דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים מקלחונים מעוצבים
מקלחונים מעוצבים
ציפי זינגר 26/02/15 |  צפיות: 4972

בשנים האחרונות ניתן לראות שדרוג בכל הקשור לחווית הרחצה. אם פעם היינו נכנסים למקלחת במטרה לצאת ממנה לאחר 5 דקות, הרי כיום זה ממש לא כך. כיום ניתן לראות מגוון מקלחונים מעוצבים והבחירה אינה פשוטה. מקלחונים מעוצבים יש להתאים בהתאם לאנשים המתגוררים בבית. מה הכוונה? אם מדובר בבית עם ילדים, הרי חשוב מאד לבחור את המידות המתאימות כך שהמקלחון יהיה נוח לשימוש עבור הילדים. המרחב נחשב לגורם משפיע בכל הקשור לבחירת המקלחון, ולכן כדאי להתחיל את המלאכה באמצעות איסוף מדויק של מידות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

מה חשוב להביא בחשבון בעת העיצוב


כפי שניתן לראות, בשנים האחרונות ישנם לא מעט דגמים של מקלחונים מעוצבים. לשאלה מה משותף לאותם דגמים התשובה היא כי לא חייבים להתפשר על מראה אחיד. אם פעם היה נהוג לראות מקלחונים בעיצוב אחיד , הרי כיום זה ממש לא כך. כיום ניתן לראות דגמים שונים של מקלחונים ולבחור את הדגם המתאים ביותר. דרך אחת לעצב מקלחונים היא באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים הכוללים לא מעט קישוטים וכמו כן גם חיפוי זכוכית למראה יוקרתי.

התיייעצות עם מספר גורמים


התאמת מקלחונים לבית אינה משימה פשוטה. אם פעם היה ניתן פשוט לבחור מקלחון, הרי כיום בשל העיצובים השונים ברור כי זה ממש לא כך והבחירה כוללת התייעצות עם מספר גורמים.

מקלחונים מעוצבים הכוללים חיפוי זכוכית או מקלחונים פינתיים? אין ספק כי כיום הבחירה לא ממש פשוטה ועל מנת לבחור את המקלחון המתאים, חשוב להתייעץ עם מספר בעלי מקצוע אשר יש ביכולתם לסייע בכל הקשור לבחירת המקלחון המתאים.


  • מומחים בתחום זכוכית: אם הזכרנו חיפוי זכוכית,  הרי חשוב מאד להתייעץ גם עם מומחים בתחוםזכוכית. אותם מומחים יהיו בעלי ניסיון וידע וידעו כיצד לשלב את עבודותהזכוכית בצורה הטובה ביותר. על מנת לשלב את העבודות חשוב מאד לקחת את המידותהמתאימות ולבחון כיצד ניתן לשלב את הזכוכית על מנת לתת מענה הולם.
  • אינסטלטורים: על מנת ליהנות ממקלחון איכותי, חשוב מאד לדאוג לצנרתנקייה. לפני התקנת המקלחון חשוב מאד להתייעץ עם מומחה בתחום על מנת לוודא כיהצנרת נקייה- יש לבדוק האם יש ביכולתה של הצנרת לעמוד בעומסים השונים ולוודאכי הכל מוכן על מנת להתחיל בעבודה.

בחסות שבירו גלאס עיצוב מקלחונים וביצוע חיפוי זכוכית http://www.shviro.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ציפי זינגר


 


מאמרים נוספים מאת ציפי זינגר
 
מקלחונים מעוצבים
כיום ניתן לראות שורה ארוכה של מקלחונים מעוצבים ולכן הבחירה אינה פשוטה. על הבחירה והתייעצות עם מומחים בתחום- במאמר שלפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI