ההדברה – לפתור את בעיית המזיקים על ידי הרחקתם מהאזור או באמצעות קטילתם. לאור שיטות וטכניקות ההדברה הרבות העומדות לרשותנו כיצד נדע איזו מהן עדיפה ובאילו נסיבות?

אטרקציות לאירועים מיוחדים
אנשים רבים "שוברים את הראש" במחשבה איך לשמח את האורחים באירוע שלהם, בדרך מקורית ומעניינת. לכאורה הכל כבר ידוע מראש, וקשה לחדש באמת על הטקסים המקובלים.

השכרת גנרטורים לאירועים
03/09/13 | תעשייה
הגנרטור, "מחולל זרם" בעברית, הומצא במאה התשע-עשרה במטרה לספק חשמל גם במקומות שבהם אין לנו אפשרות להתחבר למעגל חשמלי קיים. מדובר במכונה ניידת, שמאפשרת לנו לספק חשמל בכל מקום ולכל מטרה.

יום גיבוש לעובדים
מהו התקציב העומד לרשותכם?
תקציב הוא המסגרת בה ניתן לפעול, ועל כן, כאשר בוחרים ימי כיף לעובדים, חייבים להתחשב בתקציב הקיים והעומד לרשותנו. ישנן חברות רבות המתמחות בארגון והפקת אירועים עסקיים, בהם ימי גיבוש וכיף לעובדים, והשכרת שירותיהן יכולה להוזיל משמעותית בעלויות.


מתקני תצוגה למכירה
16/05/13 | חקלאות
מתקני תצוגה הינם מתקנים המשמשים לפרסום או לתצוגה של חומרים, שירותים ומוצרים שונים. מתקני תצוגה משמשים גם לתצוגת מידע כמו לוחות זמנים, סדר היום, רשימת חברות או ארגונים, רשימת הרצאות וכיוצא באלו. השימוש במתקני תצוגה נעשה בעיקר בכנסים ואירועים, וגם בתערוכות שונות. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה וחשוב להתאים את סוג המתקן לצרכים שלכם ולאפשרויות הקיימות.

מה היא בנייה מתועשת?
13/05/13 | תעשייה
בניה מתועשת היא שם כולל של מספר שיטות בניה המשמשות באמצעים מכניים על מנת ליעל ולזרז את הבניה. בבניה מתועשת חלקי המבנה נוצרים בשטח על ידי תבניות פלדה רב פעמיות אליהם ניתן לצקת בטון ומורכבים זה לזה.

איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
כיום, כמעט לכל אירוע דרושים שירותי קייטרינג, או בעברית, שירותי הסעדה. אחרי בחירת מקום האירוע, מגיעה העת להזמנת שירותים שונים, בהם קייטרינג לאירועים. בדומה לבחירת נותני שירותים אחרים, כמו תקליטן וצלם, גם בחירת קייטרינג לאירועים היא משימה לא פשוטה שעלולה לגזול זמן רב, ובעיקר, מאמץ. כאשר ניגשים לבחירת חברת קייטרינג לאירועים, עומדות בפנינו שלוש אופציות מרכזיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI