דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה תוכנה לניהול עסק חינם המפיקה חשבוניות ללא תשלום
תוכנה לניהול עסק חינם המפיקה חשבוניות ללא תשלום
אוהד זמלר 05/03/14 |  צפיות: 3156

כיום ניתן להוריד מהאינטרנט תוכנות רבות בחינם וליהנות באמצעותן משירותים שעד היום שולם עליהם כסף ולעתים כסף רב. אחת מהתוכנות הללו היא תוכנה לניהול עסק חינם המפיקה חשבוניות ממוחשבות בחינם, שאותה ניתן להוריד בקלות דרך האינטרנט, ואשר מייעלת את הצד הפיננסי של העסק, וחוסכת למשתמש בה כסף וזמן.

מהם יתרונות התוכנה?

· באמצעות תוכנה לניהול עסק חינם המפיקה חשבוניות ממוחשבות בחינם, בעל העסק חוסך זמן וכסף. ראשית, הוא חוסך את הכסף שהוא הוציא עד היום על מעטפות ובולים, ואת זמן ההגעה לדואר, היות ובאמצעות התוכנה ניתן לשלוח חשבוניות דרך המייל. שנית, התוכנה חוסכת למשתמש בה את הכסף שהוא הוציא עד היום על רכישת פנקסי חשבוניות ואת ההגעה לבית הדפוס או לחנות לכלי כתיבה על מנת לרכוש אותם. שלישית, אצל עסקים קטנים ואצל עוסקים מורשים ופטורים היא אפילו חוסכת את הצורך בשימוש בשירותי רואה חשבון, היות והשירותים שהיא מבצעת עבורם בהחלט מספיקים להם.

· תוכנה לניהול עסק חינם המפיקה חשבוניות ממוחשבות בחינם, משפרת את השירות ללקוח היות והיא שולחת את החשבוניות אליו דרך המייל, וכך הוא מקבל אותן במקום, ואינו צריך להמתין שלושה ימי עסקים עד שהן תגענה בדואר.

· תוכנה לניהול עסק חינם המפיקה חשבוניות ממוחשבות בחינם, מאפשרת לעסק להיראות משודרג ומתקדם יותר, היות והחשבוניות הממוחשבות נראות אטרקטיביות יותר מהחשבוניות המיושנות של פנקסי החשבוניות.

· באמצעות תוכנה לניהול עסק חינם המפיקה חשבוניות ממוחשבות בחינם, ניתן לנהל את הצד הפיננסי של העסק ביתר יעילות ולהפסיק להשתמש בתיעוד על גבי גיליונות אקסל אלא בצורה מסודרת, מה שממעיט את הסיכוי לטעויות כיוון שהיא עושה את כל החישובים הנדרשים בעצמה, ואין צורך להשתמש במחשבון.

· באמצעות התוכנה בעל העסק לא שומר יותר את החשבוניות בקלסרים, וכך החשבוניות לא הולכות לאיבוד וניתן לשלוף אותן מידית. כמו כן אין צורך להגיע למס הכנסה כדי להציג אותן, היות והן נשלחות למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי בלחיצת כפתור.

תוכנה פשוטה לשימוש שאינה דורשת ידע מוקדם במחשבים או בהנהלת חשבונות

התוכנה הינה ידידותית מאוד למשתמש גם אם אין לו רקע במחשבים, וכל מה שהוא צריך זה לבצע הליך הרשמה קצר, שלאחריו הוא יכול להתחיל להשתמש בה וליהנות מיתרונותיה הרבים. כמו כן, אין שום צורך בידע מוקדם בהנהלת חשבונות, היות והיא מבצעת את עבודת הנהלת החשבונות ביעילות, וכל שעל בעל העסק לעשות הוא רק להזין את הנתונים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של שדרוג אתרים ו – בניית אתרים מסחריים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI