דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים הפעלות יום הולדת לגיל 9
הפעלות יום הולדת לגיל 9
דאב זר אביב 19/11/14 |  צפיות: 4646

מתכננים מסיבת יום הולדת לגיל 9?

בגיל 9 הילדים כבר מספיק בוגרים כדי לרצות מסיבת יום הולדת יוצאת דופן – כזאת שתדרוש מהם השתתפות אקטיבית יותר מבעבר (כאשר הסתפקו בליצן או קוסם שהציג בפניהם מופע והילדים ישבו על הרצפה בסלון וצפו בו). ילדים בגיל 9 רוצים ליטול חלק פעיל, להשתתף בתחרויות, לזכות בפרסים ולהפגין בפני בני כיתתם את יכולותיהם הספורטיביות.

רעיונות מקוריים להפעלות יום הולדת לגיל 9


לצורך כך קיימות היום הפעלות יום הולדת לגיל 9 ולשאר הגילאים (בהתאמה מושלמת לגיל הילדים). להלן מספר דוגמאות לפעילויות ותחרויות אתגריות מהנות במיוחד לילדים החוגגים את יום ההולדת התשיעי שלהם:


תחרות ריצת שקים – אחת התחרויות האהובות על הילדים. המטרה היא לעבור מסלול על ידי התניידות בתוך שקים גדולים. את המסלול שצריכים הילדים לעבור אפשר להפוך למורכב יותר על ידי הוספת פיתולים, מכשולים ומשימות נוספות שימתינו למתחרים לאורך הדרך.


חפש את המטמון – ניתן לערוך את המשחק בבית או בחיק הטבע. את הרמזים למציאת המטמון אפשר להצפין, לכתוב אותם בכתב סתרים, בחידות ורמזים.


תחרות קארטינג פדלים – ניתן לפנות לאחת החברות המפיקות ימי הולדת לילדים ולהזמין מטעמם מפעלים שיגיעו עם הציוד הנדרש לצורך עריכת התחרות. ניתן לקיימה בשטחים פתוחים, בחורשות ויערות בהתאם לבחירתכם.


משחקי פיינטבול – אכן ילדים בגיל 9 יכולים כבר להשתתף במשחק פיינטבול האהוב בכל הגילאים. גם במקרה זה אפשר לפנות לחברת הפעלות ימי הולדת לגיל 9 ולהזמין את הציוד הנדרש. את הפעילות ניתן לקיים אף בחצר הביתית מאחר וכדורי הצבע בהם עושים היום שימוש יורדים בקלות ולא מותירים סימנים על הקירות.


על מנת שיום ההולדת של הילד שלכם יהיה באמת מוצלח מומלץ ביותר לפנות לחברת הפקות מקצועית שתוכל לדאוג לבטיחותם של הילדים במהלך הפעילות בצורה הטובה ביותר וגם להציע לכם רעיונות מגוונים רבים נוספים של הפעלות יום הולדת לגיל 9.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דאב זר אביב


 


מאמרים נוספים מאת דאב זר אביב
 
לחגוג בר מצווה קצת אחרת
בימים אלו לחגוג בר מצווה הפך להיות משימה לא פשוטה להורים, יש לסגור כ"כ הרבה דברים לפני היום הגדול וגם מבחינה כלכלית, פיזית ונפשית זה יכול להיות מאוד לא קל. המון הורים נכנסים למינוס לאחר הוצאות כ"כ גדולות ואצלינו באדרנלין בשטח, אפשר לחגוג קצת אחרת, חגיגת בר מצווה בסגנון אתגרי, עם פעילויות שוות, שכל משתתף יוכל ליהנות ולחגוג כפי שצריך.

יום כיף לחברות
לכל עובד מגיע להתפנק לפחות פעם אחת בשנה. יום כיף לחברות הוא הזדמנות עבור בעלי עסקים לתגמל ולצ'פר את העובדים על ההשקעה שלהם במשך כל השנה.

ימי גיבוש מאורגנים
08/03/15 | אטרקציות
חברות ובתי עסק בדרך כלל ימי גיבוש מאורגנים לעובדים אחת לשנה. זו ההזדמנות של עובדי החברה לפרוק מטחים, לצאת מהשגרה, ליצור חברויות חדשות בין עובדי החברה ולחזק קשרי ידידות קיימים. מאחר שיחסי ידידות טובים בין העובדים תורמים לגיבוש כללי של כלל עובדי המשרד ולכן גם מגבירים את היכולת של העובדים לתפקד כצוות, לימי גיבוש מאורגנים תפקיד חשוב ותרומה רבה להתנהלותה של החברה לאורך כל השנה.

ימי הולדת לילדים
ארגון ימי הולדת לילדים דורש מחשבה רבה מההורים. הילדים רוצים מסיבת יום הולדת אליה יוכלו להזמין את כל בני כיתתם. ביום המיוחד בחייהם הם רוצים להרגיש במרכז וחשוב להם מאוד איזה מפעיל יגיע למסיבה ואיזו פעילות מחכה להם ולחבריהם.

הפעלות יום הולדת לגיל 9
בגיל 9 הילדים כבר מספיק בוגרים כדי לרצות מסיבת יום הולדת יוצאת דופן – כזאת שתדרוש מהם השתתפות אקטיבית יותר מבעבר (כאשר הסתפקו בליצן או קוסם שהציג בפניהם מופע והילדים ישבו על הרצפה בסלון וצפו בו).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI