דף הבית מדעי החברה כלכלה להכיר את מונחי Affiliate Marketing
להכיר את מונחי Affiliate Marketing
רוני ארז 22/05/13 |  צפיות: 13354

כל מי שמתעניין בשאלה איך לעשות כסף באינטרנט בוודאי נתקל במונח Affiliate או Affiliate marketing, ובעוד שלל מושגים שונים ומשונים שחשוב להבינם על מנת להתחיל ולהתמצא ברשת. בתור התחלה, המונח Affiliate מתייחס לשותף בתוכנית שותפים. כלומר, מי שמרוויח כסף באמצעות הצבת מודעות באתרי אינטרנט, אשר גורמות לפעולת הגולשים ומתגמלות את מציב המודעה על ידי הגוף המפורסם.

מונחים חשובים מעולם ה - Affiliate marketing

להלן רשימה של מונחים בסיסים אשר יסייעו לכם להבין במה דברים אמורים:

  • Affiliate Marketing – זהו המינוח באנגלית עבור תוכנית שותפים, כלומרתוכנית שיווקית המעניקה למשתתפיה תגמולים כספיים עבור הצלחתה. התוכנית מספקתפתרון מצוין למשווקים הנדרשים לפלח קהל עצום של גולשים ברשת, מאחר והשיווק באינטרנטבאמצעים רגילים הינו יקר מאוד, ובמקרים רבים אינו משתלם. מאידך, בעזרת תוכניתהשותפים ניתן להגיע כמעט ללא עלויות לקהל יעד מצומצם וממוקד, כאשר התשלום על שירותזה ניתן כתגמולים עבור הבאת גולשים לאתר המשווק.
  • Merchant - חברה המשווקת שירותים ומוצרים משלה או של חברות אחרות, באמצעותהשותף ((Affiliate בתוכנית השותפים. חברותהמשווקות שירותים עבור אחרים מנהלות על פי רוב אתרים ייחודים לתוכנית שותפים,המרכזים מספר רב של הצעות שיווק לשותפיהן.
  • AffiliateLink - קישור לחברה המשווקת באמצעות טקסט או תמונה,המודיע ועוקב אחר סכום העמלות המגיע לשותף, כלומר ל- Affiliate.
  • CPC-ראשי תיבות למינוח Cost Per Click, כלומר עלות עבור הקלקה. זהו גובההעמלה המגיעה לשותף עבור כל הקלקה על מודעה שהוא פרסם.
  • Pay-Per-click - מינוח דומה ל-CPCשפירושו תשלום עבור הקלקה.
  • CPA -ראשי תיבות עבור המינוח Cost Per Action, כלומר עלות עבור פעולה. זהו תשלוםעמלה עבור פעולות שביצע הגולש עקב מאמצי השיווק והפרסום של השותף, כדוגמת הרשמהאו רכישה.

Pay-Per-Lead- תשלום לשותף עבור קישורים ופעולות של הגולש, כמו מילוי פרטים, סקרים ושאלונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI