דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה תוכנת הנהלת חשבונות המוציאה חשבוניות ממוחשבות בחינם
תוכנת הנהלת חשבונות המוציאה חשבוניות ממוחשבות בחינם
אוהד זמלר 05/03/14 |  צפיות: 3115

הצורה הטובה ביותר להפקת חשבוניות היא באמצעות תוכנת חשבוניות ממוחשבות בחינם הניתנת להורדה באינטרנט. במאמר הבא נדבר על היתרונות הגלומים בהפקת חשבוניות דרך תוכנת חשבוניות ממוחשבות.

חשבוניות מס

חשבונית מס היא מסמך לתיעוד עסקאות, שבמסגרתן נמכרו מוצרים או סופקו שירותים והלקוח משלם לבעל העסק או העוסק עבור אותם מוצרים או שירותים. החשבונית משמשת הן את בעל העסק, והן את הלקוח במידה והוא עצמו חברה או עוסק פטור או מורשה. את בעל העסק משרתת החשבונית בכך שהיא מאפשרת לו להתחשבן עם רשויות המס, כיוון שמשלוח של כל החשבוניות בתקופת זמן נתונה מאפשרת למס הכנסה לקבוע שומת מס מתאימה. את הלקוח, במידה והוא חברה או עוסק, משמשת החשבונית בכך שהוא שולח את החשבוניות שלו כל שנה למע"מ ומקבל מהם החזרים בגין הוצאות העסק.

מהם יתרונות התוכנה?

· השימוש בתוכנת חשבוניות ממוחשבות חוסך לבעל העסק כסף וזמן. בעל העסק חוסך את עלות פנקסי החשבוניות, ובמקרה והוא עסק קטן או עוסק מורשה או פטור הוא גם חוסך את עלות השימוש בשירותיו של רואה חשבון. בנוסף הוא חוסך את עלות משלוח החשבוניות, כלומר עלויות המעטפות והבולים, ואת הזמן שלוקח לו להגיע לתיבת הדואר על מנת לשלוח את החשבוניות, כי החשבוניות שלו נשלחות באמצעות המייל. החשבונית הממוחשבת גם מייעלת את השירות ללקוח, כיוון שהוא לא צריך להמתין שלושה ימי עסקים עד שהיא תגיע אלא מקבל אותה מידית, ובפורמט הרבה יותר יפה ומתקדם מאשר הפורמט של פנקסי החשבוניות.

· תוכנת חשבוניות ממוחשבות לא רק מאפשרת להוציא חשבוניות בחינם אלא לנהל את העסק מבחינה פיננסית באופן הרבה יותר יעיל ובאמצעותה בעל העסק יכול להיכנס מכל מקום ובכל זמן ולהתעדכן על הנעשה בבית העסק שלו. כל שעליו לעשות הוא להקיש את שם המשתמש ואת הסיסמה אותם קיבל עת נרשם למערכת.

· בזכות תוכנת חשבוניות ממוחשבות בעכל העסק לא צריך להחזיק את כל החשבוניות בתוך קלסרים כיוון שהן שמורות בבטחה בתוך המחשב וניתנות לשליחה מידית בלחיצת כפתור.

· התוכנה הינה ידידותית מאוד למשתמש ולא דורשת ידע מוקדם במחשבים או בהנהלת חשבונות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של שדרוג אתרים ו – בניית אתרים מסחריים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI