דף הבית בית משפחה וזוגיות גינון עיצוב גינות קטנות
עיצוב גינות קטנות
kinneret 30/04/14 |  צפיות: 4795

עיצוב גינות קטנות

היום כבר לא צריכים שטח גדול כדי ליהנות מגינה פורחת. עיצוב גינות קטנות יכול להקנות גם לשטח הקטן שלכם מראה אסתטי ונעים.

ראשית, קיימות שיטות שונות בהן ניתן ליצור אשליה של שטח גדול יותר שאחת מהן היא שימוש  באלמנטים עם קווים רכים ועגולים והימנעות מזוויות חדות וקווים ישרים.

השמת הפרחים בקו עגול ולא ישר, בחירת צמחים ופרחים בגובה שונה ובצבעים בהירים בחזית, בניית טרסות, הגבהה של שטח הערוגות הדק או פינת הישיבה ועוד.

רעיונות לעיצוב גינות קטנות

כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

כך גם אם הגינה אינה מיועדת למשפחה אם ילדים קטנים עדיין לא צריך לוותר על ריהוט גן. ניתן לבחור בריהוט הבנוי מחומרים קלים שמקנה תחושה של רעננות במקום במערכת ישיבה גדולה שתתפוס את רוב השטח.

בדומה, אפשר לשלב סלסילות פרחים או צמחים בגבהים שונים או צמחים מטפסים שיצרו מראה של חלל פתוח ומגוון יותר.

מלבד זאת, גם בסוג הצמחייה שבה משתמשים אין כללים מדויקים. יחד עם זאת בדרך כלל הנטייה היא להשתמש בשניים או שלושה סוגי צמחים ופרחים משום שעודף גוונים יוצר לרוב תחושה של עומס שפוגם בהנאה מהשהות בגינה.

מלבד זאת, שימוש במפל, בריכת דגים, בריכת צמחי מים או מזרקה ייצור תמיד  עניין גם אם מדובר בגינה קטנה.

הסגנונות הנפוצים ביותר של עיצוב גינות קטנות הוא הגינה הכפרית, הים תיכונית או הארצישראלית. העיצוב הכפרי מתאים לשטח קטן משום שאת מירב המקום בו תופסות ערוגות צמחיה ולא מדשאות.

בעיצוב הים תיכוני נעשה שימוש רב בברזל ובאבן ושתילת הצמחים בו יכולה להיעשות באופן חופשי או לפי צורות גיאומטריות מדויקות.

פנו לחברת פסטורליה וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית על שירות עיצוב גינות קטנות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 kinneret


 


מאמרים נוספים מאת kinneret
 
כל המידע הרלבנטי על ייעוץ לפרישה
רבים מאתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה ולהכנסה שלנו באותם ימים. כל זאת בדרך כלל תוך כדי הנטייה להאמין שנוכל גם בלי להיערך מראש לשמור על רמת החיים הנוכחית שלנו גם בתקופה זו.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
10/11/14 | משכנתא
רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ.

עיצוב גינות קטנות
30/04/14 | גינון
כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

גינות מעוצבות - שימוש וסגנונות עיצוב
26/03/14 | גינון
בעת תכנון הגינה וההחלטה על הסגנון העיצובי הרצוי, יש לקחת בחשבון גם את האקלים ואת מבנה הגינה, כך שהצמחייה והריהוט שייבחרו, יתאימו וניתן יהיה ליהנות מהגינה לאורך שנים. נקודה נוספת חשובה היא האחזקה של הגינה, גם אותה חשוב לתכנן מראש. אם אינכם רוצים לתחזק את הגינה בעצמכם, בוודאי תרצו להביא גנן מקצועי, כדי לשמור על מראה הגינה, זוהי עלות שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לימודי רוקחות בחו"ל
התוכניות המציעות לימודי רוקחות בחו"ל קיימות היום במדינות השונות גם בשפה האנגלית, עובדה שמקלה על הסטודנט הזר ומאפשרת לו ללמוד באותה אוניברסיטה ברמה גבוהה וללא צורך בהשקעה נוספת של למידה בשפה זרה.

עיצוב גינות נוי
27/02/14 | גינון
גינה מעוצבת, מביאה את הטבע אלינו הביתה ולכן, רובנו חולמים על גינת נוי יפה בביתנו, בה נוכל לשבת ולהירגע מיום עבודה ארוך ולארח חברים בסופי שבוע. עיצוב גינות נוי, דורש ידע ויצירתיות, כך שרצוי לפנות לאיש מקצוע שיסייע לנו בעיצוב הגינה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לתכנון גינה, תוכלו להשאיר את פרטיכם האישיים באתרים השונים של מעצבי גינות ונציג יחזור אליכם תוף זמן קצר.

משכנתאות
27/02/14 | משכנתא
משכנתא היא זכות קניינית על נכס מקרקעין בה הנכס משמש כבטוחה להחזרת ההלוואה ולכן למעשה נמצא בבעלות הגוף המלווה ומשועבד אליו. משכנתא חייבת לפי חוק המקרקעין תשכ"ט-1969 להיות רשומה בלשכת רישום המקרקעין שנכס נמצא באזור השיפוט שלה על מנת שתהיה תקפה לפי הדין.

נדל"ן בארה"ב
27/02/14 | נדל"ן
לפני שמחליטים על נכס מסוג זה להשקעה כדאי לבדוק מספר דברים. ארה"ב מורכבת ממספר מדינות שלכל אחת מהן וייתכן בחלק מהמקרים גם לערים מסוימות מיקרו כלכלה משלהן שיכולים להשפיע על היציבות של התשואה מהנכס. יחד עם זאת, כדאי גם לזכור שמשקיעים שהם סולידיים יחסית עלולים לטווח הארוך לסבול מבעיות בתשואה בגלל ריבית נמוכה. בעיה עקרונית נוספת לאדם בודד שלא נעזר בשירותים של חברה מקצועית היא ניהול הנכס, האחזקה השוטפת שלו, השכרתו ועוד.

משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
30/12/13 | ניהול
פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

עיצוב גינות נוי - פסטורליה
גינה היא בדרך כלל שטח אדמה הצמוד בדרך כלל למתחם בנוי שמשמש לגידול פירות, ירקות, פרחים ועוד. על אף האמור, לאורך השנים התפתחו גם סגנונות עיצוב גינות נוי שהדגש בהם הוא באסתטיקה של השטח ולכן הוא מוסיף גם לא מעט למראה החיצוני של המבנים שהגינה נמצאת בסמוך אליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI