דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר חסכת כמה שקלים בהתקנת צילינדר רב בריח בדלת ביתך - טעות איומה !!!
חסכת כמה שקלים בהתקנת צילינדר רב בריח בדלת ביתך - טעות איומה !!!
נדב מנור 05/10/14 |  צפיות: 3946

אל תחסכו בהתקנת צילינדר בדלת רב בריח

מנעולן המגיע להחליף צילינדר בדלת הרב בריח שלכם, יגיע ממספר סיבות:

- נכנסתם לדירה חדשה ואתם רוצים להחליף את הצילינדר בכדי שלאיש לא יהיה את המפתח.

- פרצו לכם הביתה דרך הצילינדר או שפשוט הגנב לקח את המפתחות במהלך הפריצה.

- אבדו או נגנבו לכם המפתחות של הבית.

- רציתם לשדרג את הצילינדר בכניסה לטוב, חדש ומוגן יותר.

אך כשמגיע הרגע בו הנכם צריכים לבחור איזה צילינדר לשים בדלתם ואתם מעדיפים לשים צילינדר זול הניתן לפריצה בקלות בגלל הפרש של 100 או 200 שח בינו לבין צילינדר טוב ואיכותי יותר, זה הרגע בו אני, לרב, לא מצליח להבין אתכם לקוחותי.

התקנת צילינדר רב בריח ברמת מיגון נמוכה– טעות איומה!!!

רק בכדי שנבין את ההפרשים בין הצילינדרים השונים, עלות התקנת צילינדר כולל הצילינדר נעה בין 200-500 ₪. ישנם צילינדרים ברמות איכות ומיגון שונים. האם באמת תשחקו עם המיגון לביתכם בעבור סכום כזה? לעתים אני מזכיר ללקוחותיי כמה קל להם להוציא כסף על דברים אחרים הרבה פחות חשובים: ביגוד, הנעלה, סיגריות וכו'. מאות ואלפי שקלים נזרקים מכיסנו במהלך החודש על שטויות בלי מחשבה, בצורה ספונטנית לחלוטין. ואלה דברים שוליים. בטח לא מוצר אשר יעזור לנו למגן את ביתנו.

במניעת פריצות לבתים, ההבדל בין צילינדר איכותי ברמת מיגון גבוהה לבין צילינדר ברמת מיגון בסיסית יכול להיות דקות לא מעטות בהן מתעכב הגנב על פריצת הצילינדר. דקות אלה הן כל ההבדל בין בית שנפרץ לבית שלא נפרץ, מהרבה מאוד סיבות: במהלך דקות הפריצה הלחץ על הגנב עולה ועולה, שכן יכול להגיע ולראות אותו, אחד מבני הבית יכול לראות אותו, אולי הציוד שלו לא מספיק מתאים לפריצת הצילינדר. ככל שמתארך זמן הפריצה, כך הסיכוי לסיכולה עולה ועולה.

מדוע הצילינדר כל כך חשוב לנו במיגון הדלת?

הצילינדר בדלת רב בריח הוא נקודת הכניסה הכוחנית הקלה ביותר שלנו דרך הדלת. אין לנו צורך לשבור את הדלת או לעקם את הבריחים. צילינדר פשוט המותקן בדלת רב בריח, יפרץ תוך דקות ספורות על ידי פורץ מיומן או מנעולן כמובן. ככל שהצילינדר יהיה איכותי יותר, בנוי מחומרים קשים יותר לקדיחה, כך פריצתו תיקח זמן רב יותר. לכן, חשיבות היות הצילינדר איכותי היא ממעלה ראשונה.

החלפת צילינדר רב בריח איכותי – השקעה לעתיד בטוח.

אריכות חייו של הצילינדר חשבה לא פחות. הרי לא תרצו להגיע הביתה זמן קצר אחרי שהתקנתם צילינדר חדש ולגלות כי הוא התקלקל. צילינדר איכותי בנוי לעבוד שנים רבות ללא תקלות. התקנת צילינדר בדלת רב בריח היא חלק חשוב במיגון ביתנו מפורצים. במיוחד שמדובר במאות שקלים בודדות בהבדלים בין הצילינדרים, אל תחסכו שם. חיסכו במקום אחר, בכדי שתוכלו לרכוש לעצמכם מיגון הולם לביתכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נדב מנור


 


מאמרים נוספים מאת נדב מנור
 
super-lock המנעולן שלי בגבעתיים
23/05/17 | צרכנות
כל כך הרבה מנעולנים בגבעתיים. מפרסמים בכל מקום אפשרי. ועדיין כשאנו צריכים את המנעולן בגבעתיים שיגיע במהרה אין לנו מושג היכן לחפש אותו או למצוא אותו. מה לשאול את המנעולן מגבעתיים, ואיך והסדיר את הנאמר טרם הגיע. על כל אלה אעניק לכם תשובות שיעזרו לכם במציאתו וגם במציאת בעלי מקצוע אחרים.

כיצד נתאים את הקודן לדלת הכניסה לבניין
11/12/14 | בית חכם
קודן לדלת כניסה לבניין מגורים מטרתו של הקודן בבניין מגורים חשובה עד מאוד. הקודן המחובר למנעול חשמלי, מאפשר סינון אנשים לא רצויים בבניין. כמו מחלקי עלונים, גנבים למיניהם, אנשים ונדליסטים ועוד. הקודן מאפשר לנו, מורשי הכניסה לבניין, כניסה קלה באמצעות הקשה על הקוד הנכון או העברה של כרטיס קירבה ליד הקודן. לכן, שימושו של הקודן בדלתות הכניסה לבניינים

מציאת מנעולן בבני ברק
בני ברק העיר עיר צפופה, רחובות צרים, סמטאות ומחבואים. מי שלא חי את בני ברק, יאבד בשניה ומנעולן בבני ברק, מכיר כל פינה.. הצילינדר נשבר? נעולים מחוץ לבית? אינכם יכולים להיכנס לרכב? מנעולן בבני ברק, עומד הכן להושטת עזרה ויגיע אליך במהירות רבה. אין דומה לבני ברק בכל המדינה. יחידת סגולה. הידעתם שרבי עקיבא התגורר בבני ברק הקדומה? חי ותוססת, מכסה את הגבעה. אין שם רגע דל, עד לשבת המלכה. ומנעולן בבני ברק יודע כי הדבר הראשון בו אתם חפצים הוא פתרון מיידי לבעיה. להחזיר לכם את החופש במהרה.

מנעולן בתל אביב מקצועיות
09/11/14 | בית חכם
מנעולן בתל אביב. תל אביב עיר ללא הפסקה. כל שניה בעיר הזו שווה לשעה. הכל זז מהר, צבעוני, מעניין. מהעבודה, לבית, לחדר הכושר, לקניות, לבילוי הלילי או סתם לבית קפה. וצוות מנעולן בתל אביב יודע כי הדבר הראשון בו אתם חפצים הוא פתרון מיידי לבעיה.

חסכת כמה שקלים בהתקנת צילינדר רב בריח בדלת ביתך - טעות איומה !!!
אל תחסכו בהתקנת צילינדר בדלת רב בריח מנעולן המגיע להחליף צילינדר בדלת הרב בריח שלכם, יגיע ממספר סיבות: - נכנסתם לדירה חדשה ואתם רוצים להחליף את הצילינדר בכדי שלאיש לא יהיה את המפתח. - פרצו לכם הביתה דרך הצילינדר או שפשוט הגנב לקח את המפתחות במהלך הפריצה. - אבדו או נגנבו לכם המפתחות של הבית. - רציתם לשדרג את הצילינדר בכניסה לטוב, חדש ומוגן יותר.

נסיונו של מנעולן מקצועי בקרית אונו ככלי למניעת פריצות לבתים
עבודתו של מנעולן מתוקף עבודתו, מגיע מנעולן בקרית אונו לבתים רבים אשר נפרצו. הוא רואה מהיכן נכנסו ומה מנע את הפריצה. כתוצאה מכך לומד המנעולן את נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר ולומד להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן המגיע לפרוץ מנעולים בדלתות לומד על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב. למה קרית אונו קורצת לגנבים?

נסיונו של מנעולן בקרית אונו ככלי למניעת פריצות
עבודתו של מנעולן מתוקף עבודתו, מגיע מנעולן בקרית אונו לבתים רבים אשר נפרצו. הוא רואה מהיכן נכנסו ומה מנע את הפריצה. כתוצאה מכך לומד המנעולן את נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר ולומד להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן המגיע לפרוץ מנעולים בדלתות לומד על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב. למה קרית אונו קורצת לגנבים?

התקנת מנעול כספת ככלי למנעית פריצות
כספת תמיד נראתה בעינינו כמוצר מוגן פריצות או לפחות ככזה אשר מאוד קשה לפרוץ אותו, וזה נכון. יצרני הכספות מובילים את תחום המנעולים בכל הקשור למיגון ולהתמודדות עם פריצות. ישנה אפילו מלחמה גלויה ביניהם לבין הגנבים בכל הקשור לפריצת כספות ומנעולי כספת. ישנם תחרויות אשר מארגנות חברות הכספות בפריצתן.

צילינדר - חיזוק נקודת התורפה של דלת רב בריחית
כשמדברים על מיגון הדלת, נחשוב לרב על החלפת צילינדר. האם באמת הצילינדר יותר חשוב משאר מכלולי מערכת הנעילה? האם הבריחים חשובים פחות מהצילינדר? האם המנעול חשוב פחות מהצילינדר? על שאלה זו אענה במאמר הבא עלינו לטובה.

נתקעת מחוץ לרכב? הזמן מנעולן מתל אביב
10/09/14 | רכב
לילה של בילוי בתל אביב נגמר באיבוד המפתח של הרכב - מנעולן בתל אביב יחלץ אותך מהצרה במהרה וללא נזק. המנעולן זמין עבורך 24 שעות ביממה ויגיע אליך במהרה ללא דיחוי...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI