דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים עיצובים בגבס- לבית הכי מעוצב בשכונה !
עיצובים בגבס- לבית הכי מעוצב בשכונה !
תגלית הגבס 16/12/14 |  צפיות: 3546

היום אפשר לעשות הכל בעזרת עיצובים בגבס ולקבל מראה אסתטי ונקי.

מאחר ומדובר על בנייה של עבודות גבס שימושיות, במקום להתקין למשל מדפים אפשר לבנות מדפים במסגרת עבודות גבס, במקום לקנות מזנון לשים עליו את מסך ה-LCD, אפשר לבנות בסיס מגבס ועליו להניח את המסך, במקום לקנות כורסא, אפשר לבנות נישה מגבס ולהניח עליה כריות, וזה אגב מאוד אופייני לבתים בירושלים, כל הנישות האלה, רק ששם מצפים אותם באבן ירושלמית ולא ממש נוח לשבת עליהם.

נישות בבית הן סוג של עיצוב פנים שחוסך במקום, מה שכדאי מאוד לחשוב עליו היום לאור גודלם הקטן של החדרים, אבל אם אתה צריך גם לרהט את החדרים הללו ריהוט שלם, לא יישאר לך בסוף מקום אפילו לעמוד...

כאשר אתה מזמין מקצוען בתחום עבודות גבס שמסוגל לבנות לך נישות מקסימות קטנות ליד הקיר בהן ניתן להשתמש עם כריות עליהן כמושבים כלל דבר, הרי שחסכת כבר מקום של כורסאות שלא לדבר על עלות הכורסאות.

דבר נוסף ומאוד מוצלח שעושים במסגרת עבודות גבס, הן עבודות אומנותיות ייחודיות, שלוקחות לדוגמה את התקרה או את קיר אחד בבית למשל בכניסה ובעזרת עבודות גבס אפשר להפוך אותן ליצירות אומנות של ממש.

גבס הוא חומר מאוד גמיש שעד שהוא מתקשה ניתן לפסל איתו וכך יש היום מומחים בתחום עבודות גבס שמסוגלים לעשות עבודה אומנותית עם גבס על הקיר ואחר כך לצבוע וכו', ממש כמו תמונה שלמה על קיר שלם, או ליצור תקרה מעניינת של מקצוען עבודות גבס שיכול לפסל איתה את התקרה ולשוות לכל בית מראה ייחודי, כי לא רק הקירות חשובים אלא גם מה שלמעלה, במיוחד אם משלבים בתקרה של עבודות גבס כזאת תאורה ייחודית שמתאימה לסגנון הפיסול של עבודות גבס.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 תגלית הגבס


 


מאמרים נוספים מאת תגלית הגבס
 
עיצובים בגבס- לבית הכי מעוצב בשכונה !
היום אפשר לעשות הכל בעזרת עיצובים בגבס ולקבל מראה אסתטי ונקי.

עבודות גבס- הסטייל של שנות ה-70 חוזר ובגדול !
זה קרה בשנות השבעים. 10 שנים לפני הסגנון הראוותני אלגנטי של שנות ה-80, חדר לכל בית הסגנון הכפרי שבא לידי ביטוי בריהוט מותאם, מטבחים כפריים, מלא עציצים, עבודות יד, קרמיקה, רקמה, שטיחי קיר וכו', וכן- גם עבודות גבס על התקרות והקירות.

עבודות גבס בסלון- לסלון עם שיק
עבודות גבס בסלון הינו תחום מאוד פופולרי ומבוקש היום. אם בעבר גבס שימש רק לצורך הנמכת תקרות גבס, היום יש לגבס שימושים רבים. משתמשים בגבס בעיקר לעיצוב פנים הבית, עבודות גבס מיוחדות, עבודות גבס בסלון, ועבודות גבס לפלזמה.

עבודות גבס- לא מה שחשבתם!
עבודות גבס הפכו עם הזמן לבחירה המועדפת בעיצוב הבית. גבס הוא חומר מאוד נוח לעבודה, בעיקר כאשר מנסים ליצור איתו אלמנטים מעוצבים בתוך הבית, או לשינוי התקרה והוא בעצם משמש לפיסול כמעט כל דבר

מה ניתן להשיג עם עיצובים בגבס?
עיצוב גבס יכול להפוך כל בית לבית החלומות שלך! היום, תחום עיצובים בגבס מאוד פופולרי. עבודת גבס נוחה וקלה, לא מלכלכת, העלות נמוכה והתוצאה מדהימה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI