דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר נסיונו של מנעולן בקרית אונו ככלי למניעת פריצות
נסיונו של מנעולן בקרית אונו ככלי למניעת פריצות
נדב מנור 30/09/14 |  צפיות: 4178

עבודתו של מנעולן

מתוקף עבודתו, מגיע מנעולן בקרית אונו לבתים רבים אשר נפרצו. הוא רואה מהיכן נכנסו ומה מנע את הפריצה. כתוצאה מכך לומד המנעולן את נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר ולומד להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן המגיע לפרוץ מנעולים בדלתות לומד על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב.

למה קרית אונו קורצת לגנבים?

קרית אונו היא עיר איכותית עד מאוד. תושביה נמצאים במקומות הגבוהים במדד הסוציו אקונומי. הבנייה בקרית אונו מגוונת, בנייה פרטית באזורים רבים, בתים בני שלוש קומות ובנייה חדשה לרב. מיקומה הגאוגרפי מצויין ומקנה ליוצאים ממנה אפשרויות רבות ליציאה מהעיר. כל אלה הם נתונים המושכים פורצים וגנבים רבים אל העיר. אלה חומדים את הרכוש הנמצא בבתי התושבים. הבנייה הפרטית הרבה ואפשרויות המילוט הנוחות והרבות.

אלה הנתונים שמחפשים הפורצים. האם נברח מהעיר כי היא קוראת לגנב? האם ניתן לגנבים לנצח במלחמה? לא ולא!!! מנעולן מקצועי בקרית אונו ידע להעניק לכם מענה למניעת פריצות ולצמצם את הסיכון אף בבחירת הגנב בביתכם. כי מנעולן מקצוען שווה זהב.

מנעולן מקצוען בקרית אונו ידע להעניק לי ייעוץ בעל ערך רב

מנעולן מקצועי יודע כי יש שני היבטים לפריצת הגנב לביתכם:

1. מניעה והרתעת הפורץ

2. סיכול או עיכוב הפריצה

בכלל, החוק במניעת וסיכול פריצות הוא שכל בית ניתן לפריצה. השאלה היא כמה זמן לוקח לפרוץ את הבית. ככל שנערים קשיים על הפורץ, כך סיכוייו לסיים את הפריצה בהצלחה יפחתו. כל שניה וכל דקה חשובות במקרים אלה. הזמן שבו יגיע צוות הסיור, המשטרה, אחד מבני הבית או אולי עובר אורח או אחד השכנים.

הרתעה ומניעת פריצה – פעולת המניעה חשובה עד מאוד, מכיוון שאם עשינו את עבודתנו נאמנה, יוותר הגנב על הנסיון לפרוץ לביתנו עוד בטרם החל את פעולת הפריצה. אני מדמה מניעה לתפאורה בהצגה. ככל שהתפאורה תהיה איכותית יותר, כך ההצגה תהיה משכנעת הרבה יותר, ובמקרה שלנו, כך נמנע את כניסתו של הגנב לשיטחנו. זה למעשה הרקע לבית העלול להיפרץ ובודאי אלו הם הדברים הראשונים אותם רואה הפורץ. אז מה עושים? להלן מספר דוגמאות : שלטי אזהרה על כלבים וחברות שמירה על חלקה החיצוני של הגדר.

כ"כ פשוט, זול ויעיל. מצלמות אבטחה בחזית הבית. ניתן אפילו לקנות היום מצלמות דמה הזהות לחלוטין למצלמות אבטחה ולתלות אותם בחזית הבית. צופר של מערכת אזעקה התלוי במקום גבוה בחזית הבית. כל אלה הם מנורות אדומות לגנבים. הם תמיד יעדיפו בית ללא אזעקה וללא מצלמות, ללא כלב וללא חברת שמירה.

סיכול – פה נכנס השלב המעשי. כאן אנו משלבים מכשולים, מערכות התראה ומערכות נעילה בכדי לסכל את הפריצה עצמה. נתחיל עם המכשולים. גדר גבוהה המקיפה את הבית לא מאפשרת לראות מה יש בפנים ויוצרת חשש מפני הלא נודע. סורגים על החלונות מונעים כניסה קלה. מערכת אזעקה אשר תחל לפעול ברגע שחדר אדם לשטחנו תסכל את הפריצה.

מערכות נעילה הם למעשה הכלי איתו מתמודד הגנב בצורה פיזית. מערכות נעילה טובות יעכבו את הגנב המקצוען כיאות ואף יגרמו לו לוותר על הפריצה. בדלת הכניסה הקדמית או בדלת האחורית, במידה ויש, התקינו דלת איכותית, עם מנגנון רב בריחי. בעזרת מנעולן בקרית אונו התקינו במנגנון צילינדר איכותי הקשה  לפריצה ושכפול המפתח. מטרתנו היא לעכב.

ביטחון נוסף

בקשו מהמנעולן להתקין לכם מנעול כספת נוסף לדלת. מנעול זה מרתיע את הגנבים ולרב גורם להם לוותר על הפריצה. מגנו את החלונות ודלתות ההזזה מהגינה או מהשטח החיצוני במנעולים נוספים, בכדי למנוע פתיחה קלה של החלונות והדלתות. חשוב מאוד לבקש מהמנעולן להתקין לכם מנעול טוב על שער הכניסה לבית. כל מכשול לגנב הוא הגברת האפשרות לויתור מצידו על הפריצה.

ובכל מקרה, תמיד טוב שיש ביטוח לתכולה ולמבנה, שיכסה אתכם במקרה הגרוע.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נדב מנור


 


מאמרים נוספים מאת נדב מנור
 
super-lock המנעולן שלי בגבעתיים
23/05/17 | צרכנות
כל כך הרבה מנעולנים בגבעתיים. מפרסמים בכל מקום אפשרי. ועדיין כשאנו צריכים את המנעולן בגבעתיים שיגיע במהרה אין לנו מושג היכן לחפש אותו או למצוא אותו. מה לשאול את המנעולן מגבעתיים, ואיך והסדיר את הנאמר טרם הגיע. על כל אלה אעניק לכם תשובות שיעזרו לכם במציאתו וגם במציאת בעלי מקצוע אחרים.

כיצד נתאים את הקודן לדלת הכניסה לבניין
11/12/14 | בית חכם
קודן לדלת כניסה לבניין מגורים מטרתו של הקודן בבניין מגורים חשובה עד מאוד. הקודן המחובר למנעול חשמלי, מאפשר סינון אנשים לא רצויים בבניין. כמו מחלקי עלונים, גנבים למיניהם, אנשים ונדליסטים ועוד. הקודן מאפשר לנו, מורשי הכניסה לבניין, כניסה קלה באמצעות הקשה על הקוד הנכון או העברה של כרטיס קירבה ליד הקודן. לכן, שימושו של הקודן בדלתות הכניסה לבניינים

מציאת מנעולן בבני ברק
בני ברק העיר עיר צפופה, רחובות צרים, סמטאות ומחבואים. מי שלא חי את בני ברק, יאבד בשניה ומנעולן בבני ברק, מכיר כל פינה.. הצילינדר נשבר? נעולים מחוץ לבית? אינכם יכולים להיכנס לרכב? מנעולן בבני ברק, עומד הכן להושטת עזרה ויגיע אליך במהירות רבה. אין דומה לבני ברק בכל המדינה. יחידת סגולה. הידעתם שרבי עקיבא התגורר בבני ברק הקדומה? חי ותוססת, מכסה את הגבעה. אין שם רגע דל, עד לשבת המלכה. ומנעולן בבני ברק יודע כי הדבר הראשון בו אתם חפצים הוא פתרון מיידי לבעיה. להחזיר לכם את החופש במהרה.

מנעולן בתל אביב מקצועיות
09/11/14 | בית חכם
מנעולן בתל אביב. תל אביב עיר ללא הפסקה. כל שניה בעיר הזו שווה לשעה. הכל זז מהר, צבעוני, מעניין. מהעבודה, לבית, לחדר הכושר, לקניות, לבילוי הלילי או סתם לבית קפה. וצוות מנעולן בתל אביב יודע כי הדבר הראשון בו אתם חפצים הוא פתרון מיידי לבעיה.

חסכת כמה שקלים בהתקנת צילינדר רב בריח בדלת ביתך - טעות איומה !!!
אל תחסכו בהתקנת צילינדר בדלת רב בריח מנעולן המגיע להחליף צילינדר בדלת הרב בריח שלכם, יגיע ממספר סיבות: - נכנסתם לדירה חדשה ואתם רוצים להחליף את הצילינדר בכדי שלאיש לא יהיה את המפתח. - פרצו לכם הביתה דרך הצילינדר או שפשוט הגנב לקח את המפתחות במהלך הפריצה. - אבדו או נגנבו לכם המפתחות של הבית. - רציתם לשדרג את הצילינדר בכניסה לטוב, חדש ומוגן יותר.

נסיונו של מנעולן מקצועי בקרית אונו ככלי למניעת פריצות לבתים
עבודתו של מנעולן מתוקף עבודתו, מגיע מנעולן בקרית אונו לבתים רבים אשר נפרצו. הוא רואה מהיכן נכנסו ומה מנע את הפריצה. כתוצאה מכך לומד המנעולן את נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר ולומד להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן המגיע לפרוץ מנעולים בדלתות לומד על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב. למה קרית אונו קורצת לגנבים?

נסיונו של מנעולן בקרית אונו ככלי למניעת פריצות
עבודתו של מנעולן מתוקף עבודתו, מגיע מנעולן בקרית אונו לבתים רבים אשר נפרצו. הוא רואה מהיכן נכנסו ומה מנע את הפריצה. כתוצאה מכך לומד המנעולן את נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר ולומד להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן המגיע לפרוץ מנעולים בדלתות לומד על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב. למה קרית אונו קורצת לגנבים?

התקנת מנעול כספת ככלי למנעית פריצות
כספת תמיד נראתה בעינינו כמוצר מוגן פריצות או לפחות ככזה אשר מאוד קשה לפרוץ אותו, וזה נכון. יצרני הכספות מובילים את תחום המנעולים בכל הקשור למיגון ולהתמודדות עם פריצות. ישנה אפילו מלחמה גלויה ביניהם לבין הגנבים בכל הקשור לפריצת כספות ומנעולי כספת. ישנם תחרויות אשר מארגנות חברות הכספות בפריצתן.

צילינדר - חיזוק נקודת התורפה של דלת רב בריחית
כשמדברים על מיגון הדלת, נחשוב לרב על החלפת צילינדר. האם באמת הצילינדר יותר חשוב משאר מכלולי מערכת הנעילה? האם הבריחים חשובים פחות מהצילינדר? האם המנעול חשוב פחות מהצילינדר? על שאלה זו אענה במאמר הבא עלינו לטובה.

נתקעת מחוץ לרכב? הזמן מנעולן מתל אביב
10/09/14 | רכב
לילה של בילוי בתל אביב נגמר באיבוד המפתח של הרכב - מנעולן בתל אביב יחלץ אותך מהצרה במהרה וללא נזק. המנעולן זמין עבורך 24 שעות ביממה ויגיע אליך במהרה ללא דיחוי...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI