דף הבית מחשבים וטכנולוגיה גאדג'טים גאדג'טים – מכשירי הקלטה סמויים
גאדג'טים – מכשירי הקלטה סמויים
אוהד זמלר 27/06/14 |  צפיות: 4193

רובינו לא יודעים עד כמה קל להקליט אותנו באמצעות כל מיני סוגים של גאדג'טים אשר משמשים לביצוע הקלטה סמויה. ציוד ההקלטה הכי טוב הוא מכשיר הקלטה סמוי אשר ניתן להחביאו מבלי שיעורר כל חשד מצד האדם אותו מקליטים. גאדג'טים להקלטה סמויה מגיעים בשלל גדלים וצורות, וככל שההשקעה הכספית גדולה יותר כך מכשיר ההקלטה הינו קטן ואיכותי יותר. במאמר הבא נדבר על שלושה סוגי גאדג'טים המשמשים להקלטה סמויה, וכמו כן נפרט מהו חוק ההקלטות הסמויות .

סוגי מכשירי הקלטה סמויים

• עט מקליט- העט המקליט הוא פופולארי מאוד משום שדבר טבעי הוא להסתובב עם עט בכל מקום, ובשל כך העט המקליט לא מושך את תשומת הלב של האדם שאותו מקליטים. את מכשיר ההקלטה שבעט המקליט מאוד קשה לגלות, והאיכות שלו הינה מאוד גבוהה משום שהעט המוקלט מפיק אות יציב וחזק לרדיוס של 250 מטר.

• דיסק און קי מקליט- הדיסק און קי המקליט הוא מכשיר הקלטה מאוד פופולארי משום שלהסתובב עם דיסק און קי בצרור המפתחות נחשב לדבר מקובל ולכן הוא לא מעורר את חשד האדם המוקלט. הדיסק און קי המקליט מופעל באמצעות לחיצת כפתור אחת, וכמו כן הוא לא מהבהב ולא מותיר שום סימן אשר יכול לרמז על כך שמכשיר אלקטרוני נכנס לפעולה.

• מכשיר הקלטה לרכב- מכשיר הקלטה לרכב מותקן על המראה הקדמית של הרכב והוא לא רק מקליט אלא גם מצלם. מכשיר הקלטה זה מתחיל להקליט בעת הנעת הרכב, ומפסיק להקליט כשמכבים אותו. סרטון הווידאו נשמר על כרטיס זיכרון הניתן לשליפה מידית, וכפתורי נווט פנימיים שנמצאים על המראה המקליטה מאפשרים להזיזה כדי לשפר את איכות ההקלטה שלה.

מהו חוק ההקלטה הסמויה?

לפי חוק ההקלטה הסמויה הקלטת אדם על ידי גאדג'טים המשמשים להקלטה סמויה צריכה להתבצע מבלי שתיפגע פרטיותו, אבל מותר להקליט באופן סמוי במקרים מסוימים שבהם ללא הקלטה יתבצעו פשעים חמורים. חוק ההקלטה הסמויה קובע בנוסף שמותר להקליט בחלל ציבורי באמצעות גאדג'טים של הקלטה סמויה משום שהחלל הציבורי נחשב לרשות הרבים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתרים

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI