דף הבית תרבות דיגיטלית

מאמרים בנושא תרבות דיגיטלית

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
נוסעים במרחבי הזמן
זה היה רק עניי של זמן עד אשר מישהו יבין כי עולם של מציאות מדומה הוא מקום בילוי נורמטיבי בדיוק כמו הפאב של השכונה או היציאה אל סרט של תלת מימד.
למאמר המלא...

נכנסים אל מחוזות הדמיון
כבר חלף העידן של הספרים שבהם צריכים לדמיין כדי להיכנס אל עולם אחר, והיום בעזרתה האדיבה של הטכנולוגיה ניתן לעבור בין עולם דמיוני אחד לאחר בצורה מהירה שמדמה מציאות של כל דבר אפשרי למעשה, עם מצבור הולך וגדל של מציאות מדומה שאליה ניתן לעבור בכל פעם מחדש
למאמר המלא...

כל אחד והמציאות שלו
היום זה כבר לגמרי אפשרי עם מקומות שקיימים גם בארץ הקטנה שלנו, שבהם מציאות היא לגמרי מדומה והפנטזיה הופכת להיות כמעט לגמרי ממשית.
למאמר המלא...

פרויקט הסיבים האופטיים של UNLIMITED מתרחב לרעננה ולתל אביב
חדשות טובות לתושבי גוש דן: חברת הסיבים האופטיים UNLIMITED נכנסת לפריסה מהירה בתל אביב ורעננה ומציעה לצרכנים גלישה סימטרית ואולטרה-מהירה על בסיס סיב-אופטי. הסיבים האופטיים יפרסו בזמן הקרוב בעיר, והתושבים שנרשמו לשירות באתר UNLIMITED יחוברו, אזורי הפריסה נקבעים לפי רמת הביקוש. עד כה, נרשמו עשרות אלפי בקשות התחברות לסיבים האופטיים, הן ממשתמשים פרטיים והן מעסקים וארגונים מכל רחבי הארץ. מחברת UNLIMITED נמסר כי בחודשים הראשונים של 2015 תתרחב הפריסה ל-8 ערים נוספות בגוש דן ובפריפריה.
למאמר המלא...

שרת ייעודי
למי מיועד שרת ייעודי? אז מאיפה להתחיל? יתרונות אחסון שרת יעודי בחוות השרתים שלנו...
למאמר המלא...

תרומת רשת אינטראנט לארגון
אינטראנט הוא אתר אינטרנט פנימי של ארגון, שפתוח למנהליו ועובדיו בלבד, ומשמש לתקשורת ביניהם. מערכת הניהול של האינטראנט כוללת הרבה ממשקים, הנבחרים על ידי נציג החברה המעוניינת באינטראנט בפגישתו עם מנהל חברת בניית האתר. במאמר הבא נדבר על היתרונות של האינטראנט עבור כל ארגון בינוני או גדול.
למאמר המלא...

פורטל ארגוני – אתר פנימי של ארגונים
פורטל ארגוני הוא אתר אינטרנט פנים ארגוני שבו חברה או ארגון גדולים או בינוניים מעלים תכנים שונים עבור העובדים, ובנוסף מאפשר להנהלה של הארגון לקבל פידבקים מן העובדים באמצעות פורומים או סקרים שהיא עורכת, כך שמדובר בצינור תקשורת יעיל מאוד בין הארגון לעובדיו. במאמר הבא נסביר על חלק מן הממשקים שכולל פורטל ארגוני ומדוע כה משתלם עבור חברות גדולות או בינוניות להקים אותו.
למאמר המלא...

פורטל ארגוני לחברות וארגונים
פורטל ארגוני הינו אתר אינטרנט פנים ארגוני, שיש בו פונקציות וממשקים רבים, שמסייעים לעובדי הארגון והופכים את עבודתם בו לנוחה ונעימה יותר. במאמר הבא נדבר על חלק מן הפונקציות והממשקים שמכיל פורטל ארגוני ועל התועלת שהוא מפיק לכל ארגון גדול או בינוני שמעוניין להתייעל.
למאמר המלא...

כדאי לכל ארגון להקים אתר אינטראנט ארגוני
אינטראנט ארגוני הינו אתר פנימי של ארגון המכיל ממשקים רבים המסייעים רבות לעובדי החברה ומנהליה להתנהל בארגון בנוחות. האתר חסום למשתמשים מבחוץ, והכניסה אליו היא רק באמצעות הקשת שם וסיסמה. במאמר הבא נפרט על חלק מהממשקים באינטראנט הארגוני ועל הסיבות שבעטיין משתלם לכל ארגון בינוני או גדול להקים אתר אינטראנט ארגוני.
למאמר המלא...

אינטראנט ארגוני תורם לצמיחת הארגון
אינטראנט ארגוני הינו אתר אינטרנט פנים ארגוני הפתוח לשימוש בפני עובדי החברה ומנהליה בלבד, ובו מפורסמים תכנים שונים שחשוב לעובדים לדעת, ומספקים כלים רבים לצמחית הארגון ולחיזוק הקשר בין ההנהלה לעובדים. כמו כן מכיל האינטראנט הרבה ממשקים ומודולים איכותיים שמשפרים את התנהלות העבודה בכל חברה או ארגון. במאמר הבא נפרט על מערכת אינטראנט ארגוני, ועל היתרונות שהיא מספקת לשיפור תהליכי העבודה בכל ארגון.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI