דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה תעדוף עסקאות על ידי מערכת לניהול לידים
תעדוף עסקאות על ידי מערכת לניהול לידים
אוהד זמלר 22/01/14 |  צפיות: 2830

מערכת לניהול לידים, היא מערכת אשר עוזרת לכם, כמנהלי מכירות, לנהל לידים ממקורות שונים, כמו אתר האינטרנט של החברה בה אתם עובדים, דפי הנחיתה שלה, רשימות אקסל המגיעות מתערוכות וכנסים, ומקורות חיצוניים אחרים. במאמר הבא נדבר על אחד היתרונות של מערכת לניהול לידים – היכולת שלה לבצע תעדוף של  עסקאות, על סמך פרמטרים שונים, הממולאים בכל עסקה על ידי איש המכירות שאמון עליה.

תעדוף עסקאות על ידי מערכת לניהול לידים

אצל כל לקוח, הסיכוי לסגור עסקה הוא שונה, וסכום העסקה בה מדובר הוא שונה. ישנם לקוחות "חמים" שהסיכוי לסגור איתם עסקה הוא גבוה מאוד, ולעומת זאת לקוחות אחרים שרק התקשרו לברר כמה פרטים, ופוטנציאל סגירת העסקה מולם הוא נמוך יותר. כמו כן ישנם לקוחות שהרווח מסגירת העסקה מולם עבור החברה יהיה נמוך, כיוון שהם מעוניינים במוצר שאינו עולה הרבה כסף, וניתן לחזור אליהם לאחר זמן רב יותר.

כל לקוח הוא חשוב, אך ישנם לקוחות שעסקה מולם תניב לחברה כסף רב יותר, ולכן הם חשובים יותר. לכל לקוח יש דחיפות שונה, ובהתאם לחשיבותו, יש להקצות לשיחה עמו כוח אדם שונה. ללקוחות שעומדים לסגור עסקאות גדולות כדאי מאוד לחזור מהר, לפני שהם ירוצו למתחרה, והחברה תפסיד עסקה חשובה, וכדאי גם להקצות לה אנשי מכירות מיומנים שהסיכוי שיסגרו עסקה הוא גבוה יותר, ולעומת זאת, ללקוחות שמעוניינים בעסקה קטנה, או לכאלה שפוטנציאל המכירה להם הוא נמוך למדי, אין דחיפות כה גדולה לחזרה, ואפשר לחזור אליהם בסוף היום, או אפילו למחרת, והכל בהתאם לתיעדוף העסקה, שאותה מבצעת אותה מערכת לניהול לידים.

החוכמה של מערכת לניהול לידים, היא בכך שהיא משקללת את הפרמטרים השונים שאיש המכירות מזין לה, כמו עד כמה הלקוח מתאים לקהל היעד של המוצר, מהי רמת העניין שלו במוצר (כלומר עד כמה "חם"), וכמובן מה סכום העסקה שבה הוא מתעניין, ובהתאם לכך מעריכה את היתכנות העסקה. בזכות מערכת לניהול לידים ניתן לדעת באיזו מהירות יש לחזור ללקוח, ואיזה איש מכירות יש לשלוח לביצוע שיחת המכירה, שכן למכירה קטנה יוקצה איש מכירות חדש ופחות מנוסה, ולעסקה גדולה יוקצה איש מכירות וותיק ומקצועי.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI