דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה הפקת חשבונית באינטרנט בחינם
הפקת חשבונית באינטרנט בחינם
אוהד זמלר 05/03/14 |  צפיות: 3090

השימוש בתוכנת הפקת חשבונית באינטרנט טומן בחובו יתרונות רבים עבור בעלי עסקים, בזכות האפשרות להוציא חשבוניות בחינם באמצעותה, ובזכות שאר הפונקציות שלה שמייעלות את עבודת הנהלת החשבונות של העסק. במאמר הבא נדבר על היתרונות של הפקת חשבוניות באמצעות תוכנת הנהלת חשבוניות, על פני הדרך השנייה של הפקת החשבוניות –  רכישה ומילוי של פנקסי החשבוניות.

הוצאת חשבוניות באמצעות פנקס חשבוניות

הדרך המסורתית להוציא חשבוניות מס היא באמצעות פנקס החשבוניות. בעל החשבוניות רוכש פנקסי חשבוניות מבית הדפוס או מהחנות למכשירי כתיבה, ומשתמש בו כל פעם שהוא מספק שירות או מוצר ללקוח. הפרטים שהוא ממלא בחשבונית באופן ידני הם – פרטי העסק, מהות העסקה, פרטי הלקוח, והסכום כולל מע"מ ולא כולל מע"מ. בדרך זו בעל העסק משלם כספים שבאמצעות השימוש בתוכנת הנהלת החשבוניות הוא היה חוסך. מדובר על עלות השליחה שכוללת את הבולים והמעטפות, וכמו כן את הזמן שהוא מבזבז על ההליכה לדואר. כמו כן הוא משלם גם על פנקסי החשבוניות עצמם, ומבזבז זמן על ההליכה לבית הדפוס כדי לרכוש אותם.

מהם היתרונות של הוצאת חשבוניות דרך תוכנת הנהלת חשבוניות על פני הדרך המסורתית?

· באמצעות תוכנת הפקת חשבונית באינטרנט, בעל העסק חוסך את עלויות המשלוח בדואר ואת הזמן שהוא מבזבז את ההליכה לדואר, וכמו כן את עלות פנקסי החשבוניות ואת הזמן המתבזבז על רכישתם, כי החשבוניות נשלחות דרך המייל. כמו כן בעסקים קטנים או אצל עוסקים מורשים או פטורים כמו שמאים עורכי דין ורופאים, השימוש בתוכנת הפקת חשבונית באינטרנט חוסך את השימוש בשירותי רואה חשבון, היות ואת כל החשבוניות ניתן לשלוח באמצעותה בלחיצת כפתור.

· תוכנת הפקת חשבונית באינטרנט משפרת את השירות ללקוח היות והיא שולחת את החשבוניות דרך המייל, ובשל כך הוא מקבל את החשבוניות באופן מידי ואינו צריך להמתין עד שהן תגענה.

· תוכנת הפקת חשבונית באינטרנט מאפשרת לעסק להיראות משודרג יותר, היות וחשבוניות המס הממוחשבות הן בעלות מראה הרבה יותר מתקדם ואטרקטיבי מאשר חשבוניות המס המיושנות של פנקס החשבוניות, והמילוי הידני בעט הכרוך בשימוש בהן.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של שדרוג אתרים ו – בניית אתרים מסחריים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI