דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר אפייה ללא גלוטן- להקל על המערכת ולהרגיש הרבה יותר טוב.
אפייה ללא גלוטן- להקל על המערכת ולהרגיש הרבה יותר טוב.
הדס כהן 30/11/14 |  צפיות: 3792

גלוטן למי שלא היה בטוח בכך הוא החלבון שנמצא במוצרי חיטה ודגנים נוספים. ניתן היום למצוא מתכונים רבים של אפייה ללא גלוטן. יש טרנד חם שנדמה שהופך לקבוע של אפייה ללא גלוטן. יותר ויותר אנשים מגלים שאכילה ללא גלוטן משפרת את חייהם, משפרת את איכות החיים שלהם, נותנת להם יותר אנרגיה וגורמת להם לחוש הרבה יותר טוב.

תגובות שונות לגלוטן

יש אנשים שהגלוטן רק מעט מכביד עליהם אך רבים ממש מגיבים תגובה אלרגית לגלוטן ואלה הם חולי הצליאק. חולי הצליאק מגיבים תגובה אוטואימונית חריפה לגלוטן. גם אי סבילות לגלוטן כמו אי סבילות ללקטוז כוללת תופעות לא נעימות גם אם לא חריפות כמו תגובת חולי צליאק.

נזקי התזונה המודרנית

רופאים ונטורופאתים שונים טוענים כי כיום התזונה שלנו מורכבת מכול כך הרבה מוצרים מתועשים ולא טבעיים עד כי המערכת מגיבה לא טוב וגורמת לנו לתחושות קשות ולא נעימות. מערכת העיכול שלנו זקוקה למזונות טבעיים, שלמים ולא מתועשים כדי לפעול במיטבה. אפיה ללא גלוטן גורמת לאנשים רבים לחוש טוב יותר, גם אם אינם חולים בצליאק. רמת האנרגיה שלהם עולה, מיחושים שונים שלהם נעלמים, והפרעות עיכול שהם חשבו שלעולם לא יעברו עוברים ומשתפרים.

מגדניית תמר- כל הטוב ללא גלוטן

מי שסובל ממחושים או הפרעות עיכול שונות יפיק הקלה בזכות אפייה ללא גלוטן ובזכות לעיסה יסודית של המזון. אם מערכת העיכול שלכם כבר מוחלשת בשל תזונה לא נכונה או לעיסה לא נכונה הרי אפיה ללא גלוטן והימנעות מגלוטן תקל על מערכת העיכול שלכם. במגדנייה של תמר תמצאו מגוון גדול של מאפים ללא גלוטן שטעמם ואיכותם ישבו אתכם בקסמם. לתמר יש קהל לקוחות הולך וגדל שפשוט מכור למאפים המדהימים שלה הנטולים גלוטן אך טעימים באופן יוצא דופן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים – שווה בדיקה
בדיקת שווי יהלומים נעשית במספר שלבים. אך תחילה נבדוק את הפרמטר הבסיסי והמהותי ביותר, שהיהלום אמיתי ושאינו מזויף.

הערכת תכשיטים, חובה לדעת
שוק התכשיטים העולמי הפך עם השנים למורכב למדי. אם בעבר היינו רוכשים תכשיט ויודעים בוודאות שנמכר לנו תכשיט מחומר מסוים הרי שהיום חובה על אדם המעוניין לרכוש תכשיט איכותי והעל ערך לבצע הערכת תכשיטים. ומדוע זה? מכיוון שהיום ניתן למצוא בשוק עיצובים יוקרתיים שזויפו ומוצעים למכירה במגוון חומרי גלם: זהב, כסף, פלטינה ועוד, לעיתים חומרי גלם בעלי ערך נמוך.

הערכת אומנות. ידע והבנה
אם תירצו שיצירת אומנות תקבל הערכת אומנות ראוי הדבר שתיפנו לאיש מקצוע בעל ידע וניסיון עשיר בעולם האומנות, בעל הכרות עם היסטוריית האומנות, חומרי הגלם וסוגי האומנות השונים

הערכת יהלומים, כדי שלא תיפלו בפח
יהלום. מי לא רוצה שיהיה לו יהלום אמיתי, משובץ בתכשיט או בקופסא, אבל יהלום. לא הייתם רוצים לדעת לו היה ברשותכם "יהלום" מזויף? כמובן שכן. אז למה לא לבצע מראש הערכת יהלומים?

הערכת אומנות. יש (הרבה) מה לדעת
כשלוקחים יצירת אומנות ומבקשים לבצע הערכת אומנות חשוב להבין ולדעת שאיש המקצוע האמון על ביצוע ההערכה מחויב להיות איש מקצוע בעל ידע רב והיכרות רבת שנים עם יצירות אומנות.

הערכת יהלומים, כדי שלא תתקשטו בזיוף
02/10/22 | צרכנות
יהלומים. כולנו רוצים שיהיו ברשותנו יהלומים. חלקנו הגדול גם בטוח שכל רכישת יהלום מבטיחה שבידיו יהלום אמיתי. האומנם?

שווי יהלומים – חשוב לדעת
הערכת שווי יהלומים מחייבת ידע מקדים ונרחב, ניסיון והיכרות עם מגוון סוגי ואיכויות יהלומים. לצד אלה כדאי לא פחות לעשות הכרות עמוקה ונרחבת עם יהלומים מזויפים. אתם יודעים... כדי שלא יעבדו עליכם.. החלטתם לרכוש יהלום אם לצרכים אישיים ואם למתנה. רכישה שכזו לא כדאי לעשות לבד. חשוב מאוד לגשת לאנשי מקצוע בעלי שם וניסיון ולהגיע עם ידע בסיסי שיאפשר לבחון את היהלומים המוצעים לכם.

הערכת תכשיטים
תכשיטים עתיקים או תכשיטים חדשים. תכשיטים בעלי ערך כבוה או נמוך.. הערכת תכשיטים מחייבת ידע מקדים אודות החומרים השונים מהם מייצרים תכשיטים זהב, כסף, פלטינה.. אם מדובר בתכשיטים בעלי ערך ואם מדובר בתכשיטים פשוטים וזולים. ייתכן ותכשיט עתיק, בעל ערך רב, עשוי מחומרים משובחים ועמידים יוצע לשוק המכירות על בסיס אותו העיצוב אך איכות הייצור שלו נמוכה משמעותית. לכן, הערכת תכשיטים מדויקת הינה בעלת ערך רב.

הערכת אומנות מקצועית
02/08/22 | נשים - אחר
עולם הערכת האומנות הוא עולם המחייב אמינות, מקצועיות ודיוק ברמה גבוהה. הערכת אומנות מבצעים בשלושה שלבים שחשוב להכירם.

הערכת יהלומים מקצועית היא צעד חכם
02/08/22 | צרכנות
לכל מי שלא מכיר, המואסניט הוא חומר טבעי ממנו מייצרים חיקוי הולם ליהלום. זהו מינרל שהמטרה שלו היא חיקוי זוהר ומאד פשוט שמצליח לבלבל לא מעט צרכנים. אותו מינרל, המואסניט, עובר בקלילות את מבחני הנשיפה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI