דף הבית בניין ואחזקה בית חכם כיצד נתאים את הקודן לדלת הכניסה לבניין
כיצד נתאים את הקודן לדלת הכניסה לבניין
נדב מנור 11/12/14 |  צפיות: 13064

קודן לדלת כניסה לבניין מגורים

מטרתו של הקודן בבניין מגורים חשובה עד מאוד. הקודן המחובר למנעול חשמלי, מאפשר סינון אנשים לא רצויים בבניין. כמו מחלקי עלונים, גנבים למיניהם, אנשים ונדליסטים ועוד. הקודן מאפשר לנו, מורשי הכניסה לבניין, כניסה קלה באמצעות הקשה על הקוד הנכון או העברה של כרטיס קירבה ליד הקודן. לכן, שימושו של הקודן בדלתות הכניסה לבניינים נפוץ מאוד. החסכון בהליכה עם מפתח לפתיחת הדלת ופתיחת הדלת באמצעות המפתח, יוצרים לקודן יתרון גדול מאוד על פני האפשרויות האחרות.

חשיבותו של סוג הקודן בבניין.

לסוג הקודן בבניין מגורים חשיבות גדולה מאוד. מדוע?

  1. תכיפות השימוש בקודן – בננין מגורים הוא מקום אליו נכנסים בין עשרותלאלפי אנשים ביום. במצב שכזה עלינו להתאים קודן אשר יעמוד בעומס השימוש בו ו"ישרת"את משתמשיו נאמנה. ללא תקלות מיותרות.
  2. עמידות הקודן בפני ונדליזם – בבנייני המגורים שלנו מגוון רב שלשכנים. יש כאלה הדואגים לשמור על הבניין והציוד הנמצא בו, המשרת אותנו. וישנםשכנים אשר תמיד יחשבו שמה שלא נמצא בביתם הפרטי אינו דורש שמירה על תקינותוולכן ישתמשו בקודן בזלזול ולעתים בכח רב. גרועים מאלה הם הדיירים אשר השחטתרכוש היא לחם חוקם והם מוצאים בזה שעשוע להפגת השיעמום שלהם. לכן, בבניינימגורים תמיד נעדיף לשים קודן מתכתי, עמיד בפני מכות ושימוש בכח. לקודן זה יקרא"קודן אנטי ונדלי".
  3. נגישות השימוש בקודן – ישנם מספר נקודות הקשורות לנגישות השימושבקודן.

-     הראשונה היא גודל הכפתורים, הסימונים עליהם ונוחות הלחיצה עליהם.

-     השניה היא תאורת הקודן והכפתורים. חשוב מאוד לאנשים המגיעים בלילה, בכדי שלא

יצטרכו לגשש אחר הכפתורים וללחוץ על הכפתורים הנכונים להפעלת הקודן. הרי ממילא

בלילה לא נעים לחלקנו להגיע לבניין ולעלות לבד הביתה. לפחות שההקשה על הקודן והכניסה

לבניין תהיה נוחה וקלה.

4.   סוג השימוש הקודן- ישנה אפשרות היום בחלק גדול מהקודנים לשלב כניסה באמצעות קוד או

באמצעות כרטיסי קירבה (צ'יפים קטנים). יתרון השימוש בכרטיסי הקירבה הוא הנוחות בכניסה

לבניין ללא צורך בהקשה על קוד. וכמובן בכניסה אישית בלבד של המחזיקים בצ'יפ, ללא יכולת

להעביר את הקוד בין מספר רב של אנשים.

  1. עיצוב הקודן לדלת – יופיים של חזית הבניינים החדשים היום מציצה מכלכיוון. הרבה בניינים

שמים דגש על העיצובו של כל פריט המתווסף לחזית הבניין. הקודן לדלת אינו יוצא דופן. ישנם

קודנים רבים קיימים בשוק ולכל אחד עיצוב משלו. ביחרו את הקודן החביב עליכם מבחינה

עיצובית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נדב מנור


 


מאמרים נוספים מאת נדב מנור
 
super-lock המנעולן שלי בגבעתיים
23/05/17 | צרכנות
כל כך הרבה מנעולנים בגבעתיים. מפרסמים בכל מקום אפשרי. ועדיין כשאנו צריכים את המנעולן בגבעתיים שיגיע במהרה אין לנו מושג היכן לחפש אותו או למצוא אותו. מה לשאול את המנעולן מגבעתיים, ואיך והסדיר את הנאמר טרם הגיע. על כל אלה אעניק לכם תשובות שיעזרו לכם במציאתו וגם במציאת בעלי מקצוע אחרים.

כיצד נתאים את הקודן לדלת הכניסה לבניין
11/12/14 | בית חכם
קודן לדלת כניסה לבניין מגורים מטרתו של הקודן בבניין מגורים חשובה עד מאוד. הקודן המחובר למנעול חשמלי, מאפשר סינון אנשים לא רצויים בבניין. כמו מחלקי עלונים, גנבים למיניהם, אנשים ונדליסטים ועוד. הקודן מאפשר לנו, מורשי הכניסה לבניין, כניסה קלה באמצעות הקשה על הקוד הנכון או העברה של כרטיס קירבה ליד הקודן. לכן, שימושו של הקודן בדלתות הכניסה לבניינים

מציאת מנעולן בבני ברק
בני ברק העיר עיר צפופה, רחובות צרים, סמטאות ומחבואים. מי שלא חי את בני ברק, יאבד בשניה ומנעולן בבני ברק, מכיר כל פינה.. הצילינדר נשבר? נעולים מחוץ לבית? אינכם יכולים להיכנס לרכב? מנעולן בבני ברק, עומד הכן להושטת עזרה ויגיע אליך במהירות רבה. אין דומה לבני ברק בכל המדינה. יחידת סגולה. הידעתם שרבי עקיבא התגורר בבני ברק הקדומה? חי ותוססת, מכסה את הגבעה. אין שם רגע דל, עד לשבת המלכה. ומנעולן בבני ברק יודע כי הדבר הראשון בו אתם חפצים הוא פתרון מיידי לבעיה. להחזיר לכם את החופש במהרה.

מנעולן בתל אביב מקצועיות
09/11/14 | בית חכם
מנעולן בתל אביב. תל אביב עיר ללא הפסקה. כל שניה בעיר הזו שווה לשעה. הכל זז מהר, צבעוני, מעניין. מהעבודה, לבית, לחדר הכושר, לקניות, לבילוי הלילי או סתם לבית קפה. וצוות מנעולן בתל אביב יודע כי הדבר הראשון בו אתם חפצים הוא פתרון מיידי לבעיה.

חסכת כמה שקלים בהתקנת צילינדר רב בריח בדלת ביתך - טעות איומה !!!
אל תחסכו בהתקנת צילינדר בדלת רב בריח מנעולן המגיע להחליף צילינדר בדלת הרב בריח שלכם, יגיע ממספר סיבות: - נכנסתם לדירה חדשה ואתם רוצים להחליף את הצילינדר בכדי שלאיש לא יהיה את המפתח. - פרצו לכם הביתה דרך הצילינדר או שפשוט הגנב לקח את המפתחות במהלך הפריצה. - אבדו או נגנבו לכם המפתחות של הבית. - רציתם לשדרג את הצילינדר בכניסה לטוב, חדש ומוגן יותר.

נסיונו של מנעולן מקצועי בקרית אונו ככלי למניעת פריצות לבתים
עבודתו של מנעולן מתוקף עבודתו, מגיע מנעולן בקרית אונו לבתים רבים אשר נפרצו. הוא רואה מהיכן נכנסו ומה מנע את הפריצה. כתוצאה מכך לומד המנעולן את נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר ולומד להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן המגיע לפרוץ מנעולים בדלתות לומד על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב. למה קרית אונו קורצת לגנבים?

נסיונו של מנעולן בקרית אונו ככלי למניעת פריצות
עבודתו של מנעולן מתוקף עבודתו, מגיע מנעולן בקרית אונו לבתים רבים אשר נפרצו. הוא רואה מהיכן נכנסו ומה מנע את הפריצה. כתוצאה מכך לומד המנעולן את נקודות התורפה והחוזקה של הבתים והדירות בהן ביקר ולומד להשליך מהם על שאר המקומות. מנעולן המגיע לפרוץ מנעולים בדלתות לומד על בשרו איזה מנעול טוב יותר מאחרים ועמיד יותר בפני פריצות. מידע זה הוא בעל ערך רב. למה קרית אונו קורצת לגנבים?

התקנת מנעול כספת ככלי למנעית פריצות
כספת תמיד נראתה בעינינו כמוצר מוגן פריצות או לפחות ככזה אשר מאוד קשה לפרוץ אותו, וזה נכון. יצרני הכספות מובילים את תחום המנעולים בכל הקשור למיגון ולהתמודדות עם פריצות. ישנה אפילו מלחמה גלויה ביניהם לבין הגנבים בכל הקשור לפריצת כספות ומנעולי כספת. ישנם תחרויות אשר מארגנות חברות הכספות בפריצתן.

צילינדר - חיזוק נקודת התורפה של דלת רב בריחית
כשמדברים על מיגון הדלת, נחשוב לרב על החלפת צילינדר. האם באמת הצילינדר יותר חשוב משאר מכלולי מערכת הנעילה? האם הבריחים חשובים פחות מהצילינדר? האם המנעול חשוב פחות מהצילינדר? על שאלה זו אענה במאמר הבא עלינו לטובה.

נתקעת מחוץ לרכב? הזמן מנעולן מתל אביב
10/09/14 | רכב
לילה של בילוי בתל אביב נגמר באיבוד המפתח של הרכב - מנעולן בתל אביב יחלץ אותך מהצרה במהרה וללא נזק. המנעולן זמין עבורך 24 שעות ביממה ויגיע אליך במהרה ללא דיחוי...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI