דף הבית מכינות, בגרות ופסיכומטרי

מאמרים בנושא מכינות, בגרות ופסיכומטרי

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
איך אפשר לקבל הקלות בפסיכומטרי?
בכדי לקבל הקלות בפסיכומטרי עליכם לעבור כמה אבחונים שונים, להביא מכתבי המלצה ממורים או מדריכים שליוו אתכם, תעודות שונות ועוד.
למאמר המלא...

פוסטרים למופעים ואירועים
פוסטרים מודפסים הם אמצעי שיווק שכיח ביותר עבור פרסומים של הצגות תיאטרון, מופעים שונים כמו למשל מופעי סטנד אפ, הופעות של זמרים ולהקות, הרצאות ואירועים שונים. גם הרשמה לחוגים שונים, סדנאות או קייטנות מפורסמים פעמים רבות באמצעות פוסטרים. מסוגי הפרסומים האלו ניתן להסיק, ובצדק, כי פוסטרים הם אמצעי פרסום יעיל במיוחד כאשר מפרסמים משהו
למאמר המלא...

הטיפים הכי חשובים להצלחה בבגרות במתמטיקה
אין כל ספק כי בגרות במתמטיקה היא אחת הבגרויות החשובות ביותר. הציון מהווה פרמטר משמעותי בעת קבלה ללימודים גבוהים. קיימות פקולטות אשר דורשות ציון מתמטיקה גבוה ביותר ברמה של 4 או 5 יחידות.
למאמר המלא...

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.
למאמר המלא...

תכנון זמני הלימוד לקראת הבגרויות
בחינות בגרות מהוות משוכה חשובה ומאתגרת, כך שבהתקרבן עולים באופן טבעי המתח וההתרגשות. זה הזמן להפשיל שרוולים, להתנתק מעט מהחיים החברתיים, לארגן לעצמכם פינה שקטה ולהתחיל לחרוש לקראת הבחינות הממשמשות ובאות
למאמר המלא...

הציון במבחן אמי"ר
חשוב לדעת כי ציוני מבחן אמי"ר שונים במהותם מאלו של הבחינה הפסיכומטרית. בממוצע, ציון פטור בבחינת אמי"ר עומד על מאה שלושים וארבע נקודות.
למאמר המלא...

עצות לתרגול לקראת הפסיכומטרי
על תרגול פסיכומטרי להתבצע באופן נכון ומדויק על מנת שלא לבזבז את הזמן ולהגיע לבחינה מוכנים. רעננו את התאים החלודים עוד לפני קורס פסיכומטרי והיכנסו אל פורום פסיכומטרי לגבי נושאים, שאלות או חששות הקשורים לבחינה.
למאמר המלא...

עצות חשובות לבחינה הפסיכומטרית
מדי שנה מתקיימים חמישה מועדי פסיכומטרי אליהם ניגשים נבחנים רבים מכל רחבי ישראל. מדובר בבחינה חשובה ביותר שהינה בעלת השלכות על עתידם האקדמי והמקצועי של העומדים בפני לימודים לתואר ראשון, כך שההתרגשות והמתח עולים לאחר חודשים של תרגול רב והשקעה של כסף וזמן יקר.
למאמר המלא...

למה ואיך עושים פסיכומטרי – כמו שצריך
הדרישה באוניברסיטאות בארץ למבחן פסיכומטרי ניצבת איתנה כבר שנים רבות. עמדה זו עומדת בקו אחד עם דרישות של אוניברסיטאות בכל העולם, בהן יש בחינות דומות תחת שמות שונים, אך עם מהות דומה.
למאמר המלא...

המבחן הפסיכומטרי והתפתחותו
לקראת מועדי פסיכומטרי ההולכים וקרבים בוודאי תתעניינו לדעת מהו בדיוק המבחן וכיצד התפתח. ראשית, הפסיכומטרי הינו מבחן יחסי שנועד לבדוק את הכישורים השכליים והנפשיים של הנבחן ביחס לנבחנים אחרים.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI