דף הבית בית משפחה וזוגיות חיות בית הרחקת יונים מגגות רעפים
הרחקת יונים מגגות רעפים
ענבל פלוס 09/03/15 |  צפיות: 10604

על רב הבתים הפרטיים בישראל ניתן לראות גגות רעפים. גג הרעפים נפוץ במיוחד ביישובים ובקיבוצים אך לא רק וכמעט על כל גג רעפים ניתן למצוא כיום יונים. היונים חודרות אל גג הרעפים, מתבייתות על אזור מסויים, ומתחילות את תהליך הקינון. תהליך הקינון כולל כניסה ויציאה באופן רצוף לאיסוף זרדים, חלקי ענפים או כל פריט אחר שיועיל בבניית הקן. שלב האיסוף יבטיח לכם גג עמוס בלכלוך ויבטיח ליונים קן מושלם לגידול דורות רבים של גוזלים. בתם פרויקט הבנייה, יחל פרוייקט ההתרבות. היונה היא עוף נאמן. היא מונוגמית וחיה את כל חייה משלב הבגרות המינית עם בן זוג קבוע. זוג היונים המאוהבים מביאים את הביצה הראשונה (לעיתים אפילו שתיים) ודוגרים עליה על לבקיעתה. מרגע בו מגיח הגוזל לאוויר העולם, היונים יחד מזינים אותו, מגדלים אותו ושולחים אותו לחופשי וחוזר חלילה.

הרחקת יונים מגג רעפים נחוץ במיוחד אם אתם רוצים להימנע ממפגעים רבים כמו לכלוך, רעש בלתי פוסק וצחנה אדירה, אך מלבד זאת חשוב לדעת כי היונים מביאות איתן נזקים גדולים יותר כמו מחלות קשות, אלרגיות וקרציות, כינים ופרעושים העשויים לפגוע באיכות החיים. הרחקת יונים לצמיתות תתבצע בצורה יסודית שתבטיח כי היונים לא יחזרו שוב. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בתחום על מנת להרחיק את היונים לצמיתות ולהתקין עזרים להרחקת יונים בצורה מקצועית ויעילה שתבטיח עמידות גם בתנאי מזג אויר קיצוני ותבטיח יציבות לאורך שנים.

מספר דברים שחשוב לשים עליהם דגש בהרחקת יונים:

1. בביצוע הרחקת יונים חשוב להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בתחום על מנת למנוע נזקים עתידיים.

2. בביצוע הרחקת יונים מגובה, יש להקפיד לשכור שירותי מרחיקי יונים מקצועיים המוסמכים לעבוד בגובה.

3. לאחר הרחקת היונים ולאחר כיתור האזור המיושב, יש לנקות ולחטא היטב את האזור על מנת להימנע מהתפשטות והתרבות חיידים וטפילים.

4. בכל שלב, יש להרחיק את היונים בצורה הומאנית אשר תבטיח את שלומן!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ענבל פלוס


 


מאמרים נוספים מאת ענבל פלוס
 
צימרים לפי שעה לזוגות אוהבים
צימרים לפי שעה שבעבר היו נפוצים לשימוש אצל זוגות המנהלים רומן או זוגות המנסים להסתיר את אהבתם, הפכו לנפוצים למגוון רחב של שימושים. גם לזוגות צעירים וגם לזוגות נשואים הרוצים מעט גיוון בחיים

בחירת עצים להסקה
קמין עצים הבוער בעזרת עצים להסקה הוא אחת הדרכים הוותיקות ביותר לחימום הבית. על מנת להינות מהסקת עצים איכותית, מומלתץ לבחור בעצים המתאימים לכם ביותר

שילוב דשא סינטטי בגינה
09/03/15 | גינון
שילוב דשא סינטטי בגינה הפרטית או בגינה הציבורית נפוץ במיוחד בשנים האחרונות. הסיבות רבות וכולן מוצדקות. הדשא הסינטטי קל לתחזוקה, חסכוני במים, נוח לשימוש, ויפה למראה.

הרחקת יונים מגגות רעפים
09/03/15 | חיות בית
גגות רעפים הם המיקום האולטימטיבי להתמקמות יונים. המרחב הגדול, ההגנה הבטוחה מפני פגעי מזג האויר והגנה יחסית מפני טורפים הפכו את גג הרעפים למקום הנגיש ביותר לקינון. איך מרחיקים את היונים מגג הרעפים?

הרחקת יונים מבנייני מגורים
רעש, לכלוך וצחנה הן רק חלק קטן מהנזקים שהיונים מביאות איתן. הרחקת היונים מבניין המגורים תבטיח לכלל הדיירים איכות חיים גבוהה וטובה יותר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI