דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה תוכנת הפקת חשבוניות – משלוח חשבוניות ללא עלות
תוכנת הפקת חשבוניות – משלוח חשבוניות ללא עלות
אוהד זמלר 12/05/14 |  צפיות: 3154

בעידן האינטרנט ניתן להוריד תוכנות שימושיות רבות ואחת מהן היא תוכנת הפקת חשבוניות, שעוזרת לבעלי עסקים לנהל בצורה נכונה ויעילה את העסק שלהם, ובנוסף להפיק חשבוניות חינמיות ששליחתן היא ללא עלות. במאמר הבא נסביר מהי חשבונית מס, וכיצד תוכנה זו של הפקת חשבוניות חוסכת לבעלי עסקים את ההוצאות הקשורות לחשבוניות המס.

מהי חשבונית?

חשבונית מס היא מסמך לתיעוד עסקאות בין מוכר מוצר או ספק שירות לבין לקוח. החשבונית נועדה הן עבור המוכר שבזכותה הוא יכול לעמוד בדרישות החוק ולקבל שומת מס מתאימה ממס הכנסה, והן את הלקוח במידה והוא עצמו עסק, שהצגת החשבונית מאפשרת לו לקבל החזרים ממע"מ על הוצאות עסק. הפרטים שכל חשבונית כוללת הם פרטי העסק, פרטיו של הלקוח, סוג העסקה, מהותה וסכום התשלום ששילם הלקוח ללא מע"מ וכולל מע"מ. יש שתי דרכים להפקת חשבוניות מס. הדרך הראשונה היא באמצעות רכישת פנקס חשבוניות, והדרך השנייה – הוצאת חשבוניות באמצעות תוכנת הפקת חשבוניות, שעליה נדבר בפסקה הבאה.

תוכנת הפקת חשבוניות – משלוח חשבוניות ללא עלות

תוכנת הפקת חשבוניות חוסכת למשתמש בה כסף רב וזאת משום שדרכה המשלוח הוא ללא עלות, שהרי החשבוניות המופקות באמצעותה נשלחות דרך המייל. ומה העלויות שחוסכת התוכנה? עלויות הבולים, המעטפות, ופנקסי החשבוניות, ובנוסף עלויות הזמן של ההליכה לתיבת הדואר כדי לשלוח את המעטפות, ואת הזמן המתבזבז על רכישת פנקסי החשבוניות. בנוסף, אצל עוסקים מורשים ופטורים כמו שמאים ועורכי דין, התוכנה חוסכת את הצורך לשלם לרואה חשבון היות והיא עושה עבורם בדיוק את מה שהוא עושה – וביתר יעילות. כמו כן, התוכנה משפרת את השירות ללקוח כיוון שהוא אינו צריך לחכות שלושה ימי עסקים עד שהחשבוניות תגענה דרך הדואר, אלא מקבל אותן מידית דרך האי מייל לשביעות רצונו.

תפעול התוכנה לא דורש ידע מוקדם

השימוש בתוכנת הפקת חשבוניות הוא פשוט מאוד ואינו דורש מקצועיות בתפעול מחשב, כך שגם ה"דור הישן" יכול ליהנות ממנה. כמו כן אין צורך בידיעה מוקדמת של הנהלת חשבונות היות והתוכנה היא זו שמנהלת את כל החשבונות של בעל העסק, והוא צריך רק להזין את הנתונים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותי אתר אינטרנט עסקי ו חנות מסחר אלקטרוני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI