דף הבית בניין ואחזקה גינון איך להיפתר מהן?
איך להיפתר מהן?
noamone 06/05/13 |  צפיות: 3222

נמנעים להביט לכיוון הרצפה כי יש עבר שמתרוצץ לו? הרעיון לא לפתוח ארונות מסרב לעזוב אתכם? כן, אתם בבעיה, יש ריפוי נגדם- מתקשרים למדביר. הרחקת זוחלים ומזיקים זה דבר מאוד חשוב בכל דירה ובית, מזיקים אינם רק מהווים הפרעה ומטרד אסתטי, ריבוי של מזיקים מסוג ג'וקים, פרעושים ונמלים מזיק לכל בני הבית.

עשיתם הכל לבד וזה לא עוזר? צריך להזמין מדביר מקצועי, לפניכם כמה דגשים על הדברת עכברים והמלצות נוספות שסייעו לכם לפתור את הבעיה.

לפני תחילת העבודה מומלץ לבקש שיראה לכם רישיון מדביר לא כל אחד יכול לתת שירות בתחום, כך תוכלו להיות בטוחים שמדובר על מדביר מוסמך ושלא תזכו שוב לביקור חוזר של המטרידים עוד דבר שחשוב לוודא- מדביר הגון נוהג לתת אחריות.

רוצים להדביר בכוחות עצמכם? איך להיפטר מכל התיקנים האלה? סחטו מלפפון והשאירו אותו בכלי סגור יחד עם מים ליותר משעה, הוציאו מהמים את חלקי המלפפון ובמה שנשאר השתמשו לשטיפת הרצפות.

סובלים מעש בארונות הבגדים? איך להיפטר מעש? השיגו עלים של אזדרכת ופזרו בארנות ובארגזי המצעים. במקרים רבים חומרי הדברה רגילים לא עוזרים כלל.

כדי להרחיק יונים טורדניות מוצאים כמה דיסקים ישנים ותולים אותם על הגג והן לא יחזרו יותר אופציה מצוינת ונטולת-דוקרנים ובטח שבלי הדברה. לא מומלץ להדביר יונים יונים עלולות למות מחומרי ההדברה ולגרום למפגע מאוד חמור.

הזמנתם הדברת חולדות? חשוב לנקות את רצפה בסחבה לחה וללא חומרי ניקוי אבל אסור בשום אופן לעשות ספונג'ה כללית. יחד עם זאת, אם אתם מגדלים בעלי חיים בררו מתי מותר להכניס אותן הביתה.

כיצד להיפטר מחרקים ומזיקים בדרך הירוקה? וודאו אם קיימת האופציה להשתמש בחומרים שאינם מסוכנים, עכשיו כל איש שירות משתמש בעיקר בחומרים ידידותיים לסביבה ושמרים גם על חייכם.

אז במידה ואתם מחפשים הדברת טרמיטים הקפידו להדביר רצוי אחרי כל חורף בנוסף קראו המלצות על איש שירות, בדקו מחירים וכדי לשמור על ביתכם נקי ממזיקים לחודשים רבים בחרו בעלי מקצוע מנוסים. אם תבחרו נכון- תהיו בטוחים שלא תזכו לביקור חוזר של כל המזיקים תוך שבוע-שבועיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noamone


 


מאמרים נוספים מאת noamone
 
מהי דלת רשת נגד יתושים?
06/05/13 | גינון
נפתחה לכם קופת גמל והחלטתם לשדרג את הבית? אם מתאים לכם לשדרג את מראה הבית ובאותה הזדמנות להשביח את ערך הדירה, שיפוץ הדירה הוא פתרון מצוין. אך מצד שני, התחילו את התהליך בידיעה והכרת התחום כדי להימנע מבעיות בתהליך השיפוץ.

חומרי הדברה
אינכם מסתכלים לרצפה על מנת להימנע מלראות ג'וקים? הפחד לא עבר? הותקפתם ע"י מזיקים!, הגיע הזמן לפתרון- הדברה לכל מטרה. הרחקת זוחלים ומזיקים זה שירות מאוד חשוב בכל גינה ובכל בית, המזיקים לא רק מגעילים אותנו, ריבוי של מזיקים כגון ג'וקים, פשפשים ונמלים יכול להזיק לבריאות.

איך לבדוק את האיכות
06/05/13 | שיפוצים
נשאר לכם קצת כסף ואתם רוצים לחדש את הבית? אם אתם צריכים לשדרג את מראה הדירה או הבית ואף לעלות את ערכו של הבית בשוק,

איכות החומרים של שיש
06/05/13 | שיפוצים
רוצים שינוי? הבית מעוטר עם מרצפות מיושנות? גם בימינו ניתן לראות בדירות רבות עם ריצוף חסר אסתטיקה.

איך להיפתר מהן?
06/05/13 | גינון
נמנעים להביט לכיוון הרצפה כי יש עבר שמתרוצץ לו? הרעיון לא לפתוח ארונות מסרב לעזוב אתכם?

כמה יעלה מטבח קטן?
24/04/13 | שיפוצים
ראשית כל מומלץ לחשוב כמה אתם רוצים להשקיע, בשל העובדה שבמרבית המקרים זהו שיפוץ יקר וכוללני כדאי להקצות לכך סכום מראש.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI