דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה הוצאת חשבוניות בחינם שנושאות חתימה דיגיטלית
הוצאת חשבוניות בחינם שנושאות חתימה דיגיטלית
אוהד זמלר 22/01/14 |  צפיות: 2814

תוכנה להפקת חשבוניות הנושאת חתימה דיגיטלית, היא תוכנה חינמית, המאפשרת לך כבעל עסק, להפיק חשבוניות ממוחשבות ללא עלות. היתרונות של תוכנה זו הם רבים, והתועלת אשר תצמח לך ממנה תהיה גדולה, והיא תשפר את תפקודו של העסק שלך. הפקת חשבוניות אלה, באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות הנושאת חתימה דיגיטלית, תחסוך לך כבעל עסק זמן וכסף, ותייעל את פעילותו החשבונאית, כך שתוכל לעקוב על זרימת ויציאת הכסף אל ומתוך הארגון שלך ביתר קלות, היות וכל שיהיה עליך לעשות הוא רק להזין את נתוני העסקאות, והתוכנה להפקת חשבוניות הנושאת חתימה דיגיטלית, כבר תוציא לך את הנתונים הסופיים, וגם תפיק עבורך דוחות שונים. במאמר הבא נדבר על היתרונות הרבים שמספקת תוכנה להפקת חשבוניות הנושאת חתימה דיגיטלית, לניהול בתי עסק המעוניינים להתייעל ולחסוך כסף וזמן.

חשבונית המס

אחד מהכלים הבסיסיים ביותר איתם עובד כל בית עסק הוא חשבוניות המס, שהינה מסמך המשמש לתיעוד של עסקאות. באמצעות החשבונית, הלקוח יכול להוכיח שנעשתה עסקה, ובית העסק יכול לדווח עליה לרשויות מס ההכנסה, המע"מ והביטוח הלאומי, על מנת לקבל מהם את שומת המס בהתאם. כל פנקס חשבוניות כולל שלושה העתקים. ההעתק הראשון נשאר אצל האדם שקנה את המוצר או צרך את השירות, השני נשאר אצל בית העסק, והשלישי נשלח למס ההכנסה.

היתרונות של תוכנה להפקת חשבוניות ממוחשבות

לתוכנה שמוציאה את החשבונית הממוחשבת יש יתרונות רבים כאמור, המתבטאים בייעול העבודה, ובחסכון בזמן ובכסף. ראשית, באמצעות התוכנה להפקת חשבוניות הנושאת חתימה דיגיטלית, בעל העסק חוסך את הכסף ששילם על פנקסי החשבוניות עד היום, ואת הזמן הכרוך בקנייתם. שנית, החשבונית נשלחת ללקוח באי מייל, ובכך חוסך בעל העסק גם את הכסף, שלולא התוכנה היה משלם על בולים ומעטפות, וגם את הזמן של ההליכה לדואר כדי לשלוח את המעטפה. בנוסף, משלוח חשבונית באמצעות המייל אפילו לא דורש הדפסה, כי הוא נשלח בלחיצת כפתור דרך המייל, לשביעות רצונו של הלקוח, שמקבל אותה מידית, מבלי לחכות שלושה ימי עסקים עד שהיא תגיע אליו, כמו שהיה מחכה לו הייתה החשבונית נשלחת דרך הדואר.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI