דף הבית אימון אישי אימון לרוחניות מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
מרטין 23/01/19 |  צפיות: 9779

הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

זה חשוב מאוד להבהיר, אני לא רוצה להגיד שאני מצליח במאה אחוז מהמקרים להשיג משכנתא- כי זה לא נכון. אבל בהרבה מאוד מקרים, אני מביא תוצאות ומצליח להביא משכנת במקרים מורכבים מאוד, שאף אחד לא האמין בכלל שזה אפשרי.

אילו מקרים הם רלוונטיים:

בואו נדבר על כמה מקרים מורכבים בהם אני עוסק בצורה יום יומית, אני מדגיש שאלו המקרים של היום יום. אז הנה כמה דברים:

משכנתא לפושטי רגל לשעבר:

אחד הדברים המורכבים ביותר שיכולים להיות בעולם המשכנתאות, זה המקרים של פשיטת רגל. פשיטת רגל היא למעשה הכתם הכי גדול שיכול להיות מבחינה פיננסית. להשיג משכנתא אחרי פשיטת רגל זה מאוד מורכב ודורש הרבה מאוד ידע וניסיון.

בדרך כלל, כאשר עברו כבר מעל שנה לאחר שהתקבל הפטר, אני כבר מצליח להשיג אישורי משכנתאות. כמובן שכל מקרה הוא לגופו, אבל עדיין, אני מצליח הרבה מאוד פעמים להשיג משכנתאות לאנשים שעברו פשיטות רגל ועדיין מצליחים לחזור לחיים.

איך הדברים עובדים בשטח?

המציאות היא כזו שאני אמור לשכנע את הבנקים בכך שמומלץ להביא לכם משכנתא. הבנקים לכשעצמם לא מעוניינים בכלל לתת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטות רגל ואין להם בזה שום עניין. בשביל שאני אצליח לשכנע אותם שעדיין כדאי להביא לכם משכנתא – אני צריך לבנות תיק של יתרונות וחיסרונות ועם החומר הזה אני יוצא לעבוד.

כל הרעיון בעבודה עם מסורבי משכנתא ועבודה עם אנשים שעברו פשיטת רגל, זה להגיע עם טיעונים מוכנים שהם לטובת האנשים. כלומר, אני מגיע למנהל הבנק ואני צריך להגיד לו ש: האנשים האלו עברו פשיטת רגל, אבל היום הם כלל לא מועמדים יותר לפשיטת רגל. היום הם שכירים, הם יציבים מבחינת התעסוקה שלהם, הם מרוויחים משכורות מכובדות והם רוצים לחזור לחיים תקינים והגונים.

בשביל שזה יקרה אני צריך להגיע מוכן עם טיעונים. לכן, אנחנו צריכים לשבת ביחד בערך חצי שעה, כדי שיחד נוכל לבנות טיעונים ולהכין הסברים בנוגע למה שקרה שהוביל לפשיטת הרגל. ברגע שאני מגיע מוכן עם הסברים והכול נגיש אצלי מבחינת אסמכתאות, הרבה יותר קל בשבילי להשיג אישורי משכנתא לאנשים שעברו פשיטת רגל.

העבודה שלי היא בכלל לא קלה, אני אוהב משימות קשות ואתגרים מורכבים. אני כאן כדי להביא לכם משכנתא. אני לעולם לא מוותר לבנקים ותמיד נלחם עד הרגע האחרון ובהרבה מאוד מקרים מצליח להשיג משכנתאות עבור אנשים עם המקרים הכי מורכבים שיכולים להיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI