דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
איריס וינשטיין 12/08/20 |  צפיות: 2202

התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים עם סט כלים ומשאבים ייחודיים לתקופת משבר הקורונה. תכנית זו מאפשרת לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש לאתגרים חדשים שעולים בקרב לקוחות החברה. בין היתר, מתייחסת F5 בתכנית לנושאי שדרוגים, תמיכה, הדרכות ושירותים ללא עלות.

מוטי בן-שושן, מנהל השותפים ב-F5 בישראל, יוון וקפריסין אמר כי: "F5 היא חברה המבוססת על שותפים וקידום ערוצי המכירה. החברה דאגה להיות בין החברות הראשונות להעביר את הפעילות הפיזית לווירטואלית בכל הערוצים, תוך דאגה למספר גבוה של הכשרות מקוונות והדרכות אישיות לשותפים בכדי להתמודד עם עומס הפרויקטים שנוצר בעקבות המשבר. תוצאות המהלך מדברות בעד עצמן עם הטמעות מהירות ומוצלחות של פרויקטים שעוכבו או היו בסימן שאלה לפני המשבר. לקוחותינו זכו לחוויית לקוח משופרת, וזאת למרות לוחות הזמנים הצפופים".

F5 מכריזה על סט פתרונות לטובת תמיכה בשותפים ובלקוחות בתקופת המשבר, הכוללת את הכלים והמשאבים הבאים:

רישוי זמני ושדרוגים מורחבים: כדי להתמודד עם חוסר הודאות, F5 מציעה שדרוגים מורחבים ורישיונות ניסיון לשותפים וללקוחות, במיוחד במוצרים כמו Access Policy Manager, NGINX, F5 Cloud Services ו-Silverline. הפתרונות זמינים במגוון פלטפורמות ומודלי צריכה.

הכשרות: F5 מציעה סדרת סמינרים מקוונים חינוכיים סביב גישה מרחוק, אבטחה ושיטות עבודה מומלצות. סמינרים מקוונים אלה זמינים לפי דרישה, והסדרה ממשיכה עם נושאים וטיפים חדשים שיעזרו לשותפים ולקוחות לעבוד בצורה חכמה יותר.

שינוי דרישות הסמכה: F5 מאריכה את אישורי ההסמכה של השותפים והלקוחות שלה, הם אינם צריכים לדאוג כי יאבדו הסמכה כתוצאה מהמשבר.

תוכנה ושירותים ללא עלות: F5 מסייעת לארגוני שירותי בריאות, עמותות וארגוני חינוך שנושאים בעיקר העול בעת משבר הקורונה ומציעה להם תוכנות ושירותים ללא עלות בכדי להגן עליהם מפני אתגרי אבטחה ואתגרים טכנולוגיים בעת התמודדותם עם המשבר.

גישה לתוכן מקצועי: F5 מספקת גישה ללא עלות לאירועים מקצועיים ווירטואליים, בין היתר לאירוע השנתי, כולל מעבדות בשווי של מאות דולרים למשתמש.

"כשהבנו שההתאוששות העסקית בעולם ובישראל לא תתרחש מהר כפי שכולנו היינו רוצים, נדרשנו למצוא דרכים חדשות לאפשר לעסקים להתקדם מתוך ידיעה שמצב העבודה הפך למורכב יותר ודורש גישה מאובטחת מרחוק, אתגרים הנולדים סביב גידול מאסיבי בנפחי התעבורה ושימוש עולה באפליקציות", מסכם בן שושן. "כארגון מוכוון לקוחות, אנו סומכים על שותפינו שיעזרו ללקוחות שלנו לפתור אתגרים מורכבים. זה נכון במיוחד בימי הקורונה, שכן הלקוחות שלנו מתמודדים עם בעיות שלא נתקלו בהן קודם, ולא נדרשו לפעול במהירות בתגובה למצבים קיצוניים מדי יום, ואפילו מס' פעמים ביום".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.

דוח F5: מהירות התגובה היא מניע משמעותי בבחירה באבטחת מידע כשירות, Zero Trust ואימוץ טכנולוגיית בינה מלאכותית
ארגונים גלובליים מאמצים יותר ויותר פתרונות Security-as-a-A-Service (SECaaS) תוך האצת השימוש ב-Zero Trust ואימוץ מודלים של בינה מלאכותית, כך על פי דוח F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS). מהדוח עולה כי 42% מהמשיבים טוענים ש"מהירות צמצום האיומים" היא הסיבה העיקרית לפנייה לשירותי SECaaS, הכוללים מינוף מודלים המסופקים בענן למיקור חוץ של שירותי אבטחת סייבר.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, מונה גם למנהל הפעילות באזור ספרד ופורטוגל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, קודם וינהל גם טריטוריות משמעותיות בדרום אירופה, הכוללות את ספרד ופורטוגל. המינוי הוא על רקע ההצלחה של אראל בהרחבת הפעילות והגדלת נתח השוק של החברה באזור ישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על פיתוח יוזמות אסטרטגיות להעמקת הפעילות, ופיתוח השווקים באזור המורחב. בנוסף, אראל יהיה מנוי על הרחבת רשת השותפים של החברה באזור, ופיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים. אראל יוביל גם את מערך השיווק וההסברה של החברה באזור זה.

חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023

פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

דוח F5: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדוח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS)1 השנתי של חברת F5. מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות, דבר שמעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI