דף הבית פיננסים וכספים שוק ההון ספסל הלימודים של מכללות לשוק ההון
ספסל הלימודים של מכללות לשוק ההון
מיכל ז 09/09/13 |  צפיות: 11561

לעולם אין ערובות בחיים, וזה נכון בכל תחום, לרבות התחום הכלכלי. גם אם יש לנו מקצוע מבוקש ויש לנו עבודה במקום טוב עם משכורת יפה, כל זה יכול להיעלם מבלי שנשים לב, והרבה פעמים שלא באשמתנו אלא בגלל סיטואציות ומצבים שהם מחוץ לשליטה שלנו.

על כן, לא משנה כמה החיים האירו לנו פנים עד היום, מעכשיו צריך להתחיל להצטייד בכל התחמושת הכי חדשה, שתתאים למצב החדש בישראל, ובעולם כולו. על ספסל לימודים של מכללות לשוק ההון נוכל להתחמש כראוי, ולהכין את עצמנו למצבים כלכליים קשים עוד יותר.

מכללות לשוק ההון הפכו להיות מבוקשות בתקופה האחרונה, ולמרבה הפלא, לא בקרב אנשי הצווארון הלבן, כמו מהנדסים ועורכי דין, כי אלה עסוקים מדי בעבודה היומיומית שלהם ושקועים מעל הצוואר במחשבות שהכל בסדר ויהיה בסדר כי הם "מסודרים: עם עבודה ופרנסה טובה. מי שהחיים לא האירו לו פנים מכיר כמה מכוערים הם יכולים להיות, וזו המוטיבציה של העשירות התחתון לצאת החוצה, גם למקומות שלא תמיד מרגישים להם בנוח, ולרכוש את ההשכלה שיכולה לעזור להם לבנות חיים כלכליים יציבים שיאפשר להם לקיים רמת חיים גבוהה.

בכל מכללה לשוק ההון תוכלו ללמוד על מניות, אופציות, אגרות חוב וכדומה. השאלה היא כמה אתם לומדים באמת וכמה טוב מלמדים אתכם. מה איכות המרצים ואיכות הקורסים בכללותם?

נניח ואתם רוצים לקחת קורס מסחר כדי להתחיל לסחור במניות או אגרות חוב. במקרה זה, כדאי שתבחרו במכללה הכי טובה. טיב המכללה לא נמדד לפי הגודל שלה, מספר הקורסים או מספר המרצים, אלא איכות המרצים ואיכות החומר הנלמד במהלך הלימודים. קורס שנכנס לרבדים העמוקים ביותר של החומר הנלמד הוא קורס מוצלח. ובמילים אחרות, זה לא הכמות, אלא האיכות.

כמו שציינו בהתחלה, אין ערובות בחיים, גם לא כשזה מגיע למצב הכלכלי שלכם. אבל אתם יכולים לעזור למזל להאיר לכם פנים, ובעזרת המכללה הנכונה, הקורסים הנכונים והמרצים הכי טובים, אתם יכולים להגדיל את ההון שלכם, ולהתחיל לשחרר את המתח של החבל שלוחץ עליכם כל יום ויום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכל ז


 


מאמרים נוספים מאת מיכל ז
 
החששות בהם כרוך ביצוע קידוח וניסור בטון
17/01/16 | שיפוצים
כל בנייה דורשת שימוש פעיל במרכיב של בטון ההכרחי לשלבים שונים של הבנייה. למשל, פעמים רבות בסיסים של בניינים דורשים משטח גדול של בטון לייצוב. בנוסף, רוב הבתים כיום מבוססים על בטון, כאשר רק קירות פנימיים ניתן ליצור מגבס. עם כל השינויים שעברו על התעשיות השונות במאה האחרונה, בטון בתמהילים שונים נשאר דומה לצורתו המקורית ומאפשר לקבל צורה רצויה.

מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
רבים מאתנו לא מספקים למחשב האישי שלנו את התחזוקה הנדרשת, וכך גם קורה פעמים רבות עם מחשבים במשרד. וזה מתוך מחשבה שהכל תקין. הנה לפניכם סימנים שיגידו לכם מתי לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיעזור לכם.

צילום הריון – עם או בלי הבעל
21/10/14 | צילום
בין אם את רוצה להצטלם עם הבעל שלך ובין אם לא, צילום הריון בקריות או בכל אזור אחר הוא דרך נהדרת להרגיש יפה וסקסית יותר ולהשיג תמונות יפהפיות ומרגשות.

צילום ימי הולדת – אלבום לכל החיים
08/10/14 | צילום
אי אפשר לחגוג יום הולדת מבלי לעשות מזכרת לכל החיים- אלבום תמונות. אבל לא כל אלבום יספיק, אלא רק צילום ימי הולדת שנעשה באופן מקצועי.

השלבים בפיתוח קריירה בתעשיית הבידור
אם אתם רוצים קריירה בתעשיית הבידור, יש כמה שלבים שתצטרכו לעבור כדי להגיע למעמד של אמנים עובדים. לא בטוח שתראו מזה הרבה כסף, אך כן תוכלו להתפרנס בכבוד.

חופשה בים התיכון בסוכות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

צילום ניו בורן לאלבום מקצועי ומעוצב
17/09/14 | צילום
אם אתם רוצים אלבום תמונות מקצועי ויפה לבייבי החדש שלכם, הדרך הכי טובה להשיג את מבוקשכם היא למצוא צלמים מקצועיים, ואך רצוי שאלה יהיו צלמות...

דוגמנות – מחלום למציאות
החלטת שאת רוצה להיות דוגמניות? אם עדיין לא מאוחר מדי ועדיין לא הגעת למה שנחשב בעולם הדוגמנות לגיל הבלות, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לקדם את הקריירה שלך.

אמרגנים לאמנים – הדרך הכי טובה להשיג עבודה
אמנים הם אנשי מקצוע שלא זוכים למספיק הערכה וגם אין להם היצע גדול מספיק של עבודות, ולכן הם "אמנים מורעבים". בעזרת משרד לייצוג אמנים אפשר לשנות את המצב ולהתחיל להשיג יותר עבודות שמתאימות לכישורים.

חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
אחת החופשות הפופולריות ביותר בקרב הישראלים היא חופשה בורנה. ורנה , אחד האזורים המבוקשים והידועים בגלל הספא המפורסם שבה. החופשה בורנה, היא זולה, ולכן יש בה כ2.5 מיליון תיירים בשנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI