דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב חלונות ראווה חלונות אלומיניום
חלונות אלומיניום
גולד סטייל 11/03/14 |  צפיות: 11329

מעוניינים במידע על החלונות היפים ביותר הנמצאים בשוק? חושבים לקנות חלונות אשר יופיים ומראם החיצוני ינקרו לאורחים שלכם ממש כמו הדלת? אנו ממליצים על חלונות אלומיניום. חלונות האלומיניום מכילים את כל מה שתצטרכו הן בתחום הדקורציה והמראה החיצוני והן בתחום הבלאי והתחזוקה. מדובר פשוט במוצר מושלם משתי הבחינות, כפי שתיווכחו לראות מייד. חלונות אלומיניום מוצעים למכירה במגוון דגמים: חלון בלגי, חלון עם פרופיל אחד, חלון עם זכוכית אקוסטית, ועוד.

חלונות האלומיניום כמוצר יפה ומעוצב

האלומיניום, בשונה ממרפסות בייצור ברזל איכותי, היא מתכת שנשארת בוהקת כל ימות השנה וגם שנים לאחר הרכישה. חלונות אלומיניום המשלבים זכוכית ואלומיניום מביעים את כל מה שצריך בתחום העיצוב: הצבע לא דוהה, החלודה לא מצטברת עליו, ולכן הוא עמיד כל הזמן. חלונות אלומיניום מצטיינים גם בתחום המחזור בשל היותם חומר המיועד למחזור, ולכן אם תבקשו להחליף את החלון ניתן יהיה למחזר את חלקי הפרופיל.

חלונות האלומיניום כמוצר עמיד

בשונה מחלונות העץ, חלונות אלומיניום אינם חשופים לריקבון. כמו כן, מדובר במתכת שאינה מחלידה. חלונות אלומיניום הם חלונות כה עמידים משתי בחינות אלו עד אשר לא ניתן להאמין שהם נרכשו בעבר הרחוק: ישנם לקוחות רבים שנהנים מחלונות בעלי מראה כמו חדש, אף על פי שרכשו אותם לפני שנים רבות.

חלונות האלומיניום ושימושם בתעשייה

חלונות בעלי פרופיל אלומיניום משמשים כחלונות בלגיים, חלונות עם פרופיל יחיד, וכפרופיל לחלון חשמלי. בנוסף, משמשים חלונות האלומיניום כחלונות פאר של בתים פרטיים הבנויים על טהרת האלומיניום: שערים, מעקות ופרגולות. מבחינה זו מהווה פרופיל האלומיניום המשך מוצלח לעיצוב מבוסס האלומיניום.

חלונות אלומיניום – לא מצריכים תחזוקה

בשונה מברזל או מעץ לא נדרשים טיפולים נגד מזיקים או נגד חלודה. החלון מונח בביתך מבחינת "שגר ושכח". אינך נדרש לבצע כל פעולה לשם שמירתו התקינה, והוא יישמר לך כמו חדש לשנים רבות.

מחירי חלונות אלומיניום

בשונה מבעבר, ניתן למצוא חלונות אלומיניום במחירים לא יקרים, אשר יכולים להיות מונגשים לציבור מעמד הביניים ומטה. בעבר, נחשב מוצר זה ליקר בשל יתרונותיו הרבים. במידה ואין לכם עדיין חלונות אלומיניום, זוהי הזדמנות חד פעמית שלא תחזור על עצמה לרכוש חלונות אלומיניום בזול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 גולד סטייל

גולד סטייל - www.goldstyle.co.il 


מאמרים נוספים מאת גולד סטייל
 
חלונות אלומיניום
מעוניינים במידע על החלונות היפים ביותר הנמצאים בשוק? חושבים לקנות חלונות אשר יופיים ומראם החיצוני ינקרו לאורחים שלכם ממש כמו הדלת? אנו ממליצים על חלונות אלומיניום.

פרגולות ברזל לכל מטרה
11/02/14 | אדריכלות
מעוניינים בפרגולות ברזל איכותיות? במאמר זה נסקור עבורכם דגמי איכות של פרגולות ברזל. המאמר יעסוק באיתור נכון של פרגולות ברזל לכל מטרה:

כל המידע אודות סורגים.
מעוניינים במידע על סורגים לבית שלכם ? במאמר זה נספק לכם את כי המידע המבוקש על מוצר זה. חשוב לציין כי סורגים חיוניים בבתי אב רבים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI