דף הבית ביטוח ביטוח כללי ביטוח נסיעות לחו"ל: ההבדל בין ביטוח רגיל לביטוח משודרג
ביטוח נסיעות לחו"ל: ההבדל בין ביטוח רגיל לביטוח משודרג
אבי 06/12/16 |  צפיות: 12068

כמו כל קנייה אחרת, גם ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר אותו מוכרות חברות רבות שיש להן אינטרס כלכלי, וכיאה לכזה יש על לבכם הצרכנים תחרות גדולה. איך תדעו במה לבחור ואיזה תוספות אתם מוכרחים לרכוש ואילו הן רק קישוט שעולה לכם הרבה כסף?

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל?

כל אחד הוא צרכן שונה, עם פרופיל שונה ודרישות שונות וככמות הצרכנים האינדיווידואליים כך גם פוליסות הביטוח השונות. ביטוח נסיעות לחו"ל מציע בבסיס בדיקות, ניתוחים, השתתפות בביקורי רופא והטסה לארץ במקרה של מוות. מדובר בדרך כלל בפוליסה סטנדרטית שמתאימה למטיילים רגועים שמטיילים בעיר ואינם חולים. כלומר: ביקור משפחתי, חופשה משפחתית, נסיעת עסקים קצרה וכולי. בדרך כלל הפוליסה הבסיסית מכסה הוצאות של עד מיליון שקלים (ולפעמים עד 2 מיליון). כך אפשר לנסוע לטיול בשקט ללא לחץ.

אבל, ודאי ישאלו עצמם הנוסעים לחו"ל, מה עם ביטוחים כגון: ביטול הנסיעה, הבאת ציוד, בחירת כיסא, ביטול או דחיית הטיסה, פגיעה במהלך הנסיעה הדורשת פיצוי מלא עבור תאונה או פיצוי למשפחה במקרה של מוות חלילה, פיצוי חבות עבור צד ג' על תאונה מסוגים שונים, ביטוח מזוודות, מחשבים, טלפונים סלולאריים? מה עם נשים בהריון, או החמרה במצב רפואי קיים? מה עם פציעת ספורט אתגרי, איתור, חילוץ ועוד? בשביל כל אלו ישנן הרחבות לביטוח נסיעות לחו"ל.

מהו הביטוח המשודרג ואיפה קונים אותו?

את הביטוח אפשר לרכוש אצל סוכן (במקרים של רגישות רפואית רצוי לעשות זאת) ובאמצעות אתרי האינטרנט של חברות הביטוח וקופות החולים. כל אלו מציעים את ההרחבות המתוארות לעיל, בפרטי פרטים, בעבור כל אחד מהמקרים. הבעיה היא שלעיתים הרחבות מסובכות לא נהירות דיין, ומומלץ לדבר עם סוכן ביטוח שיוודא שהכסף שאתם משלמים בכל יום מנסיעת העבודה או החופשה שלכם לא יורד לטמיון ברגע האמת. בעבור הרחבות פשוטות כמו ביטוח כבודה או ביטול נסיעה אפשר להסתפק בשירות שישנו באינטרנט ולהרחיב ביטוח נסיעות לחו"ל לבד, באמצעות המידע שיש באתרים. זה פשוט: בוחרים סוג הפוליסה, בוחרים תאריכים, מקבלים מחיר ומאשרים אותו באמצעות הדואר האלקטרוני.

הוחלט לרכוש באינטרנט: איך משווים בין הביטוחים הקיימים?

כל חברות הביטוח וקופות החולים מציעות פוליסות לנסיעה לחו"ל. מומלץ להשוות ביניהן באינטרנט על מנת לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר. למה דווקא באינטרנט? הזמינות הטלפונית של המוקדים השונים בעייתית וגם המוקדנים מתפקדים גם כאנשי מכירות שבריאות הציבור אינה בהכרח עומדת בראש מעייניהם. בנוסף, ההשוואה באינטרנט היא אנונימית.


 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI