דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה חשבוניות ממוחשבות הנושאות חתימה דיגיטלית בחינם
חשבוניות ממוחשבות הנושאות חתימה דיגיטלית בחינם
אוהד זמלר 05/03/14 |  צפיות: 3044

בתוכנת הנהלת חשבונות המאפשרת משלוח בחינם של חשבוניות הנושאות חתימה דיגיטלית, יש הרבה פונקציות שנועדו לייעל את העבודה הפיננסית של כל בית עסק. במאמר הבא נדבר על הפונקציה המרכזית של התוכנה, הוצאת חשבוניות מס בחינם ועל יתרונותיה.

חשבוניות מס

חשבונית מס היא מסמך שבעזרתו ניתן לתעד עסקאות. עסקה הינה תהליך שבמסגרתו מוכר מספק לקונה שירות או מוצר והקונה משלם תמורתו. חשבונית המס משמשת הן את המוכר והן את הקונה. את המוכר היא משמשת בכך שבהצגת כל חשבוניות המס בתקופת זמן נתונה, מס הכנסה נותנים לו שומת מס מתאימה. את הקונה משמשת חשבונית המס במידה והוא עצמו עוסק מורשה או חברה, כי באמצעותה הוא מקבל ממע"מ החזרים של הוצאות עסק. בתוך החשבונית ממלא בעל העסק את מספר החברה בע"מ או מספר העוסק המורשה שלו, פרטי בית העסק, פרטיו של הלקוח, מהות העסקה וסך הסכום ששולם, כולל ולא כולל מע"מ.

מהם היתרונות בהפקת חשבונית מס ממוחשבת?

באמצעות שליחת חשבוניות חינמיות הנושאות חתימה דיגיטלית דרך תוכנת הנהלת חשבונות, חוסך בעל העסק את עלות המשלוח בדואר הכוללת מעטפות ובולים ואת הזמן הכרוך בהליכה לדואר, היות והחשבוניות משלחות דרך האימייל. כמו כן באמצעות בתוכנת הנהלת חשבונות, המאפשרת משלוח בחינם של חשבוניות הנושאות חתימה דיגיטלית, חוסך בעל העסק את עלות פנקסי החשבוניות ואת הזמן שהוא מבזבז על ההליכה לבית הדפוס או לחנות כלי הכתיבה על מנת לרכשם. אצל עסקים קטנים או אצל עוסקים פטורים או מורשים, חוסך השימוש בתוכנת הנהלת חשבונות, המאפשרת משלוח בחינם של חשבוניות הנושאות חתימה דיגיטלית, את השימוש בשירותי רואה חשבון כי בעזרתה ניתן לשלוח את כל החשבוניות לרשויות המס בלחיצת כפתור. בתוכנת הנהלת חשבונות, המאפשרת משלוח בחינם של חשבוניות הנושאות חתימה דיגיטלית, השירות ללקוח מתייעל, היות ובזכות כך שהיא שולחת חשבוניות דרך המייל, הוא מקבל אותן באופן מידי, ואינו צריך להמתין שלושה ימי עסקים עד שהן תגענה דרך הדואר. כמו כן המראה של החשבוניות הינו הרבה יותר אטרקטיבי מאשר המראה המיושן של חשבוניות המס מפנקס החשבוניות, כך שבאמצעות השימוש בתוכנה העסק נראה מתקדם ומשודרג יותר בעיני הלקוחות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של שדרוג אתרים ו – בניית אתרים מסחריים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI